Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα...επειδη δεν γνωριζω απο χαρτες και τετοια...φενεται να εχουμε καμθα ψυχρη εισβολη σε ολο το διαστημα τ ν γιορτων???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Καλησπερα...επειδη δεν γνωριζω απο χαρτες και τετοια...φενεται να εχουμε καμθα ψυχρη εισβολη σε ολο το διαστημα τ ν γιορτων???

Όχι με τα τωρινά δεδομένα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δείτε control διαφορές 132 ώρες με 138 του 6αριού ένα ολόκληρο χαμηλό εξαφανίστηκε πάνω από τον αζορικό σε 1 ραν..όσο βλέπουμε τέτοιες αλλαγές σε τέτοιες ώρες πάντα ελπίζουμε.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζεμ πολυ ωραιο ,,και διορθωσαν και τα ασνσαμπλ τζιφου...το κοντρολ παει να βγει καλο

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τζεμ πολυ ωραιο ,,και διορθωσαν και τα ασνσαμπλ τζιφου...το κοντρολ παει να βγει καλο

Αζορικος Νοέμβρη φίλε... Που τα, είδες τα καλά? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για την ψυχική μας υγεία δε δίνουμε σημασία στο τι δείχνει ο τζίφος μετά τις 120 ώρες (κύριο και ανσαμπλ) και πολύ λέω...

Και τα άλλα μοντέλα δε σκίζουν αλλά δεν είναι το χάλι του τζιφου από τρέξιμο σε τρέξιμο...

Προσωπικά θα ξεκουραστώ λίγο από χάρτες (εκτός και αν αλλάξουν θεαματικά τα τρεξίματα...😉)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας πούμε ότι τα μοντέλα δεν μπορούν να διαβάσουν την στρατοσφαιρική θέρμανση και την μετατόπιση του πολικού στροβίλου με αποτέλεσμα η εικόνα που μας δείχνουν τώρα να είναι πλασματική. Θέλουν 2-3 μέρες να πάρουν γραμμή τι γίνεται . 

Εμείς που είμαστε τσακάλια και έχουμε σωστή  εικόνα  περιμένουμε μετατόπιση των υψηλών πιέσεων προς Καναδά και σβήσιμο , δημιουργία χώρου στον Β. Ατλαντικό και τελικά χιονιά στην χώρα μας . Θα έδινα περιοχές και υψόμετρα αλλά λέω να κρατήσω το σασπένς. Τα μάτια στο Ευρωπαϊκό τις επόμενες μέρες που θα δώσει φώτιση σε όλα τα μοντελα .🤘

Γιορτινές μέρες είναι, ας κυλήσουν με αισιοδοξία  .

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Γιώργης που βρίσκεται ρε παιδιά;  Ελπίζω να πήρε καμία ξυριστικη μαζί του γιατί δεν θα τον γνωρίζει η οικογένεια με τα μούσια του Νταβέλη όταν επιστρεψει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ενς του τζεμ ειναι πολυ καλα του τζιφου προσπαθησαν να δουμε και του ευρωπαικου

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, BrainA είπε:

Μυριζει περιεργα εκει γυρω στις 5 με 6 Γεναρη. 

..... μετά από τόσο φαγητό τι περιμένεις ...... !!!!?????? .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

2 ωρες και 40 λεπτα.Πανελληνιο ρεκορ.

Με το που μπηκα σπιτι μετα απο δυο ωρες στον δρομο..Φτανω πετραλωνα..Τρωω στη μανα μου..Με παιρνει συναδελφος..Εμεινε απο μπαταρια στα Factory.. Ξεκιναω να παω να του δωσω καλωδια..Και μενω και γω στο πατρικο μου..😂😂Κατεβαινει ο πατερας μου κατω..Μου δινει ρευμα..Παω Πειραιως και κανω μιση ωρα για 3 χλμ..Μπαινω στο παρκινγκ του  φακτορι,δεν μπορω με τιποτα να παρκαρω διπλα στο συναδελφο μου...Αναγκαζομαι να παρω τις πινακιδες του διπλανου αυτοκινητου..Παω στα μεγαφωνα..Φωναζει την πινακιδα μια κουκλαρα,οντως!!Ερχεται ο τυπος παιρνει την αλφα ρομεο του και παω να μπω εγω..Εντωμεταξυ με το που βαζω το φορντ διπλα στον συναδελφο μου,ερχεται ενα γομαρι και μου λεει οτι του φαγα τη θεση...Τωρα μπηκα σπιτι απο τις 5:30 το πρωι..

