Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε την κουφάλα τον Ατλαντικό....τα μαμησε όλα για πολλοστή φορά..έχει κουράσει πλέον..ο πιο άχρηστος ωκεανός... Δυστυχώς πάμε για ζωνικη μάλλον στο χειρότερο σημείο..κανένα σπάσιμο πολικού στροβίλου δε φαίνεται.. 

Πολύ φοβάμαι ότι πιο τραγικός κ από πέρυσι θα βγει ο χειμων...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κολλάει απόλυτα εδω το..."ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ".Καλημερα.

Η το "αντε γειά" του Τάκη... Καλημέρα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά από έναν παλιακο Δεκέμβρη που περίμεναμε έρχεται και το κερασάκι στην τούρτα με παλιό καλό Γενάρη..γνωστό το έργο..δεν τίθεται θέμα γκρίνιας..τα τρεξίματα είναι αμείλικτα..τώρα αν έρθει μια καρμελ 2 ημερών εμένα προσωπικά με αφήνει παγερά αδιάφορο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, isnow είπε:

Μετά από έναν παλιακο Δεκέμβρη που περίμεναμε έρχεται και το κερασάκι στην τούρτα με παλιό καλό Γενάρη..γνωστό το έργο..δεν τίθεται θέμα γκρίνιας..τα τρεξίματα είναι αμείλικτα..τώρα αν έρθει μια καρμελ 2 ημερών εμένα προσωπικά με αφήνει παγερά αδιάφορο..

Και σιγα την Καρμελ εδω που τα λεμε...που δυσκολευτηκε πολυ να το στρωσει ακομα κ στα 400μ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, geornik είπε:

Και σιγα την Καρμελ εδω που τα λεμε...που δυσκολευτηκε πολυ να το στρωσει ακομα κ στα 400μ

Προφανώς και την αναφέρω ειρωνικά..

10 καρμελ να έρθουν δεν γίνεται τίποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελευταίος των μοικανων ο Καναδός ζήλεψε τον αμερικανό. Πικρό το ποτήρι αλλά συνηθισμένοι στις φάπες. Fredo κ βόλτες στον ήλιο, Δε θα σκάσουμε κιολας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, geornik είπε:

Και σιγα την Καρμελ εδω που τα λεμε...που δυσκολευτηκε πολυ να το στρωσει ακομα κ στα 400μ

Ε ναι μην τρελαθούμε. Μια εισβολιτσα ήταν η Κάρμελ που δεν θα τη θυμόμαστε καν σε ένα χρόνο. Ελπίζω να μην είναι έτσι οι μεγάλες ψυχρές εισβολές στο μέλλον 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Με τέτοια ensembles χθες βράδυ… πριν λίγες ώρες… σμρ που βλέπουμε κάτι άλλο, γιατί τα έχετε βάψει όλοι μαύρα;;; 

FEAED97C-C234-4B79-982A-46BB8A41FFF2.png

 Πάμε γερά όλα θα πάνε καλά!✌️✌️🤫😁

JN240-7.GIF

gens-1-0-192.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα ανσάμπλ του ευρωπαιου ένα υπαρχει κακοκαίρια μέχρι 6 του μηνα με χιόνια...ειδικά απο τις 3 και μετά καμία 8 ανσάμπλ το πολύ τρέχουν κάτω από το 0..νομίζω δεν έχει νόημα να κοιτάμε άλλο χάρτες εγώ σταματάω τα λέμε πάλι απο τη νέα χρονιά..Έτσι κι αλλιώς τώρα όλο σε συγγενείς θα μαστε θα ξεχαστούμε τουλάχιστον λίγο...

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Στα ανσάμπλ του ευρωπαιου ένα υπαρχει κακοκαίρια μέχρι 6 του μηνα με χιόνια...ειδικά απο τις 3 και μετά καμία 8 ανσάμπλ το πολύ τρέχουν κάτω από το 0..νομίζω δεν έχει νόημα να κοιτάμε άλλο χάρτες εγώ σταματάω τα λέμε πάλι απο τη νέα χρονιά..Έτσι κι αλλιώς τώρα όλο σε συγγενείς θα μαστε θα ξεχαστούμε τουλάχιστον λίγο...

