Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κατι τετοιο σαν το σεναριο 8 του gfs θελουμε για τα μακρινα μακαρι να γινει γεναρη εχουμε (πολυ καλο για ανατολικα προσημενα.)

gens-8-1-384.png

gens-8-0-384.png

Επεξεργάστηκε από Αττικαριος_
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαχαχαχ....ειμαστε τρελλοί μου φαίνεται....ασχολουμαστε με στρατηγικές μάχες(γροιλανδία κλπ)....ενώ μάλλον θα κερδίσουμε όλες τις τακτικές.....νομίζω οτι ο πατριώτης  Αντώνης θα γευτεί τα πρώτα καλά χιόνια...κατά τα λοιπά....νομίζω σιγά σιγά θα γεμίζει η στήλη των αναφορών και η ανάλυση θα πηγαίνει πίσω...μαγεία ειναι οι χάρτες...α...!το μονο νέο σημερα ειναι οτι το σοβαρό ψυχος μπορεί να μας επισκεφτεί μεχρι χθες το ειχαμε χαμένο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

Εάν θέλουμε κόγκα πάντως πρέπει την παραπάνω εικόνα του ευρωπαικού στις 240 ώρες να τη δούμε κάποια στιγμή στις<96 ώρες...

Αρχικά όμως πρέπει να αλλάξει κι ο Τζιφος στην διάταξη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Αττικαριος_ είπε:

κατι τετοιο σαν το σεναριο 8 του gfs θελουμε για τα μακρινα μακαρι να γινει γεναρη εχουμε

gens-8-1-384.png

gens-8-0-384.png

Αυτό εκτός από εντυπωσιακό κρύο δεν ξέρω αν έχει κάτι ακόμα και για τα προσυνεμα όσο αναφορά τον υετο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowaddict είπε:

Αρχικά όμως πρέπει να αλλάξει κι ο Τζιφος στην διάταξη 

Ναι συμφωνώ, εάν όμως συμφωνησουν (όσο πλησιάζουμε χρονικά) UKMO & ευρωπαίκό τότε θα αλλάξει και ο τζίφος. Είναι πολύ μακριά ακόμη όμως...θα αλλάξουν πολλά πραγματα στα επόμενα τρεξίματα, είναι απλά μια θετική ένδειξη, τίποτα άλλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αντε καλημερα

απο "βορεια προσηνεμη θεση" θα παλεψω μεχρι τελικης πτωσης 12...13 του μηνα και οι  ελπιδες απο, 18 και μετα  αυξημενες   

πολυ δυνατος ο παιος , αλλα σε ωρες απαγορευτικες............. ισως η καλπαζουσα φαντασια του κατι να ψιχανεμιζεται....... 😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Αυτό εκτός από εντυπωσιακό κρύο δεν ξέρω αν έχει κάτι ακόμα και για τα προσυνεμα όσο αναφορά τον υετο

χαχα...ιστορικός είναι αυτή η διάταξη, 40 πόντους στη Χαλκίδα θα είχα με αυτό.

gens-8-2-372.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, bardaris είπε:

χαχαχαχ....ειμαστε τρελλοί μου φαίνεται....ασχολουμαστε με στρατηγικές μάχες(γροιλανδία κλπ)....ενώ μάλλον θα κερδίσουμε όλες τις τακτικές.....νομίζω οτι ο πατριώτης  Αντώνης θα γευτεί τα πρώτα καλά χιόνια...κατά τα λοιπά....νομίζω σιγά σιγά θα γεμίζει η στήλη των αναφορών και η ανάλυση θα πηγαίνει πίσω...μαγεία ειναι οι χάρτες...α...!το μονο νέο σημερα ειναι οτι το σοβαρό ψυχος μπορεί να μας επισκεφτεί μεχρι χθες το ειχαμε χαμένο...

Τι είναι αυτά που λες μη ξυνεις τη πληγή μονο ο τζιφος και το τζεμ δινουν χιονια τα αλλα τιποτα για 11 βροχουλες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν. Θα συμφωνήσω με @BrainA ότι δεν είναι τυχαίο που σήμερα όλα τα μοντέλα τάζουν χιονιά καλό για 13 με 15. Και για αυτό έκανα μια αλλαγή στην εικόνα προφίλ μου μόνο για σήμερα. Οι παλιοί θα με καταλάβετε. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, nikolas 2365 said:

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν. Θα συμφωνήσω με @BrainA ότι δεν είναι τυχαίο που σήμερα όλα τα μοντέλα τάζουν χιονιά καλό για 13 με 15. Και για αυτό έκανα μια αλλαγή στην εικόνα προφίλ μου μόνο για σήμερα. Οι παλιοί θα με καταλάβετε. 

