Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δε με ενδιαφερει τι θα δειξει ο τζιφος στο κυριο, θα δω τα ανσαμπλ του μετά και βεβαια το ευρωπαικο το βραδυ, καλη συνεχεια σε όλους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομακτικές διαφορές με όλα τα μοντέλα το ουκμο. Ή θα βγει αυτό και θα πανηγυρίζουμε ή θα ξεβρακωθεί ( το πιο πιθανό)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Eλα μωρη ουκμαρα δειξε τον δρομο της ανατροπης

(για τα πολυ δυτικα σεναρια μιλαω)

Περα απο την πλακα κανενα ασφαλης συμπερασμα ακομα

UW120-21.GIF?13-16

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Πάλι εκνευριστικό...το πιέζει απο πλαι ψηλα το χαμηλο τον Α και έχει αλλο σχημα απο όλα τα υπόλοιπα μοντελα

βεβαια αυτο μας βολευει εδω σε πρωτη φαση, για μετα (παραμονες Χριστουγεννων) δε ξερω αν θα ηταν καλο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ουκμο μου φωναζει κατσε αθηνα,ο τζιφος απο την αλλα λαμια,μαλλον πρεπει να βρουμε καταλυμα στην θηβα χαχα,αφοθ ξερουμε την που θα καταληξει.

Παρολου που εφυγε λιγο ανατολικα θα βγει καλος ο τζιφοςγια κεντρικα τουλαχιστον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το χειρότερο με το ούκμο είναι ότι έχει πυκνές ισοβαρείς.. δηλαδή ούτε χιονομπόρες δεν δίνει εδώ.. Ελπίζω να αλλάξει στα επόμενα τρεξίματα.. Εξάλλου είναι το πρώτο που έδειξε αυτή την δυτίκιση.. και τώρα την έχει πάρει πίσω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν παντως καποιοι δεν καλυπτονται απο τα γραφομενα εδω περα για τη γενικοτερη κυκλοφορια που θα επικρατησει το επομενο διαστημα καθως και για την αβεβαιοτητα του ΣΚ ως προς το ποιες περιοχες θα επηρρεασει η 1η καθοδος των ψυχρων μαζων, μπορει να διαβασει την αποψη του πλεον ειδικου ( κατ εμε ) κ. Ζιακοπουλου.

 

ο οποιος πεταει και τη σποντα του για τα Γιαννενα πως πλησιαζει η ωρα τους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

βεβαια αυτο μας βολευει εδω σε πρωτη φαση, για μετα (παραμονες Χριστουγεννων) δε ξερω αν θα ηταν καλο...

Οχι δε το λεω για το που θα καταλήξει αλλα ειναι εκνευριστικό στις 72 ωρες να χουν τοση διαφορα τα σχήματα των αντικυκλωνων 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, dimitris27 said:

Το ουκμο μου φωναζει κατσε αθηνα,ο τζιφος απο την αλλα λαμια,μαλλον πρεπει να βρουμε καταλυμα στην θηβα χαχα,αφοθ ξερουμε την που θα καταληξει.

Παρολου που εφυγε λιγο ανατολικα θα βγει καλος ο τζιφοςγια κεντρικα τουλαχιστον

αδερφέ αν εννοεις Βουλα οταν λες Αθηνα δεν σε κοβω για ασπρη μερα χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιο βορειοδυτικά ο Αυλώνας αλλά ο αζορ πιο ανατολικά ( μικρό κλικ).  Θα βγει πιο μικρός Αυλώνας λογικά και λίγο πιο δυτικά και πλαγιαστός;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, LosAlimos είπε:

αδερφέ αν εννοεις Βουλα οταν λες Αθηνα δεν σε κοβω για ασπρη μερα χαχαχα

χαχα φυσικα και βουλα δεν εχω ελπιδες,ελεγα να ανεβω κανενα υμμητο με το αυτοκινητο,λογικα θα εριχνε καλα με ουκμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, dimitris27 said:

χαχα φυσικα και βουλα δεν εχω ελπιδες,ελεγα να ανεβω κανενα υμμητο με το αυτοκινητο,λογικα θα εριχνε καλα με ουκμο

ετσι μια απο τα ιδια και εγω! 🙂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, yiannis_volos said:

Στο ίδιο σημείο με το 00αρι του το έβγαλε το χαμηλό το UKMO..

έχει κολλήσει το τρεξιμο μάλλον και ξαναδινει το 00ζ στο 12ζ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παει να βγαλει καλη διαταξη το ατιμο το 12αρι για Προσηνεμα, μου αρεσει η κλιση του αυλωνα

 

κριμα που τα ποιοτικα χαρακτηριστικα δεν ειναι για τελειως πεδινα

Επεξεργάστηκε από LosAlimos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζιφος παλια ειχε την κακια συνηθεια να κανει σταδιακες ανατολικες μετατοπισεις σε ενα σεναριο ταφοπλακα του παιου η του ουκμο,να δουμε αν θα κρατησει στα δυτικα σεναρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...