Jump to content
gthomasandros

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4,6 βαθμοι σημερα το πρωι στα 1000 μετρα υψομετρο της βωβουσας ιωαννινων.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, snowjohn είπε:

Αρε Μιχαήλ τι μου θύμησες ... κατάθλιψη θα πάθουμε μακριά από τα Γιάννενα 

Και εγώ που θα φύγω οριστικά σε ένα  δύο μήνες νιώθω άσχημα. Εδώ σήμερα είναι στο πανεπιστήμιο καθώς το καθήκον των επιτηρήσεων καλει.😁

Κατά τα άλλα δεν θα πάρουμε χαμπάρι εδώ από το μέτωπο που περνάει στα ανατολικά της χώρας σήμερα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλκιδικη σημερα...Αναπτυξεις...Λιγο πριν την εναρξη της καταιγιδας..Και Πατερμα Ροδοπης απο την κυρια Τζεμπα..241113832_838412980008199_2596666771342188165_n.jpg

240824198_3296373937256414_292153888143629777_n.jpg

240885312_3296374060589735_961351969272623431_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκίνησε ψιλόβροχο - ψιχάλισμα .

Λίγη βροχή τώρα. Πολύ τοπική μπόρα. 

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευχαριστη εκπληξη ο Πυργος για μενα σημερα περιμενα πολυ πολυ χειροτερα....

18.5 !!!! η ελαχιστη μες στην πολη και παρα την υψηλοτατη υγρασια (80% τα ξημερωματα) ειχε διαφορα....αντε με το καλο και χαμηλοτερα...

ΒΔ ρευμα.ολη μερα που κατεβασε εντυπωσιακα υγρασια 30% το μεσημερι και 39% ακομα....

31.4 η μεγιστη και ηδη 29.0 και ειναι καπως υποφερτα εξω....

Αντιθετα.Ζωγραφου ενα ωραιο 23.5 με 33.1 και ανυποφορη ατμοσφαιρα με υγρασια και.μουφο συννεφα.ασταθειας...

Υπομονη....1-1.5 μηνας εμεινε ακομα....δεν μπορει θα γινει ο ουρανος σκοτεινος και.βροχερος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, gthomasandros είπε:

δεν μιλαω για της πυρκαγιες....αλλα για την παρατεταμενη ανομβρια που μπορει να σπασει τις επομενες ημερες....

Ούτε εγώ μιλάω για τις πυρκαγιές....έχω ζήσει και χειρότερη ανομβρία ....άλλωστε εγώ είχα και 72mm τον Ιούνιο....μιλάω για τις τρομακτικές θερμοκρασίες σε διάρκεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν τω μεταξύ λόγω της υψηλής υγρασίας ζεσταίνομαι αφόρητα και σήμερα ....27 τώρα εδώ και 65% υγρασία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι που ξέχασα να αναφέρω αλλά τώρα μου ρθε. Επιστρέφοντας από Βόλο πριν κανα 10ήμερο, παρατήρησα τους σταθμούς ΕΑΑ σε Θερμοπύλες, Τραγάνα και Θήβα (Νέας Οδού). Και οι 3 σταθμοί είναι στο ύψος των αντίστοιχων διοδίων λίγα μόλις μέτρα από την καυτή άσφαλτο της Νέας Οδού. Και λέω τώρα εγώ, είναι δυνατόν να μην τσιμπάνε σε μέγιστες σε ηλιόλουστες μέρες?

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλους παίδες καλό μήνα να έχουμε και καλό φθινόπωρο !Ας ευχηθούμε με πολλές βροχές που τις έχει υπερβολικά ανάγκη όλη η χώρα...

Με Αρκετή ζέστη μπήκε ο μήνας μέχρι αργά το μεσημέρι πιάσαμε τους 33,1 με αίσθηση στους 34 ......ενώ το πρωί είχαμε πάλι χαμηλή ελάχιστη και ψύχρα στους 16,3...... κατά τις 6 το απόγευμα πέρασε ένα νεφικό σύστημα με πολύ πρόσκαιρη βροχούλα που όμως μετρήθηκε στον σταθμό 0,2 χιλιοστά..... μετά βγήκε αεράκι και δρόσισε...τώρα ειμαστε στους 24,5 και σταδιακά κλείνουμε και τις πόρτες και τα παράθυρα που ως τώρα ήταν διάπλατα ανοιχτά....

μακάρι η σημερινή μέγιστη να ήταν και η μεγαλύτερη του μήνα και ποτέ να μην ξανανέβουμε πάνω από τους 30 ..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Εν τω μεταξύ λόγω της υψηλής υγρασίας ζεσταίνομαι αφόρητα και σήμερα ....27 τώρα εδώ και 65% υγρασία 

Αφού είπαμε... Είσαι θερμός άντρας.. Για αυτό σε παντρεύτηκε η παραμυθιωτισσα🤣🤣🤣😈😈

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25.5 και Πυργος απο νωρις 60% υγρασια και ενα απαλο αερακι....αν σταματησει να φυσα θα παει αμεσως 22 αλλα υγρασια θανεκτοξευτει στο 80% παλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24.5 Πυργος και Ζωγραφου με υγρασιες 67%....τρομερη συμμετρια αρκετη δυσφορια οσο καλα.το παει τη μερα τη νυχτα το μπετο δυσκολευεται....αν.δεν βρεξει δεν.θα δουμε πραγματικη δροσια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλλη μια υπεροχη φωτο,χθες το απογευμα απο το Φαναρι ροδοπης,κοντα στην Κομοτηνη...Της κυριας Φρονεα..Βροχοκουρτινα και ηλιοβασιλεμα..

240662909_323338832877703_7370391110590238665_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...