Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκανδαλωδως παγερά ανσαμπλς με την -8 στις 240 ώρες να φτάνει με ευκολία σε Ρουμανία και γενικά βόρεια Βαλκάνια.. Και με τρομερή καβατζα ψυχους στα μετόπισθεν.. 

gens-31-0-240.png

Επεξεργάστηκε από giannis.mar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kilkisaios είπε:

Εύχομαι μακάρι

λιγο πιο νοτια να πιασει αρκετους ακομη πιστευω θα εχει αλλαγες ναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μμμμμμ..Δεν ειναι κακα τα πρωινα..Καθε αλλο...Μονο ο τζιφος με προβληματιζει λιγο...Μαλλον ανηκει και αυτος στη φυλη μας...Μεγαλος Μακακας...Πρεπει να ενημερωσω τους υπολοιπους μακακες εδω στην Ιαπωνια...Μαλλον παμε στα ξαδερφια μας στην Ελλαδα ξανα...🤣

Macaque.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, fullmoon36 είπε:

λιγο πιο νοτια να πιασει αρκετους ακομη πιστευω θα εχει αλλαγες ναι

Μπορεί να δίνει βροχές για κάποιες περιοχές της κεντρικής Μακεδονίας , αλλά πιστεύω θα είναι χιόνι μέχρι πολύ χαμηλά ... Αν δεις τα επίπεδα παγοποίησης είναι στα 400 μέτρα και η θερμοκρασία στα 850 hpa γύρω στο -2 ...

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanossnow είπε:

Μπορεί να δίνει βροχές για κάποιες περιοχές της κεντρικής Μακεδονίας , αλλά πιστεύω θα είναι χιόνι μέχρι πολύ χαμηλά ... Αν δεις τα επίπεδα παγοποίησης είναι στα 400 μέτρα και η θερμοκρασία στα 850 hpa γύρω στο -2 ...

σιγουρα θα δεξει τι αλλαγες θα γινουν μεχρι το βραδυ μετα κλειδωνει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, fullmoon36 είπε:

σιγουρα θα δεξει τι αλλαγες θα γινουν μεχρι το βραδυ μετα κλειδωνει

Ένα άλλο επίσης πολύ καλό σενάριο είναι του ukmo δίνει αρκετό υετό...

UKMHDOPIT00_30_4.png

UKMHDOPIT00_48_4.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Ένα άλλο επίσης πολύ καλό σενάριο είναι του ukmo δίνει αρκετό υετό...

UKMHDOPIT00_30_4.png

UKMHDOPIT00_48_4.png

οντος ειναι συντομο αλλα καλο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξύ παιδιά εμένα η όλη φάση μου θυμίζει λίγο 2001.και τότε πριν έρθει το καλό είχαμε αρκετά μεγάλο διάστημα με νοτιαδουρες και βροχή και γενικά ήπιο καιρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μιλάμε πιο cult χάρτες για αύριο και μεθαύριο δεν εχω ξαναδεί..υετός από το πουθενά....prive στην κεντρική Μακεδονία με την θεσσαλονίκη να πρωταγωνιστεί υετικά!....αυτο ειναι  κλιματική αλλαγή....τεσπα....Κιλκίς Σέρρες....ισως δουν την πρώτη λευκή μέρα...(τι ίσως....σίγουρο είναι πια).....και εγώ στην άνω πόλη το στοίχημα είναι νιφάδες!!

κατά τα λοιπά με τα πρωινά τρεξίματα αεροχειμάρων....η μεταβολή της 18 είναι προσήμενη,για πιο μετα...μεταθέτουν τον Αυλώνα πιο ανατολικά και έτσι από εμάς περνάει η ουρά του μετώπου...ΟΜΩΣ

το UKMO δίνει για τις 18 έναν Αυλώνα ναααα..επομένως το σκ μπορεί να είναι πολυ ενδιαφέρον...ευρωπαικό δεν είδα!

y.g.παιδιά κάποις να ενημερώσει τον GARY!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλημέρα, ήλπιζα να δω αυτό που είδα. Το ουκμό δείχνει το δρόμο. Βαριέμαι να περιμένω 300 ώρες όταν μπορώ να περιμένω 100.

Και πιστεύεις ότι θα βγει νικητής? Μόνο του είναι τόσο δυτικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Και πιστεύεις ότι θα βγει νικητής? Μόνο του είναι τόσο δυτικα

Δεν ξέρω, αλλά ελπίζω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν ξέρω, αλλά ελπίζω.

Ξεχασε το δεν υπάρχει τίποτα απο λαμια και πανω μεχρι τις 200 ωρες ...Και χαλασε και το μετα..Μόνο το ουκμο δεν γίνεται τίποτα.. Μόνο αυριο εκει σε Κιλκίς Θεσσαλονίκη Σέρρες οτι γινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ξεχασε το δεν υπάρχει τίποτα απο λαμια και πανω μεχρι τις 200 ωρες ...Και χαλασε και το μετα..Μόνο το ουκμο δεν γίνεται τίποτα.. Μόνο αυριο εκει σε Κιλκίς Θεσσαλονίκη Σέρρες οτι γινει

Για δες καλύτερα τώρα τον ευρωπαίο που ξεκόλλησε και που στέλνει το ριτζ στο Θεό 

Επεξεργάστηκε από giannis.mar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...