Jump to content
billipiros12

Αναφορές κακοκαιρίας περιόδου 26 με 30 Νοεμβρίου.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρα το λαμπρο Βρωμιαρη ο ΒΒΔ ενισχυθηκε κ στην Αττικη με.πολυ ωραια ατμοαφαιρα και αισθηση δροσουλας...

12.7 η πρωινη ελαχιστη 15.9 η μεγιστη νωριτερα και ηδη 13.0 με.αισθηση για χαμηλοτερα....παμε.φουλ.για 5-6αρακι ελαχιστη στην 1η μερα του χειμωνα αυριο !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε τι εικονες περναμε σημερααααα ρρρεεεεε.....χειμώνας λέμε και η τελειότητα στην πληρη και άμεση ενημέρωση ρεεεεε.....Καλα Χριστούγεννα ρεεεε.....κρυώνωωωωω!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλη σεζον κυριοι

 

Χιονισε/χιονιζει και Κοζανη για να αλλα με σπαστο καιρο. Καμια σχεση με στρωσιματα κτλ οπως Φλωρινα. Δεν θα έχει δυναμική για να στρωσει εδω πιθανολογο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα 1000μ πλέον η χιονόστρωση στα Καλάβρυτα !!!!!!!!!!

30-40 πόντοι στο χκ 

Βίντεο από συντοπίτη μου στο δρόμο από Καλάβρυτα για Σουδενά λίγο πριν τη διασταύρωση για χιονοδρομικό .....το βίντεο είναι τραβηγμένο στα 1150-1200μ

https://www.facebook.com/paneas.giannakopoulos/videos/218372883660540/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονόπτωσης συνέχεια Καρπενήσι....μια σταματάει μια ξαναρχίζει μετά.....πιο έξω στο δρόμο πέριξ του Βελουχιού, χιόνι και πάγος!!!

FB_IMG_1638276011743.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβερά πράγματα .....3 βαθμοί στα 750 στα Καλάβρυτα .....

Χιονίζει από τα 900μ με αρνητικό σδ....χιονόστρωση από τα 1000+

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έπεσε Νοεμβριάτικα και το κάστρο μου, το ταπεινό καταφύγιό μου....πριν μισή ώρα πατσαβούρια στη Χόχλια (σα νοτίσιο χιόνι μου είπαν), πολύ δυναμική!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κυνηγός μου λεει εριχνε απιστευτη στουπα στη Χοχλια και γυρισαν πισω....χιόνι και στα Πετραλωνα στα 850μ.. υψομετρο....απο Χοχλια και πανω το στρωνει κιολας!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...