Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελαχιστα ανατολικα ο τζιφος για 9-10

Ωπααα τι παει να κανει εκει στην σκανδιναβια ο τζιφουλας

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Παιδιά οι ώρες στο meteociel είναι Ελλάδας ή UTC?

Ωρα Γαλλιας Γιαννη.Υπολογιζουμε 1 ωρα παραπανω τον χειμωνα απ αυτο που δειχνει το meteociel.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αρχίζει μια αποδυνάμωση του αζορ ραν με ραν. το θέμα είναι να σκάψει καλύτερα και να μην είναι τόσο χοντροκομμένος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χειμωνας είπε:

Όμορφες λιμνούλες... 13-15, ύπουλες ημέρες..

Ψυχοφθορες αλλα πρεπει να υπαρχουν και αυτα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Όμορφες λιμνούλες... 13-15, ύπουλες ημέρες..

Και το 11-13 μην το ξεγράψεις . Δεν θέλει πολύ να συνδυαστεί το χαμηλό  δυτικά μας με την ψυχρομπαλα . Λίγο βοήθεια από τον σκανδιναβικό χρειάζεται ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ομορφο χαμηλο και σε δυο δοσεις...Διαταραχη απο τα παλια..Βροχες απο αυριο στα δυτικα μεχρι την αλλη Τεταρτη...Παλιακου τυπου...Επιτελους!!!Οχι διαταρεχες της μισης μερας η της μιας ωρας..Και το καλυετερο μου το φυλαει για της 11 του μηνα..Το καλυτερο δωρακι...Επιμενουν ολα τα προγνωστικα οτι θα ειναι η πιο δυνατη μερα για την Στερεα και για την Αττικη..Πολυ χιονι στα ορεινα ταυτοχρονα..Καλα παμε..Οι ανοιξιατικες μερες τελειωνουν...Και μακαρι να ρθουν και τα πεδινα χιονακια να παλαβωσουμε τελειως!!!!

yqsrtqe.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι τις 15 σηκώσετε κουπί παιδια για τις λιμνες κτλ...εγώ έχω επικεντρωθεί πλέον στην αναδίπλωση και όσο την δείχνουν μέχρι την κυριακγ κέρδος είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Μέχρι τις 15 σηκώσετε κουπί παιδια για τις λιμνες κτλ...εγώ έχω επικεντρωθεί πλέον στην αναδίπλωση και όσο την δείχνουν μέχρι την κυριακγ κέρδος είναι 

Βαγγέλη βλέπω να κάνουμε όλοι cash out

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...