Jump to content
gthomasandros

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, kilkis1989 είπε:

Άσχετο αλλά αναφορές Οκτωβρίου θα ανοίξω εγώ (1η φορά)...Ευχαριστώ

Νοεμβρίου εγώ...μη μου τον στερήσετε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ούτε σταγόνα ακόμα εδώ σε Βέροια και Μακροχώρι..... εκτός τελείως η πρόβλεψη του ευρωπαίου..... ως τώρα μέσα ο τζίφος που μόνο το βράδυ δίνει τα όποια φαινόμενα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πανελλαδική μουφοσυννεφια προς το παρόν. Ωστόσο κάποιες τοπικές μπόρες έχουν βγει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

0,4 mm και μουφοσυννεφια και στα Γιαννενα.

Αντιστοιχο σκηνικο με ιδιες θερμοκρασιες 14 ελαχιστη και 27 μεγιστη με συννεφια χωρις βροχη θα μπορουσαμε να ειχαμε και 15 ιουλιου εδω.

Οποτε εντελως καλοκαιρινο το σκηνικο σημερα στα Γιαννενα.Τιποτα δεν θυμιζει τελη σεπτεμβριου.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26.7 ακομα εδω Ζωγραφου....μουφοθολοσυννεφια βεβαια κρυφτηκε απο νωρις ο Κιτρινιαρης

Αντε να πεσει σημερα κατω απο 20 η ελαχιστη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα σας..Ισα που προλαβαμε να πεσουμε κατω απο τους 20 σημερα..Η ελαχιστη εφτασε τους 19.9 στην Καλλιθεα..Ενω η μεγιστη ανηλθε στους 31.1..Ελπιζω να ειναι η τελευταια μερα για φετος που γραφουμε 30αρι...

Και μια φωτο προχθεσινη απο την περιοχη Καλλιπευκη στη Λαρισα σε υψομετρο λιγο πανω απο τα 1000 μετρα...Η ομιχλη ειχε καλυψει τα παντα νωρις το πρωι οπως και σε αλλα ορεινα τμηματα της χωρας.Η φωτο ειναι της κυριας Κατσιανου.

 

243158221_420268059457912_5638947194185209901_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26.1 εδω πεφτει με.ρυθμο χελωνας...παντως εμφανιστηκαν επι 4ωρο συνεχομενο.νεφωσεις....

Επιτελους ενα απογευμα.να κατσεις εξω σαν.ανθρωπος να πιεις καφε χωρις ποταμια ιδρωτα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι εγω ακριβως 25.5....ναι καλα.για βροχη δεν το συζηταμε...κατσε να φυγω απο Ζωγραφου Πεμπτη απογευμα κ εχετς ελπιδες....οσο ειμαι εγω εδω δεν ριχνει ουτε ψεκαδα μιλαμε.!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ελπιδες για την Αττικη εστω και για ασθενη φαινομενα κυριως στα βορεια μας δινει αποψε ο τζιφος...και η σατ οπως την βλεπω μπορει να μας κανει το χατηρι.....τοπικες βροχες αλλα και ενισχυμενοι βορειοι ανεμοι τις επομενες ημερες βαζουν ταφοπλακα στα 30αρια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στη βορεια χωρα ηδη εχουμε ξεκινησει με βροχες και καταιγιδες..και προβλεπετε συνεχεια ολη τη νυχτα κυριως στην Κεντρικη Μακεδονια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραια βροχοκουρτινα στον θερμαικο..Θεα απο τις 40 εκκλησιες..

45.jpg

Και απο Πολιχνη..

1587509768.jpg

Και στην Πελλα οι καταιγιδες εφτασαν..Κοντα στην Αριδαια..Αυτη η βροχοκουρτινα κουβαλα πολυ νερο..

1576659197.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα πρέπει να μετράμε ήδη 5-10 χιλιοστά βάση κάποιων μοντέλων αλλά τελικά θα… πάω να ποτίσω τα μαρούλια μην ξεραθούν… έλπιζα να τα ποτίσει η βροχή…!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...