 

Με καψες αδερφε 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν. Θα συμφωνήσω με @BrainA ότι δεν είναι τυχαίο που σήμερα όλα τα μοντέλα τάζουν χιονιά καλό για 13 με 15. Και για αυτό έκανα μια αλλαγή στην εικόνα προφίλ μου μόνο για σήμερα. Οι παλιοί θα με καταλάβετε. 

 

Χαχα σκαλωσα λίγο με την εικόνα προφίλ,νόμιζα ότι ξύπνησα σε λάθος εποχή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν. Θα συμφωνήσω με @BrainA ότι δεν είναι τυχαίο που σήμερα όλα τα μοντέλα τάζουν χιονιά καλό για 13 με 15. Και για αυτό έκανα μια αλλαγή στην εικόνα προφίλ μου μόνο για σήμερα. Οι παλιοί θα με καταλάβετε. 

 

Μπα δεν πείθεις, έπρεπε να καταλαβαίνουν το μήνυμά σου μόνο οι αποκρυπτογραφητές του Enigma

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, nikolas 2365 said:

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν. Θα συμφωνήσω με @BrainA ότι δεν είναι τυχαίο που σήμερα όλα τα μοντέλα τάζουν χιονιά καλό για 13 με 15. Και για αυτό έκανα μια αλλαγή στην εικόνα προφίλ μου μόνο για σήμερα. Οι παλιοί θα με καταλάβετε. 

 

Για να δουμε ρε ΓΙΑΝΝΗ…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν. Θα συμφωνήσω με @BrainA ότι δεν είναι τυχαίο που σήμερα όλα τα μοντέλα τάζουν χιονιά καλό για 13 με 15. Και για αυτό έκανα μια αλλαγή στην εικόνα προφίλ μου μόνο για σήμερα. Οι παλιοί θα με καταλάβετε. 

 

Πέρα απ την πλάκα μιλάμε για τον κορυφαίο ερασιτέχνη κατά την άποψη μου και πολύ καλό αναλυτή!!!Χρόνια πολλά σ όλους τους Γιάννηδες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Xρονια πολλά σε όσους γιορτάζουν.. υγεία και ευτυχία πάνω από όλα... 

Νομίζω ότι υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης στην διάταξη 10-12...

Στα μακρινά νομίζω γύρω στις 20 θα έρθει χειμερινή κακοκαιρία..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πόσο με γέμισαν χιόνι τα σενάρια του ευρωπαιου για 11 του μηνα τα μισά μου δίνουν  πάνω από 15 πόντους και τα άλλα τίποτα είναι σαν τον ευρωπαιο,,  το κοντρόλ υπέροχο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Πόσο με γέμισαν χιόνι τα σενάρια του ευρωπαιου για 11 του μηνα τα μισά μου δίνουν  πάνω από 15 πόντους και τα άλλα τίποτα είναι σαν τον ευρωπαιο,,  το κοντρόλ υπέροχο 

για μενα εισαι σιγουρακι !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Πόσο με γέμισαν χιόνι τα σενάρια του ευρωπαιου για 11 του μηνα τα μισά μου δίνουν  πάνω από 15 πόντους και τα άλλα τίποτα είναι σαν τον ευρωπαιο,,  το κοντρόλ υπέροχο 

Για παρακάτω ρε συ Αντώνη τι νουν για βόρεια γενικά?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, Snowaddict said:

Καλημέρα. Μα δεν υπάρχει συνέχεια μετά τις 15. Πλαγιασμα και αποκεφαλισμός του εμποδισμου

Μη βιάζεσαι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μέσος όρος του ευρωπαϊκού για τα πολύ μακρινά μάλλον θα είναι κάτω από -3 για Χαλκίδα. 

Για τα πιο κοντινά μάλλον θα βγει πιο κρύος ο μέσος όρος ( για 13 με 15).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Για παρακάτω ρε συ Αντώνη τι νουν για βόρεια γενικά?

Δεν ειδα βαγγελη δε κοιτάω γιατι δε μπορώ να καταλάβω αφου καποια δινουν χιονια 11, 12 δε φαίνεται μετα αν χιονιζει και 13 ,1 4 κάποια εχουν χιονι βορεια και κεντρική ελλαδα 13, 14 και κάτι ιδιαίτερο για 17 δεν έφτασα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...