Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σημερα αλλαζει η τασω καποιων μοντελων.μενει να φανει τι θα γινει μετα.γτ με τετοιο γροιλανδικο ολοι εχουν ελπιδες τουρκοι κ ισπανοο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Καλησπερα παιδες...Το 12 αρι του τζιφου ειναι ονειρωξη κατεμε..Κι ας χαλασε οπως λεει και ο Γιωργος για την Αττικη..Ακομα κι αν δεν βγαζει χιονι σε μας,μιλαμε για ενα τρομερο χαμηλο,σε ενταση και διαρκεια..Με χιονια στα κεντρικα και βορεια,ακομα και σε χαμηλα υψομετρα και παρα πολυ νερο στις υπολοιπες περιοχες..Παλιακη διαταραχη..Αυτες οι χαμηλαρες εχουν εξαφανιστει πλεον...Μονο περασματα ισχυρα μεν αλλα χωρις διαρκεια...Απο τα καλυτερα τρεξιματα που εχω δει τελευταια...

Προφανως εχουμε να δουμε πολλα ακομα επεισοδια..Αλλα φαινεται εν τελει να αποφευγουμε τις υψηλες πιεσεις και τον αντικυκλωνα..

Παμε για ενα πολυ ενδιαφερον διαστημα στην εποχη που πρεπει και οπως πρεπει..Ο χειμωνας ερχεται στην ωρα του..

Καλη συνεχεια...

Μπραβο Σακη.Θα πας στον παραδεισο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Καταρχήν πια είναι η τασω είναι μοντέλο και αν ναι από που την ξέρεις; 😋😋😋😋

καλα δεν το ξερεις το μοντελο της κυρα τασώς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ωραια τα ensembles.Καμια σχεση με το εκτρωματικο κυριο.

Εκτυρωματικό για εσένα, για εδώ απλά έπος. τα εσνέμπλς εδώ είναι τα εκτρωμακτικά δυστυχώς..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Εκτυρωματικό για εσένα, για εδώ απλά έπος. τα εσνέμπλς εδώ είναι τα εκτρωμακτικά δυστυχώς..

Ε,ναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Οκ όλα καλά το κοντρόλ έβγαλε χρθστουγεννιατικο χιονια Σαουδική Αραβίας όλα καλά 

Φαντάσου να έχουμε εμείς χιόνια και τα αγγλακια ήλιο. Θα λένε κάτι αντίστοιχο για μας. Όλα καλά έβγαλε χριστουγεννιάτικο χιονιά Ελλάδας 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε στα κοντινα,αυριο το πρωι ειναι πιθανο ενα συντομο περασμα καταιγιδας στην αττικη,τιποτα φοβερο.Το Σαββατο μαλλον θα εχουμε πιο δυνατη κατασταση για καποιες ωρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το σενάριο 8 είναι το ονειρικό σενάριο για ανατολικά προσήνεμα ανήμερα των Χριστουγέννων αλλά στις ωρες αυτες μονο ως χάρτη ονείρωξης μπορείς να τον δεις 😂😂

FDED3E10-EA41-4B3B-B5BC-D65059B1BFD2.png

BA607472-506B-47B1-961E-3148F9E4C8E7.png

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Το σενάριο 8 είναι το ονειρικό σενάριο για ανατολικά προσήνεμα ανήμερα των Χριστουγέννων αλλά στις ωρες αυτες μονο ως χάρτη ονείρωξης μπορείς να τον δεις 😂😂

FDED3E10-EA41-4B3B-B5BC-D65059B1BFD2.png

BA607472-506B-47B1-961E-3148F9E4C8E7.png

Δε βαριέσαι όλοι χάρτες ονείρωξη βάζουμε αφού δε έχουμε τίποτα αλλο😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ensembles για φίλημα. Κύριο για κλωτσιες. Εγώ σας είπα πριν μέρες. Κάπως έτσι θα κοιτάμε τους χάρτες σε λίγες μέρες για μετα τις 20. 

unnamed.jpg

 

gens-2-1-288.png

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το ευρωπαικο κ αυτο αρχιζει κ εμφανιζει ωραια πραγματακια. εχει πολυ δρομο ακομη.θα παμε σε αναδιπλωσεις σιγουρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μπραβο Σακη.Θα πας στον παραδεισο.

Απο το να εχει ολη η Ελλαδα ηλιο,προτιμω χιλιες φορες να πνιγομαι κι ας χιονιζει στα βορεια...και οχι εδω κατω...Το 12 αρι του τζιφου,αυτο εδειξε..Με μια σοβαρη και πολυημερη διαταραχη..Προφανως για σενα στα 500 και μετρα της Δροσοπηγης σε απασχολει πλεον το χιονι...Και καλα κανεις..Στη δικη μου πορτα ακομα με απασχολει το νερο...Ας βρεχει σε μενα και δεν με ενδιαφερει που θα χιονισει.. Καταιγιδακιας ειμαι Γιωργαρα μου,οχι χιονακιας...Η τουλαχιστον δεν το ψαχνω ακομα το χιονι..

