Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πως να βγάλεις ακρη με αποκομένες ψυχρόμπαλες , αζορικό που δεν έχει κταλήξει πως θέλει να ξεπιαστεί  και τον βασιλιά σε συγχυση με ολα αυτά που γίνονται ... πάω για ύπνο ... !! αυριο θα είναι καλύτερα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 28/12/2021 at 2:12 ΜΜ, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μονο εγω δε βλεπω καμια σοβαρη αλλαγη ως τουλαχιστον τις 10 Γεναρη;

 

On 29/12/2021 at 9:04 ΠΜ, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ατελειωτες φαπες ο Αλεκος Αζορετακος.Ανετα θα μπορουσε να χαθει ενα 20ημερο με τετοια κυκλοφορια αλλα ας μην προτρεχουμε.

 

11 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Να αυτά δεν θέλω ......είναι αυτό που έλεγα χτες.... πήγαμε κατευθείαν για μετά τις 18 του μήνα(εσύ μιλούσες μέχρι πριν λίγες μέρες για μετά τις 10..).....μπαμ κι έξω.... σε λίγες μέρες θα μιλάμε για μετά τις 25 μετά θα πιάσουμε Φλεβάρη και πάει λέγοντας .........🤣🤣🤣

Εγω αυτα εγραφα φιλε Σωτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένας γροιλανδικοσ 1030 δεν θα βοηθούσε καλύτερα στον να διαχωριστεί το pv?

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ερχεται το προσηνεμο μπομπιδι....Όλα τα παιδιά από προσηνεμα μπεπανθολ οταν τελειώσει το ραν για να μη πάθετε τιποτα αυριο πρωι 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, bardaris είπε:

φυσικα και δεν το λεω για σένα...εσυ μια χαρά τα γράφεις...αλλά τις περισσοτερες φορές κανουμε(και εγώ μεσα) ..".γεωστρατηγικες " αναλύσεις..που ειναι ο γροιλανδικός ας πουμε ..και δεν βλεπουμε τα μπροστά μας,θα πρωταγωνιστουμε στην Ευρώπη το ΣΚ ας το απολάυσουμε!

Εννοειται θα το απολαυσουμε φιλε.Ο χειμωνιατικος καιρος ειναι ερωτας.Οι εκτιμησεις και τα μοντελα απλο χομπυ,για να περναει η ωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μετραει μονο η πιεση του αντικυκλωνα αλλα η κλιση του και το σκαψιμο που ριχνει στις πολικες μαζες. Για αυτο το λογο δεν κατεβαινει ιδιαιτερο κρυο. Παντως αν σκασει καλα η διαταξη με τουμπανα 500αρια και καλα γεωδυναμικα και παχη η -6 με -7 αρκει (ειδικα για τους ανω των 200μ.) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ερχεται β' ευκαιρία από πίσω?

ΥΓ. Το μόνο καλό (ΠΛΗΝ ΕΜΠΟΔΙΣΜΟΥ) ότι σε κάθε ραν δείχνει (έστω αδύναμο) αυλώνα να κατεβαίνει

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Ερχεται β' ευκαιρία από πίσω?

Έτσι δείχνει.εντωμεταξυ  με το 18 αρι Ισπανία νότια Γαλλία και Ιταλία ψήνονται 😂

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Ερχεται β' ευκαιρία από πίσω?

Εκεί είναι το ζουμακι. Καλά είπε ο @Spartan θέλει τάισμα λίγο ο σκύλος να σκάψει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...