Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Υπαρχουν και χειροτερα μην νομιζεις χαχαχα

Χαχαχαα ρε βγαζει μια βλακεία εκει στον ατλαντικο 995 που χαλαει την άνοδο του αζορ στο ουκμο δε νομίζω να βγαίνει ξερω γω τι φάση μια κουτσουλια γινεται χαμηλαρα και καβαλάει τον αζορ 

Η μπορει να βγαινει και στο ουκμο αλλα απο πίσω καταφέρνει να σηκωθεί κ αζορ στο τζιφο γιοκ  

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχαα ρε βγαζει μια βλακεία εκει στον ατλαντικο 995 που χαλαει την άνοδο του αζορ στο ουκμο δε νομίζω να βγαίνει ξερω γω τι φάση μια κουτσουλια γινεται χαμηλαρα και καβαλάει τον αζορ 

Η μπορει να βγαινει και στο ουκμο αλλα απο πίσω καταφέρνει να σηκωθεί κ αζορ στο τζιφο γιοκ  

Οτι να ναι ειναι ολα τα μοντελα απο τις 72 ωρες τι ψαχνουμε χαχα..το ουκμο σαφως σε καλυτερο τρεξιμο

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, GEORGE SNOWMAN said:

Ειμαι 1 ωρα και 20 λεπτα στην εθνικη απο κρυονερι,εχω φτασει Μεταμορφωση και παω βοτανικο.Πηγμενος οντας λοιπον θετω το φιλοσοφικο ερωτημα.

Θα θελατε να υπηρχε μοντελο που να προβλεπει τον καιρο των 30 επομενων ημερων με 100% ακριβεια;; 

Εγω οχι.

Σαματς θεμεμεις?

ΥΓ. Θα σηκωθει ξανα ο Αζορ για να κατεβασει τον PREDATOR μετα τις 10.1

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ουκμο είναι παρόμοιο με το πρωινο αν εβγαλε ε συ εχεις θα παίρνετε το χαμηλκαι οπως το πρωί και θα σήκωνε τον αζορ θα φανεί και μετα στις 168

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

2 ωρες και ειμαι Φιλαδελφεια

Ελεεινή κίνηση φίλε,αδιανόητη θυμίζει εποχές πριν τους Ολυμπιακούς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

χμμμ..εχει καλο χαρτη το γιουκμο προς ισλανδια γροιλανδια.μ αρεσει στις 144

Βαγγελη ειναι παρομοιο με το πρωί δε ξερω αν είδες το πρωί τις 168 ωρες ρου ουκμο εκανα το ίδιο πράγμα πέρασε το χαμηλο και σηκώθηκα ακριβως απο πίσω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Το ουκμο είναι παρόμοιο με το πρωινο αν εβγαλε ε συ εχεις θα παίρνετε το χαμηλκαι οπως το πρωί και θα σήκωνε τον αζορ θα φανεί και μετα στις 168

ειναι καλο ομως γιατι ο αζορ αν ειχε συνεχεια θα σηκωνοταν αρκετα δυτικα και θα εμπαινε στην κυκλοφορια αυτο το ξεκομενο 995 που ειναι στην ιρλανδια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, ilovesmow είπε:

Εδώ είμαστε , να δούμε ποιος θα επιβεβαιωθεί

Το σχόλιο μου δεν ήταν ειρωνικό σε διαβεβαιώ.. Εαν αυτό  όμως σε ικανοποιεί και σε γεμίζει σου εύχομαι ολόψυχα να δικαιωθείς..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χωρίς λόγια οι διαφορές του τζιφου ,, απλά σαρωτικές στις 120 ωρες ...πρπεει να κόψουν απο το μοντέλο αυτο τα ενδιάμεσα τρεξιματα ξεφτιλιζεται..με το πρωινο εξ αι πολλες αλλα οχι τοσες 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κι ομως θα βγει καλυτερος ο τζιφος γιατι εχει διαφορες στο ατλαντικο χαμηλο στη μανα και και θα κανει διαχωρισμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ κακη προγνωσιμοτητα οποτε δεν νομιζω οτι μπορουν να βγουν ουτε αρνητικα ουτε θετικα συμπερασματα

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικά θα παρακολουθώ εδώ στο forum λίγο τι γίνεται... Αλλά σοβαρά χάρτες λέω να κοιτάξω μετά τα Χριστούγεννα μήπως βγάλουμε καμιά άκρη. 

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Το σχόλιο μου δεν ήταν ειρωνικό σε διαβεβαιώ.. Εαν αυτό  όμως σε ικανοποιεί και σε γεμίζει σου εύχομαι ολόψυχα να δικαιωθείς..

Ούτε εγώ, λέω αυτά που πιστεύω με τους χάρτες που βλέπω 

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Οι συνεπειες του να μπαινει ο αντικυκλωνας στην κεντρικη ευρωπη και να φτανει μεχρι την πολωνια και τη ρουμανια ειναι αυτο που βλεπουμε στα τελευταια τρεξιματα. Τουλαχιστον το εδειξαν νωρις,να μη χανουμε και χρονο να ασχοληθουμε. 

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η μόνη λυση όπως εξελίσσεται η κυκλοφορια για να αλλάξει το καιρικό μοτίβο τον Γενάρη είναι να μας πλακώσει ο αντικυκλωνας , να ανά σηκωθεί στο υψος των σκανδιναβικών χωρών και να περιμενουμε για back door εισβολές.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άλλη μια φαπα απτά μοντέλα. Από τα Χριστούγεννα και μετά οποίο ενδιαφέρον για μεσοπροθεσμα. Νταξει μπροστά μας είναι όλο και κάτι θα έρθει στον Γενάρη πού θα πάει;

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

2 ωρες και 40 λεπτα.Πανελληνιο ρεκορ.

Αντε μπράβο ρε μάγκα. .Συγχαρητήρια!!! Εκπροσώπησες το forum επάξια...  Σε περιμένουμε να σε δαφνοστεφανώσουμε τωρα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάει για κατέβασια στις 300++ ωρες.. Έχουμε ελπίδες.. χαχαχα

Τελικά ουτε κατέβασια δεν μπορεί να βγάλει ο ανικανος

Επεξεργάστηκε από OLYMPUS MONS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...