Εαν ειναι να μου κανει(λεμε τωρα 200mm)μεχρι τελος του μηνα,ας κανει ενα μετρο στη Μακεδονια...Ηλιο δεν θελω και υψηλες πιεσεις στην πορτα μου..

Η για να το θεσω αλλιως..Εννοειται προτιμω να χιονιζει στην Καλλιθεα απο το να χιονιζει στα Γρεβενα..Αλλα αφου εγω χιονι δεν μπορω να δω αμεσα ουτε τοσο ευκολα τοτε ας αποκλειστουν τα Γρεβενα και εγω να πνιγομαι στο νερο...Τον βρωμιαρη εκει πανω δεν θελω να βλεπω να αλονιζει...Ο καθενας ενα τρεξιμο το βλεπει διαφορετικα,αναλογα με το που μενει...

Ασε τους παραδεισους γι αυτους που τους ψαχνουν..Εχω εγω συμβιβαστει οτι δεν θα παω ποτε εκει..Ουτε και θελω..😜Καλο βραδυ αγορινα μου..Και σε ολους...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Φαντάσου να έχουμε εμείς χιόνια και τα αγγλακια ήλιο. Θα λένε κάτι αντίστοιχο για μας. Όλα καλά έβγαλε χριστουγεννιάτικο χιονιά Ελλάδας 🙂

Ο gavs οταν αναφερεται στο 2004 στα αναλογικα του λεει παντα καπως ειρωνικα τι μουφα χειμωνας ηταν εκει, με χιονια στην Ελλαδα...

Επεξεργάστηκε από geornik
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ECM1-216.gif.296c7070a416f4505387b06d7434b536.gif

ECM0-216.gif.b6ebe1abf5bbb01c92e0582a6bd41393.gif

Κάτι έβγαλε και το ευρωπαϊκό τελικά προς ΣΚ. Και απ'ότι βλέπω μέχρι τις 144 μοιάζει με το ουκμο αρκετά, άρα φαντάζομαι θα είχε παρόμοια συνέχεια και εκείνο;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου αρέσουν τα ανσάμπλ του 12αριου αλλα ξέρω ότι εύκολά αλλάζουν, υπομονή να περασει η κακοκαιρία του Σ/Κ για να έχουμε καλύτερη εικόνα. 

Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Απο το να εχει ολη η Ελλαδα ηλιο,προτιμω χιλιες φορες να πνιγομαι κι ας χιονιζει στα βορεια...και οχι εδω κατω...Το 12 αρι του τζιφου,αυτο εδειξε..Με μια σοβαρη και πολυημερη διαταραχη..Προφανως για σενα στα 500 και μετρα της Δροσοπηγης σε απασχολει πλεον το χιονι...Και καλα κανεις..Στη δικη μου πορτα ακομα με απασχολει το νερο...Ας βρεχει σε μενα και δεν με ενδιαφερει που θα χιονισει.. Καταιγιδακιας ειμαι Γιωργαρα μου,οχι χιονακιας...Η τουλαχιστον δεν το ψαχνω ακομα το χιονι..

Εαν ειναι να μου κανει(λεμε τωρα 200mm)μεχρι τελος του μηνα,ας κανει ενα μετρο στη Μακεδονια...Ηλιο δεν θελω και υψηλες πιεσεις στην πορτα μου..

Η για να το θεσω αλλιως..Εννοειται προτιμω να χιονιζει στην Καλλιθεα απο το να χιονιζει στα Γρεβενα..Αλλα αφου εγω χιονι δεν μπορω να δω αμεσα ουτε τοσο ευκολα τοτε ας αποκλειστουν τα Γρεβενα και εγω να πνιγομαι στο νερο...Τον βρωμιαρη εκει πανω δεν θελω να βλεπω να αλονιζει...Ο καθενας ενα τρεξιμο το βλεπει διαφορετικα,αναλογα με το που μενει...

Ασε τους παραδεισους γι αυτους που τους ψαχνουν..Εχω εγω συμβιβαστει οτι δεν θα παω ποτε εκει..Ουτε και θελω..😜Καλο βραδυ αγορινα μου..Και σε ολους...

Χαχαχα Σάκηηηη ευχαριστω φιλε...μακάρι να αποκλειστω χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ασε τους παραδεισους γι αυτους που τους ψαχνουν..Εχω εγω συμβιβαστει οτι δεν θα παω ποτε εκει..Ουτε και θελω..😜Καλο βραδυ αγορινα μου..Και σε ολους...

Με συγκινησες κρλη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...