Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τίποτα απολύτως εδώ στην Ημαθία.....τουλάχιστον δρόσισε με το που νύχτωσε ...πέσαμε στους 26,4 τώρα...αλλά το μεσημέρι  και γενικά όλη μέρα είχαμε πολύ αυξημένες υγρασίες και παρότι η μέγιστη δεν ξεπέρασε τους 35,7 το μέγιστο heat index έφτασε τους 43,3 βαθμούς.....που θα πάει θα τελειώσει αυτό το μαρτύριο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τσιμπησαν και οι υγρασιες και οι θερμοκρασιες....

26.5.Ζωγραφου φυσικα.φανταζει.δροσερο.οταμ.εχεις.ζησει και 35αρια τετοια ωρα αλλα.δινει αισθηση αρχες Ιουλιου ο καιρος και οχι τελη Αυγουστου....

Εριξα μια ματια στα.μοντελα.κ ηθελα.ειτε να κλαψω ειτε να σπασω τον υπολογιστη....

Τερμα.θα μας.παει.ετσι οσο παει το ματι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαρακτηριστική η πτώση την ώρα της καταιγίδας, έστω και ασθενικής.

OutsideTempHistory.gif

Όμως μετά η θερμοκρασία έμεινε εκεί, μπετόν αρμέ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ισχυρή βροχή και πολύ χαλάζι, χθες το απόγευμα στα Δολιανά....Μεγάλες καταστροφές στην περιοχή του Δήμου Τρίπολης!!

FB_IMG_1629268508658.jpg

FB_IMG_1629268506377.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τσιμπησαν λιγο οι ελαχιστες..24.4 σημερα στην Καλλιθεα...Αντολη στον Ολυμπο...Ομορφιες..Καλημερα σε ολους!!Του Νικου Μπλιζιωτη..

237550194_3046468545624506_732667552608865906_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Τσιμπησαν λιγο οι ελαχιστες..24.4 σημερα στην Καλλιθεα...Αντολη στον Ολυμπο...Ομορφιες..Καλημερα σε ολους!!Του Νικου Μπλιζιωτη..

237550194_3046468545624506_732667552608865906_n.jpg

Τώρα λένε θα πληρώνεις για να βλέπεις την ανατολή από τον Όλυμπο......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλήρης διαύγεια στη Χόχλια Ευρυτανίας, με 16οC ελάχιστη θερμοκρασία νωρίς το πρωί σήμερα....αύριο εκεί, υπό την "επήρεια" του ατελείωτου ελατόδασους!!!

FB_IMG_1629273594264.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Πλήρης διαύγεια στη Χόχλια Ευρυτανίας, με 16οC ελάχιστη θερμοκρασία νωρίς το πρωί σήμερα....αύριο εκεί, υπό την "επήρεια" του ατελείωτου ελατόδασους!!!

FB_IMG_1629273594264.jpg

Τυχερεεεεεεεεε καλο ταξιδι και καλη ξεκουραση οποτε θυμασαι βαζε καμια φωτο να ξεχαρμανιαζουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ανέβηκε η ελάχιστη σήμερα, 23.4. Τώρα 30αρι. 1000αρι πλας cape σήμερα, να δούμε τι θα γίνει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εντωμεταξύ βλέπω στο worldview την καταστροφή στην Εύβοια και απορώ.. πως καταφέραμε και φτάσαμε σε αυτό το σημείο..  Και αν και ξέρω ότι δεν υπάρχουν αυτά, νιώθω πολύ γρουσούζης που στην διπλωματική μου πρέπει στην κυριολεξία να κατεδαφίσω την Εύβοια.. Και κοίτα να δεις, που κάηκε όλο το βόρειο κομμάτι της...

 

1796058894_EVIAbefore.thumb.JPG.bab7c530f42e40bbd4ff59f5c0449457.JPG

570541458_EVIAaftermath.thumb.JPG.acafa402602cede2e79b5dd00f2d14f0.JPG

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mεχρι στιγμης μονο μια μερα υπηρξε αισθηση βρασμου προς τις πρωινες ωρες μεσα στο σπιτι με τις ελαχιστες εξω σε υψηλα επιπεδα 22 - 23 βαθμους.Τοτε ειχαμε ζεστους καταβατες ανεμους απο το μιτσικελι

Εξαιρετικη δροσια σημερα για αρκετες ωρες με την ελαχιστη θερμοκρασια  στους 15 βαθμους στο θερμομετρο που εχω εξω.Χαμηλοτερη λεκανοπεδιου 14,2