Και μετα μου λετε γιατι πινω...

Χιλια σορυ για το εκτος..Αλλα Γιωργαρα..Εσυ πανελληνιο ρεκορ..Αλλα Ολυμπιονικης εγω..🙈Γ@μω την ατυχια μου..Και τον τζιφο..Καλο βραδυ σε ολους...Θετικη σκεψη μονο..🤣

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Με το που μπηκα σπιτι μετα απο δυο ωρες στον δρομο..Φτανω πετραλωνα..Τρωω στη μανα μου..Με παιρνει συναδελφος..Εμεινε απο μπαταρια στα Factory.. Ξεκιναω να παω να του δωσω καλωδια..Και μενω και γω στο πατρικο μου..😂😂Κατεβαινει ο πατερας μου κατω..Μου δινει ρευμα..Παω Πειραιως και κανω μιση ωρα για 3 χλμ..Μπαινω στο παρκινγκ του  φακτορι,δεν μπορω με τιποτα να παρκαρω διπλα στο συναδελφο μου...Αναγκαζομαι να παρω τις πινακιδες του διπλανου αυτοκινητου..Παω στα μεγαφωνα..Φωναζει την πινακιδα μια κουκλαρα,οντως!!Ερχεται ο τυπος παιρνει την αλφα ρομεο του και παω να μπω εγω..Εντωμεταξυ με το που βαζω το φορντ διπλα στον συναδελφο μου,ερχεται ενα γομαρι και μου λεει οτι του φαγα τη θεση...Τωρα μπηκα σπιτι απο τις 5:30 το πρωι..

Και μετα μου λετε γιατι πινω...

Χιλια σορυ για το εκτος..Αλλα Γιωργαρα..Εσυ πανελληνιο ρεκορ..Αλλα Ολυμπιονικης εγω..🙈Γ@μω την ατυχια μου..Και τον τζιφο..Καλο βραδυ σε ολους...Θετικη σκεψη μονο..🤣

Μπαταρία- καλώδια-πινακίδες- κουκλάρα- γομάρι, τι γίνεται ρε;  Σαν αστυνομική ταινία μου φάνηκε...Καλά κουράγια Σάκη μου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Μπαταρία- καλώδια-πινακίδες- κουκλάρα- γομάρι, τι γίνεται ρε;  Σαν αστυνομική ταινία μου φάνηκε...Καλά κουράγια Σάκη μου..

Δυστυχώς οι μεγάλες πόλεις σαν τη Θεσσαλονίκη και ειδικά την Αθήνα,αντιμετωπίζουν κάθε μέρα τέτοια πρόβληματα,αν δεν πέσεις σε κίνηση τουλάχιστον μισή+ώρα την ημέρα κατά μέσο όρο είσαι πολύ τυχερός.Ειδικα η Αθήνα βέβαια είναι η μισή Ελλάδα,πως να μην γίνεται κάτι τέτοιο, χρειάζεται τα επόμενα χρόνια επειγόντως αποκέντρωση,να φύγει κόσμος από την Αθήνα,να πάει σε όλη την Ελλάδα και κυρίως άνθρωποι της επαρχίας να τους δίνεται το κίνητρο,έτσι ώστε να μην φεύγουν από τις πατρίδες τους...

Τεράστια συζήτηση σορυ για το εκτός θέματος...

 

Στα του καιρού τα απογευματινά είναι προφανώς καλύτερα,το θέμα είναι να παγιωθεί τάση,κάτι που όπως φαίνεται θα αρχίσει να γίνεται από τα Χριστούγεννα και έπειτα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Χιών είπε:

Αν κατέβει ξανά τέτοιο κτήνος ψύχους και το χάσουμε θα χαπακωθώ

μα να το χασουμε ειναι το πιο πιθανο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...