Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Γιατί ειδικά το Σάββατο, Κώστα? Περιμένουμε να αλλάξει κάτι?

Θα μπουμε στο νοουκαστ ανοδου του αζορικου αρα θα αλλαξει σιγουρα και η συνεχεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow sick είπε:

Μεγάλη πίκρα οι χάρτες που προσωπικά την 10πλασιαζουν όσο βλέπω τι γίνεται στο εξοχικο στη Λετονία φέτος που σχεδόν πάντα ειμαι εκεί αυτές τις μέρες...Χρόνια είχε να κάνει και εκεί τόσο δυνατές μέρες τέτοια περίοδο...

Όντως η Σκανδιναβία και η βόρεια Ευρώπη γενικά είναι σταθερά κάτω από τα κλιματικά και για το επόμενο δεκαήμερο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επικ....! Μια φορά να βγει ένα τέτοιο να το ευχαριστηθουν όλοι κανείς με παράπονο εορτινο.....🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

animwcv5.gif

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χθεσινο 12 αρι σημερινό 6 αρι...Σε καύσωνα μας βάζει ο τζίφος 

Τελείωσε και το κρυο και τον υετο μετα τις 30

ens_image-2.png

ens_image-1.png

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Gary είπε:

υπαρχει περιπτωση να αλλαξουν προς το καλητερο τα μοντελα?

Η απάντηση είναι ίσως...και αυτό είναι οριστικό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αφηνω αυτο εδω για οποιον ενδιαφερεται.Κεντρικα τζιφου

 

Έπρεπε τοτε που πήρε φωτιά το μετεοσιελ να του βαλουμε βόμβα για να φανεί σαν ατύχημα τωρα θα δουν όλοι τη διαφορά στα 12 αρια τα χθεσινά με τα σημερινά και θα μας υποψιαστουν γιατι ειμαστε η χώρα με τη μεγαλύτερη αλλαγή προς το χειρότερο 😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η δουλεια του τζιφου μου φαινεται ειναι να κανει τον κλοουν 

Φυσικα και καμια εμπιστοσυνη οποτε εχουμε χρονο ακομα να δουμε τι θα γινει

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πάντως μετά τις 192 ώρες η προγνωσιμότητα είναι πάντα πολύ χαμηλή και συνήθως δεν βγαίνουν όπως τα δείχνει...βέβαια ένας Αζορικός που ανεβαίνει λογικά ίσως να ψιλοφαίνεται ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οσο κακος να ειναι ο τζιφουλας οταν σε ενα ραν αλλαξαν ολα τα ενς και ουσιαστικα δειχνουν να μας πλακωνει ο αντικυκλωνας πρεπει να ληφθει σοβαρα υποψιν αν το δειξουν και τα 12αρια στα αλλα μοντελα...απλα ειναι νωρις οποτε ευκολα αλλαζει ..παλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Οσο κακος να ειναι ο τζιφουλας οταν σε ενα ραν αλλαξαν ολα τα ενς και ουσιαστικα δειχνουν να μας πλακωνει ο αντικυκλωνας πρεπει να ληφθει σοβαρα υποψιν αν το δειξουν και τα 12αρια στα αλλα μοντελα...απλα ειναι νωρις οποτε ευκολα αλλαζει ..παλι

Κώστα  κλαίω απο τα γέλια....κοίτα δείκτες που ανανέωσε χαχαχα...Στο μείον ο ναο και το τρέξιμο του είναι για συν 2

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κώστα  κλαίω απο τα γέλια....κοίτα δείκτες που ανανέωσε χαχαχα...Στο μείον ο ναο και το τρέξιμο του είναι για συν 2

Αυτο ηθελα να γραψω οτιβοι δεικτες ειναι οι καλυτεροι του χειμωνα ως τωρα χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Πάμε προς το θετικό η το αρνητικο;;;

Εγω είμαι πάντα θετικός άνθρωπος Αντώνη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Εγω είμαι πάντα θετικός άνθρωπος Αντώνη..

Μπράβο ..στο εγγυώμαι ότι ειναι καλύτερα απο το να είσαι αρνητικός εγώ κάνω μεγαλη προσπάθεια να είμαι θετικός,,άλλες φορές τα καταφέρνω άλλες οχι απο οτι βλέπεις χαχχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...