Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όποιος μπορεί να βγάλει εκτίμηση για 31 με 3 για κ βόρεια και κεντρική χώρα θα του είμαι ευγνώμων. Λογικά θα βρίσκομαι βορειοδυτική πλευρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Snow waves είπε:

Όποιος μπορεί να βγάλει εκτίμηση για 31 με 3 για κ βόρεια και κεντρική χώρα θα του είμαι ευγνώμων. Λογικά θα βρίσκομαι βορειοδυτική πλευρα

4-12 σπαστη συννεφιά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπερα! αποκαρδιοτικα τα τρεξιματα απο χθες.... ο ατλαντικος μας κανει μεγαλη ζημια κ στελνει τον ισχυροτατο αντικυκλωνα προς τα πανω μας... ριτζ σοβαρο δεν φαινεται στον οριζοντα ο πολικος στροβυλλος μαζευεται κ γενικα ολα τα στοιχεια δεν ειναι καλα! ελπιζω σε μια θεαματικη αντιστροφη των μοντελων.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρε παιδιά,  μήπως μεταδίδεται ο covid-19 μέσα απο το χιονοπόλεμο?  Εφαγα σκάλωμα τώρα και ξαφνικά άρχισα να μη θέλω να δω άνοδο του Αζορικού προς Αγγλια μεριά....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Βρε παιδιά,  μήπως μεταδίδεται ο covid-19 μέσα απο το χιονοπόλεμο?  Εφαγα σκάλωμα τώρα και ξαφνικά άρχισα να μη θέλω να δω άνοδο του Αζορικού προς Αγγλια μεριά....

 

Το τερμάτισες ψυχολόγε🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, menidi είπε:

Βρε παιδιά,  μήπως μεταδίδεται ο covid-19 μέσα απο το χιονοπόλεμο?  Εφαγα σκάλωμα τώρα και ξαφνικά άρχισα να μη θέλω να δω άνοδο του Αζορικού προς Αγγλια μεριά....

 

Λες και άμα ήθελες θα έβλεπες 😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτές οι μέρες που θα είναι πάνω των κλιματικών θα έχουν ομίχλες;

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, menidi είπε:

Βρε παιδιά,  μήπως μεταδίδεται ο covid-19 μέσα απο το χιονοπόλεμο?  Εφαγα σκάλωμα τώρα και ξαφνικά άρχισα να μη θέλω να δω άνοδο του Αζορικού προς Αγγλια μεριά....

 

Xαχαχαχαχα!!!!Να σαι καλα φιλος!!!!χαχαχαχαχα!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αυτο το ευρωπαικο μοα ζωη να καυαστρεφει ονειρα

γιατι τα τελευταια τρεξιματα σου δημιουργισαν προσδοκιες κ σου καταστρεφει τα ονειρα το ευρωπαικο;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...