Jump to content
yiannis_volos

Αναφορές πρώτης κακοκαιρίας για το 2022 7-13/1/2022 "Διομήδης"

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ποτε περιμένουμε βροχή στην Αττική ρε παιδιά????

Εν τω μεταξύ 20mm στον Ποταμό Κέρκυρας και 9 βαθμοί τώρα με ελάχιστη 6.4 και μέγιστη 10.1

 

Πιστεύω Γιώργο από τις 9 και μετά θα έχει κάποια  φαινόμενα . Τα καλά και γενικευμένα όμως μάλλον μετά τα μεσάνυχτα .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παίδες.Παρνασσαρα στα 1250 με 0 υετο ως τωρα(🤣🤣),αλλα με τη ψυχη να ηρεμει και φυσικα να επιβεβαιωνει το μότο μου "Altitude improves my attitude".

T αυτοκινητου στους 3,5

IMG_20220110_171349.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλησπέρα παίδες.Παρνασσαρα στα 1250 με 0 υετο ως τωρα(🤣🤣),αλλα με τη ψυχη να ηρεμει και φυσικα να επιβεβαιωνει το μότο μου "Altitude improves my attitude".

T αυτοκινητου στους 3,5

IMG_20220110_171349.jpg

60++..καλη απολαυση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλησπέρα παίδες.Παρνασσαρα στα 1250 με 0 υετο ως τωρα(🤣🤣),αλλα με τη ψυχη να ηρεμει και φυσικα να επιβεβαιωνει το μότο μου "Altitude improves my attitude".

T αυτοκινητου στους 3,5

IMG_20220110_171349.jpg

Να περάσετε ωραία , να έχεις μπαταρία στο κινητό για να μας στείλεις καμιά φώτο από το 1 μέτρο που θα πέσει και προσοχή ! Προσοχή όχι εκεί ,στον Παρνασσό , στην επιστροφή εκεί στο Ακραίφνιο, στην Υλίκη .Είναι διαολότοπος, πολύ χιόνι !😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Γαύρος Ευρυτανίας 3β.και η στιγμή που αρχίζει το χιόνι να κατεβαίνει....IMG_20220110_172504.thumb.jpg.662426f0ef2f3f40eff74e4ed6ad1836.jpg

Τί μου θύμισες τώρα.  Σε μια εκδρομή μου το Φλεβάρη του 2012 στην περιοχή είχα ρίξει απίστετο φαι στο συγκεκριμένο ταβερνάκι, δίπλα σχεδόν στο ποτάμι.  Και μετά γλυκο και καφές στο Μεγάλο Χωριό δίπλα από το τζάκι

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Να περάσετε ωραία , να έχεις μπαταρία στο κινητό για να μας στείλεις καμιά φώτο από το 1 μέτρο που θα πέσει και προσοχή ! Προσοχή όχι εκεί ,στον Παρνασσό , στην επιστροφή εκεί στο Ακραίφνιο, στην Υλίκη .Είναι διαολότοπος, πολύ χιόνι !😁

Κλαιω ρε..🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, brainstorm είπε:

Τί μου θύμισες τώρα.  Σε μια εκδρομή μου το Φλεβάρη του 2012 στην περιοχή είχα ρίξει απίστετο φαι στο συγκεκριμένο ταβερνάκι.  Και μετά γλυκο και καφές στο Μεγάλο Χωριό δίπλα από το τζάκι

Και παραμένει απίστευτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

https://www.rodiaki.gr/article/470407/se-katastash-ektakths-anagkhs-khryxthhke-h-kalymnos

Σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης το νησί.  Εχουν πέσει σε 2 μέρες κάπου στα 170 χιλιοστά βροχής, όπως και στην Κω.  Για την Κω ειδικά έμαθα πως είνα κλειστός ο δρόμος που οδηγεί στα ορεινά χωριά του νησιού (Ζία, Αγιος Δημήτριος, για όσους γνωρίζουν) λόγω φερτών υλικών από την ισχυρή βροχή.  Και εδώ στη Ρόδο ο Διομήδης έχει δείξει καλά τα δόντια το.  Βρέχει και πάλι πολύ δυνατά και πλησιάζουμε και εμείς την 100 άρα storm total

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

@Galanto Γρεβενα που ειμαστε τωρα σε θερμοκρασια;;;

 Τζορτζ 7 βαθμοί...Εγώ δεν ασχολούμαι ειμαι 99 τοις εκατο οτι δε θα χιονισει, καθώς ουτε υετο δεν έχουμε,  το πολυ να φτάσουμε αυριο το πρωι 3 βαθμους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Γαύρος Ευρυτανίας 3β.και η στιγμή που αρχίζει το χιόνι να κατεβαίνει....IMG_20220110_172504.thumb.jpg.662426f0ef2f3f40eff74e4ed6ad1836.jpg

Τι μας κανείς ρε φίλε!!!Καλά να περνάτε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

 Τζορτζ 7 βαθμοί...Εγώ δεν ασχολούμαι ειμαι 99 τοις εκατο οτι δε θα χιονισει, καθώς ουτε υετο δεν έχουμε,  το πολυ να φτάσουμε αυριο το πρωι 3 βαθμους 

Ευχομαι να σε στειλω κουβα.Δεν γινεται να μην χιονισει οτι κι αν εβγαλαν τα μοντελα τα οποια δεν κοιταω για 2.μερουλες.Και δεν μιλαω για 15λεπτη χιονοπτωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μονο κακο με το παρνασσο σε αυτη τη κακοκαιρια ειναι οτι θα αργησει λιγο να μπει στο παιχνιδι.Απο αυριο ομως αργα το μεσημερι μεχρι πρωι τεταρτης που εχει την συγκλιση  κοντα του θα ριξει πολυ πραμα,ειδικα με το ΒΑκοκαιρο ταταρτη ξημερωματα!Καλη απολαυση!

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Το μονο κακο με το παρνασσο σε αυτη τη κακοκαιρια ειναι οτι θα αργησει λιγο να μπει στο παιχνιδι.Απο αυριο ομως αργα το μεσημερι μεχρι πρωι τεταρτης που εχει την συγκλιση  κοντα του θα ριξει πολυ πραμα,ειδικα με το ΒΑκοκαιρο ταταρτη ξημερωματα!Καλη απολαυση!

Και τιποτα να μη ριξει δεκαρα δε δινω Ανεβηκα στη βουναρα μου μετα απο 3 χρονια.

IMG_20220110_174245.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ευχομαι να σε στειλω κουβα.Δεν γινεται να μην χιονισει οτι κι αν εβγαλαν τα μοντελα τα οποια δεν κοιταω για 2.μερουλες.Και δεν μιλαω για 15λεπτη χιονοπτωση.

Μακάρι ..,παντως με τη Μήδεια με είχες στείλει 😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ στη Θεσσαλονίκη μας έχει ξεσκίσει στον αέρα και στη βροχή. Τ στους 9 τώρα, στους 11 η μέγιστη, στους 7 η ελάχιστη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταντια να μιλαμε για ψυχρη εισβολή και να ψάχνουμε χιόνια εως το κυμα. Οταν στον Αγιο Αθανάσιο Πελλας στα συνορα μας στα 1200m υψόμετρο να βρέχει.😫😫

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Και παραμένει απίστευτο.

Ονειρο φιλε.Διπλα στον Καρπενησιωτη,μεσα στο πλατανι.Περαστε ομορφα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...