Όπως το λες! Θα φαινόμαστε νορμαλ στους συγγενείς λόγω βαρετοκαιριας. Στο εξοχικο στη Λετονία όταν έχει χιόνι Λετονία με παίρνανε για πειραγμένο που ειμαι συνέχεια έξω και το καλό παιδί που ξεφτυαριζει μέσα στις γιορτές. Και όταν δεν έχει τίποτα φυσιολογικός δεν ξεμυταω έξω. Χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Έχω άδικο;;;;;;

ΤΟ πρωί τον  κλαίμε και το βράδυ πανηγυρίζουμε.... πρέπει να μην αφήνουμε το συναίσθημα Να φαινεται τόσο έντονα ώστε  να υπερνικά την εμπειρία και τις γνώσεις μας.... Ξέρουμε όλοι σε μερικά  τρεξίματα μπορεί να έρθει το πολυπόθητο ή και τιποτα ή κάτι ενδιάμεσο..τα μοντέλα ΔΕΝ τα πάνε καλά για μέταά τις 144 ώρες ειδικά  εις βάρος μας πολλές φορές αλλά και θετικα μερικες φορές για το αναπάντεχο...

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Έτσι κι αλλιώς τώρα όλο σε συγγενείς θα μαστε θα ξεχαστούμε τουλάχιστον λίγο...

Εγω θα δουλευω σαν σκλαβος ολες τις μερες των γιορτων,οποτε καταλαβαινεις οτι μου πεφτει βαρια αυτη η εξελιξη,αφου δεν θα εχω ουτε καποιους ωραιους χαρτες για ξεχαρμανιασμα.Την πατησαμε στο χειροτερο σημειο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εγω θα δουλευω σαν σκλαβος ολες τις μερες των γιορτων,οποτε καταλαβαινεις οτι μου πεφτει βαρια αυτη η εξελιξη,αφου δεν θα εχω ουτε καποιους ωραιους χαρτες για ξεχαρμανιασμα.Την πατησαμε στο χειροτερο σημειο.

Άστα να πάνε...Καλο κουράγιοΤζορτζ ,..Και δεν έχει φως το τουνελ

Θα σου βάζω κάθε μέρα αν θες και από ένα χαρτη του cfs η καλυτερα απο παλιότερες κακοκαιριες 😎😎😂😂😂

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εγω θα δουλευω σαν σκλαβος ολες τις μερες των γιορτων,οποτε καταλαβαινεις οτι μου πεφτει βαρια αυτη η εξελιξη,αφου δεν θα εχω ουτε καποιους ωραιους χαρτες για ξεχαρμανιασμα.Την πατησαμε στο χειροτερο σημειο.

Με απο τα ιδια καθε μερα δουλεια και τα νευρα στο θεο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Παιδια ενα εχω να πω καλο μας κουραγιο και καλες γιορτες να εχουμε βασικα με υγεια ..

Μην λυγάτε ωρεεεεέ!!!

Σεις δεν είστε που μας φέρατε την Μήδεια!!!

Επεξεργάστηκε από kostasmarousi13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Μην λυγάτε ωρεεεεέ!!!

Σεις δεν είστε που μας φέρατε την Μήδεια!!!

Δεν τη φέρανε όλοι οι Έλληνες τη Μηδεια😉😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, kostasmarousi13 είπε:

Μην λυγάτε ωρεεεεέ!!!

Σεις δεν είστε που μας φέρατε την Μήδεια!!!

Μωρε μεις ειμαστε αλλα αυτο το πραγμα να πληρωνεις να βλεπεις εξτρα στοιχεια εξτρα χαρτες 10 ωρες τη μερα και δευτερη φορα να βγαινουν ολα κοντρα φετος ε ας το αφησουμε να ηρεμησει να δουμε τι θελει να κανει...δυστυχως η προγνωσιμοτητα  ειναι κατω του 30 τις εκατο φετος στο μεσοπροθεσμο κομματι καθως η ατμοσφαιρα ειναι χαλια..οποτε ας φαμε κανα μελομακαρονο και βλεπουμε τι θα γινει χαχχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...