Jump to content
teo_73

Αναφορές Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

τι ωρα να περιμενω πτωση? υετο εχει μπολικο

Προς το βράδυ η πτώση. Αν έχει μείνει υετός. 

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Μπουτβαλ είπε:

4.9 βαθμοί με πολύ δυνατό Βαρδαρη, αν ειναι να χιονίσει πρέπει να το κάνει μέχρι τις 20:00 το αργοτερο, μετά καπουτ ο υετός 

καλη τυχη !!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, INUIT είπε:

παμε βρε γκαρυ δυνατα να το φερουμε........επεσες κατω απ τους 5 ???🙂

ακυρο, ξαστερωσε μολις τωρα, αληθεια αυριο θα εχω παγωνια?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Xιονόνερο πριν λίγη ώρα στη Φλώρινα....πιθανόν να έχουν πέσει και νιφάδες....ήδη έχουμε αρνητικό DP με 1οC θερμοκρασία...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, kilkisaios είπε:

bouas χιονίζει η εγώ το βλέπω χιόνι?

Μην τα λες έτσι και το δει ο Σάκης και θα λέει παντού ότι χιονίζει στο κιλκίς ενώ έχει ξαστεριά...🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αλλη μια καλη διαταραχη πλησιαζει προς το τελος της αφηνοντας αρκετο νερο σε πολλες περιοχες.....μαζι και η Αττικη.....η οποια τα εχει  παει πολυ  καλα υετικα στις τελευταιες βροχοκαιριες και περνει τα μεγιστα απο οσα τις ταζουν τα μοντελα....

φυσικα δεν πρεπει να ξεχναμε οτι η Αττικη λογω γεωγραφικης θεσης...σε καιρους καθαρα δυτικου ρευματος λογω των οροσειρων της Πελοπονησσου αλλα και της Στερεας χανει πολυ σε υετο αλλα και σε διαρκεια των φαινομενων....εχθες η θεση και η τροχεια του χαμηλου μας βοηθησε ωστε να παρακαμφτει ο εμποδισμος της Πελοπονησσου και να μπαινουν τα φαινομενα στον νομο με την μεγιστη ραγδαιοτητα......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέρασε και δεν ακούμπησε αυτή η κακοκαιρία εδώ στον Αλμυρό, αναμενόμενο βέβαια... Εκτός από λίγη βροχή τη νύχτα που πέρασε, η μέρα κύλησε με αραιές νεφώσεις και ηλιοφάνεια κατά διαστήματα. Την τελευταία ώρα έχουμε κάποιες δυνατές μπόρες αλλά διαρκούν 5-10 λεπτά μαξ και σταματάνε απότομα.

πριν λίγα λεπτά, τώρα έκοψε εντελώς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 λεπτά πριν, kilkisaios είπε:

bouas χιονίζει η εγώ το βλέπω χιόνι?

Δεν δουλεύει ο σταθμός του Κιλκίς και δεν ξέρω σε τι dp είμαστε. Δεν μπορώ να καταλάβω πραγματικά εάν αυτό που ρίχνει είναι ψιλό χιονακι η πολύ ψιλή βροχουλα.🤔🤔🤔

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βροχη και παλι προς τα μεσανυκτα ταζει ο τζιφος προς τα μεσανυχτα στα βορεια του νομου κυριως.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, kilkisaios είπε:

το dp σίγουρα είναι κάτω από το 0 αλλά φαινόμενα δεν βλέπω

Δεν νομίζω να έχει άλλα φαινόμενα από εδώ και πέρα. Φεύγει ανατολικότερα. Λες να κάνω καμιά εξόρμηση προς Επτάλοφο για κυνήγι νιφαδας?😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...