Τωρα ανυποφορη η κατασταση εξω με 30,4 βαθμους.Βραζει ο τοπος.Δεν αντεχεται αλλο αυτη η βρωμοεποχη.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Mεχρι στιγμης μονο μια μερα υπηρξε αισθηση βρασμου προς τις πρωινες ωρες μεσα στο σπιτι με τις ελαχιστες εξω σε υψηλα επιπεδα 22 - 23 βαθμους.Τοτε ειχαμε ζεστους καταβατες ανεμους απο το μιτσικελι

Εξαιρετικη δροσια σημερα για αρκετες ωρες με την ελαχιστη θερμοκρασια  στους 15 βαθμους στο θερμομετρο που εχω εξω.Χαμηλοτερη λεκανοπεδιου 14,2

Τωρα ανυποφορη η κατασταση εξω με 30,4 βαθμους.Βραζει ο τοπος.Δεν αντεχεται αλλο αυτη η βρωμοεποχη.

τρελό τρένο συναισθημάτων το ποστ σου Μίλτο χαχαχα. για εμένα μιλάμε για ένα κακό καλοκαίρι στην Ήπειρο.. λίγες οι αστάθειες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

τρελό τρένο συναισθημάτων το ποστ σου Μίλτο χαχαχα. για εμένα μιλάμε για ένα κακό καλοκαίρι στην Ήπειρο.. λίγες οι αστάθειες...

Χαχα αστα να πανε Μιχαηλ.Εχει κουρασει πολυ αυτο το καλοκαιρι..μας αλλαξε τα φωτα.Ουτε 30 βαθμους δεν αντεχω πλεον.Μας ταραξε στους καυσωνες και οι ασταθειες ελαχιστες.Χειροτερα δεν γινεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Χαχα αστα να πανε Μιχαηλ.Εχει κουρασει πολυ αυτο το καλοκαιρι..μας αλλαξε τα φωτα.Ουτε 30 βαθμους δεν αντεχω πλεον.Μας ταραξε στους καυσωνες και οι ασταθειες ελαχιστες.Χειροτερα δεν γινεται.

Το Σάββατο φίλε έρχεται η σειρά σας ευτυχώς.. κατά τα άλλα όπως τάπες. Το μόνο θετικό για εδώ στην Λάρισα είναι ότι παρόλο που καηκαμε, είχε καιρικό ενδιαφέρον. Πέρσι με πάρα πολλές ασταθειες, καμιά από αυτές δεν κατάφερε να δώσει τον χαμό που είχαμε πριν μια εβδομάδα... Ενώ  είχαμε και όμορφα ιδιαίτερα μαμάτους τον Ιούνιο που δεν είχα ξαναδεί σε τέτοια ένταση..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

o καπνος απο την φωτια στα Βιλια με την αλλαγη του ανεμου εχει μπει σε ολο το λεκανοπεδιο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39,3c η Σπαρτη...λογικα παει για ρεκορ μεσης μηνιαιας μεγιστης αυτο το μηνα.. 39,46c μεχρι σημερα

Επεξεργάστηκε από geornik
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο φιλος μας ο Μακαρος(antinod) διακοπαρει στον Ασπροποταμο...Να πω οτι δεν τον ζηλευω...Πριν λιγο μου τις εστειλε...Με λιγο νερο το ποταμι οπως μου ειπε αλλα και παλι ειναι υπεροχο οσο και το τοπιο..

IMG-ddd5b943765d786b17e3ff83f99b082b-V.jpg

IMG-b9e9eabfb91dcaa718c38509042455a6-V.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δραματικη η κατασταση στο ορος πατερας

Καμια υφεση, μας δουλεουν ψιλο γαζι

Η φώτο πριν από λίγο, Από Μαρία λιορη

E9EYqCyXMAQNtxS.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζεται η καλοκαιρία στην Ασπροβάλτα και τα ανατολικά του νομού μας με ελάχιστη στους 22 και μέγιστη στους 34 (τώρα στους 33). Να δούμε αν θα αφήσει κάτι η αυριανή καταιγίδα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δύσκολη μέρα στη Μήλο σήμερα που θυμίζει Ιόνιο και όχι Κυκλάδες....δυτικό ρεύμα με 31 βαθμούς τώρα υγρασία και αίσθηση 35 ....ελάχιστη 24.4....απο αύριο μελτέμι πάλι στα 6-7 Μποφώρ όσο βλέπει το μάτι 

 

Εικόνες στις 11 το πρωί με ομίχλη πάνω από τη θάλασσα στην παραλία Πλαθιαινα 

IMG_20210818_101813.jpg

IMG_20210818_101749.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παει προς τα βιλια ξανα η φωτια

Συγνωμη που δεν ασχολουμε με του καιρου

Αλλα εχω ψυχοπλακωθει μεσα μου με αυτα που γινονται στην αττικη(και οχι μονο)  αυτο το διαστημα

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...