Jump to content
Χιών

Αναφορές ψυχρής εισβολής CARMEL 17-19/12....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

-1,3 τωρα και τσιμεντωσε το χιονακι.

Μπραβο ρε Τζορτζ σας άξιζε...καταχαρηκά να σε πω μολις ειδα τα καμμένα λευκά ...και εις ανωτερα μακαρι να σας ριξει κι αλλο τελη του μηνα η τον αλλο αρκετο χωρις προβληματα βεβαια

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μπραβο ρε Τζορτζ σας άξιζε...καταφατικά να σε πω μολις ειδα τα καμμένα λευκά ...και εις ανωτερα μακαρι να σας ριξει κι αλλο τελη του μηνα η τον αλλο αρκετο χωρις προβληματα βεβαια

Να σαι καλα Αντουαν.Οσο και να ριξει,οσες φορες και να ριξει,τα καμμενα θα μεινουν καμμενα.Προσωρινη χαρα και ανακουφιση ειναι το χιονι.Οποτε ας ριξει παντου κατα τη διαρκεια του χειμωνα για να χαρουν ολοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ουρές κ μποτιλιαρίσματα είχαμε σήμερα στο ανέβασμα για το χιονοδρομικό του Παρνασού!!

Μπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα, φύση, δέντρο και χιόνι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και συνεχιζουμε με Κρητη..Ασκυφου..Του Στεφανου Παπαδακη.

askyfoy-xionia.jpg

Ανωγεια.Του Σωκρατη Κεφαλογιαννη.

THERISO-XIONIA2.jpg

Και θερισος..Απο την Κατερινα Μπ.

11-2.jpg

THERISO-XIONIA3.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτήν την ώρα

-4.6 στα Καλάβρυτα 

-5.3 στο Πάος Καλαβρύτων

Λογικά θα έρθουν διψήφιες αρνητικές έως τα ξημερώματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολιανή -4,1 πάμε για γερή αναστροφή απόψε. Το χιόνι μας λείπει, αλλά που θα πάει...στην επόμενη ας ελπίσουμε να είμαστε πιο τυχεροί...

http://www.weather-messinia.gr/poliani/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2,4 βαθμοι στο λιμανι του βολου τωρα και 0,8 στο σπιτι μου στα πευκακια, λογικα παμε για την πρωτη αρνητικη της σεζον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, ΠέτροςΑ είπε:

2.5 Πόρτο Ράφτη Λιμικό που λογικά πάει για αρνητική. Πολύ δυνατο σημείο

Το εχω προσεξει οτι συχνα αυτο το σημειο καταγραφει τις ελαχιστες ολης της Αττικης με ξαστερια και απνοια...αραγε ποσο να επιασε εκει 14-15.2.2004?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, geornik είπε:

Το εχω προσεξει οτι συχνα αυτο το σημειο καταγραφει τις ελαχιστες ολης της Αττικης με ξαστερια και απνοια...αραγε ποσο να επιασε εκει 14-15.2.2004?

Πολλές φορές κοντράρει στα ίσα τον σταθμό στο Τατόι. Μπήκε και στο meteo. Τον Απρίλη κατέγραψε αρνητική νομίζω 2 φορές αν θυμάμαι καλά. κάτι εκπληκτικό για πεδινό μέρος στη νότια Ελλάδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια χαρά αξιοπρεπέστατη χιονοκακοκαιρία τελικά ήταν για τα προσήνεμα. Και πραγματικό κρύο σήμερα σε όλο το λεκανοπέδιο, ''ξύριζέ'' δίχως υπερβολή δεν στεκόσουν έξω. Και γενικά σε όλη αυτή την εβδομάδα επικρατούσαν αμιγώς χειμωνιάτικες συνθήκες. Καλά ήταν τηρουμένων και των αναλογιών των πολύ μέτριων έως και ανυπαρκτων Δεκεμβρίων των τελευταίων ετών. Ας ευχηθούμε απλά να ήταν όλο αυτό το πρόγευμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...