Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ μακράς ασταθειο-καιρίας 14-15/6 Μέρος Β'.....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρκετά κοντά μας πέρασε και σήμερα η καταιγίδα ενώ βορειοανατολικά εμφανίστηκε και διπλό ουράνιο τόξο το οποίο ήταν, από τις ακτίνες του ήλιου, αλλού πιο φωτεινό και αλλού πιο σκοτεινό.

1.jpg

2.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κανονικό τρολαρισμα στην Λάρισα και όχι μόνο γύρω γύρω χαμός και στην μέση ο Μ...κας χαχα

Screenshot_2021-06-14-23-06-49-195_com.android.browser.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκάθαρα φθινοπωρινού τύπου συνεχόμενη βροχή στην Αθήνα, ωραία ατμόσφαιρα, το μόνο κακό είναι ότι μας έδιωξαν στη μέση της συναυλίας στο Ηρώδειο...

Εντωμεταξύ γιατί ο σταθμός στο Γκάζι λέει ότι έχει ρίξει 650 χιλιοστά αυτό το μήνα; Δεν τον επιβλέπει κανείς;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Κανονικό τρολαρισμα στην Λάρισα και όχι μόνο γύρω γύρω χαμός και στην μέση ο Μ...κας χαχα

Screenshot_2021-06-14-23-06-49-195_com.android.browser.png

.... κάντους δυο τους Μακάκες ..... me too ....!!!!😅 .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, brit1981 είπε:

Ξεκάθαρα φθινοπωρινού τύπου συνεχόμενη βροχή στην Αθήνα, ωραία ατμόσφαιρα, το μόνο κακό είναι ότι μας έδιωξαν στη μέση της συναυλίας στο Ηρώδειο...

Εντωμεταξύ γιατί ο σταθμός στο Γκάζι λέει ότι έχει ρίξει 650 χιλιοστά αυτό το μήνα; Δεν τον επιβλέπει κανείς;

ειχε θεμα ναι.
 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φθινοπωρινή βραδια με καλουτσικης ραγδαιοτητας βροχή εδώ στην Πανόρμου! Κουβερτούλα κανονική και Netflix 🙂 Ματαιώθηκε και η παράσταση που ήταν να πάω εννοείται 

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γαμωτο είμαι πεπεισμένος πλέον ότι ο σταθμός μου υποεκτιμα τον υετό ....το πρωτοείδα την προηγούμενη Τετάρτη στην τρομερή καταιγίδα και ξανασυμβαινει σήμερα .....Εγώ τώρα γράφω 2.4mm στα 150μ σε ευθεία γραμμή γραμμή 3.8 στα 300-350μ 3.6 και στα 500μ 3.2....

Βέβαια μένω σε σημείο που φυσάει πάρα πολύ τις περισσότερες μέρες του χρόνου και είναι λογικό όταν βρέχει και έχει 40-45αρες ριπές να χάνεται υετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Ούτε ψιχαλα μέχρι στιγμής.. αδιανόητο.

.... έχω βάλει 0.2 + 0.2 mm ..... άντε σου δίνω τα μισά γιατί είμαι και Large ..... 😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στην παρέα! Βροχούλα είχαμε στην πόλη της Βέροιας μετά τις 9 το βράδυ και για περίπου μία ώρα που άφησε μισό χιλιοστό στον σταθμό ..ενώ εδώ στο Μακροχώρι μόνο ψιχάλες είχαμε. Κατά τα άλλα πολύ δροσιά σήμερα παρά την ηλιοφάνεια ο αέρας-βοριάς ήταν πολύ δροσερός η μέγιστη δεν ξεπέρασε τους 27 ...στους 17 είμαστε τώρα που είναι και η ελάχιστη της ημέρας .....κρύο για την εποχή.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σφυραμε ληξη. 3.8μμ σε ομορφους ρυθμους και με ηλεκτρικα. φυσικα δεν περιμενα τιποτα οποτε το εχω καταχαρει.
26.2μμ ο μηνας εως τωρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... αναφορά τώρα στα πέριξ του Νομού Πιερίας έντονες χαλαζοπτώσεις ..... ( Γ. Περδίκης ) ......

Ναι φαίνεται από την δορυφορική ότι στοχοποιήθηκε η Πιερία...

 

25D69CBE-B7B2-4D28-8307-D6B80FD2732C.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

143mm στο Λεβίδι Αρκαδίας ο μήνας ....

Η ημιορεινή και ορεινή Αρκαδία έχει δεχτεί πολλά νερά αυτές τις ημερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Γαμωτο είμαι πεπεισμένος πλέον ότι ο σταθμός μου υποεκτιμα τον υετό ....το πρωτοείδα την προηγούμενη Τετάρτη στην τρομερή καταιγίδα και ξανασυμβαινει σήμερα .....Εγώ τώρα γράφω 2.4mm στα 150μ σε ευθεία γραμμή γραμμή 3.8 στα 300-350μ 3.6 και στα 500μ 3.2....

Βέβαια μένω σε σημείο που φυσάει πάρα πολύ τις περισσότερες μέρες του χρόνου και είναι λογικό όταν βρέχει και έχει 40-45αρες ριπές να χάνεται υετος

Δες και τον Βυρωνα meteovyronas βεβαια 60 μ χαμηλοτερα υψομετρικα και καμια σχεση προσανατολισμος....εσυ εισαι γερακι εκει πανω Γιωργη....

Υπεροχη βροχουλα συνεχιζεται και γραφει χιλιοστα οσο παμε.προς τα μεσανυχτα....

Οσο αρρωστα ηταν τα 30αρια νωρις νωρις το Μαιο αλλο τοσο υπεροχη μαγεια ειναι για εμας τους καιροτρελαμενους τα 16αρια τετοιο βραδυ τετοιας εποχης με πολυωρη ποτιστικη βροχουλα !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...