Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

30 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θα ειμαι απο αυριο ως Τεταρτη στο Λιβαδι.Θα σε ενημερωσω.

Καμια 60-90αρια ποντους για κεντρικη στερεα..

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6ήμερος ΚΟΓΚΑΣ ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΚΟΣ. ΑΙΡΧΑΙΤΕ. Και μπορεί να έρθει και επόμενος καπακωτός. 

gfs-0-246.png?6

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, salonikatasos said:

Ναι,αλλα δεν ηταν σε ενα ραν μονο,αλλα σε αρκετα. Επισης σε πιο κοντινες ωρες υποτιθεται εχει και καλυτερη αξιοπιστια το κυριο απο τα μελη του,μιας και στηριζεται σε πραγματικες αρχικες συνθηκες και οχι αλλαγη σε καποιες παραμετρους για να εξεταστουν διαφορετικα σεναρια. 

 

Το νοημα βεβαια του μηνυματος ειναι οτι με τις λιμνες πρεπει να περιμενεις μεχρι το τελος, η κινηση τους ειναι πολυ πιο απροβλεπτη απο των αυλωνων η κινηση των οποιων οριζεται απο τους αντικυκλωνες

Ναι αλλα οταν δεν εχει υποστηριξη απο ενσεμπλς ή αλλα μοντελα, ε δεν βασιζεις την προγνωση σου σε αυτο.

Ουσιαστικα μετα ελαχιστες πιθανοτητες εχει να βγει αληθινο για να μην πω μηδενικες.

Οποτε δεν το βλεπω σαν "χαθηκε ευκαιρια" αλλα περισσοτερο σαν ενα παλαβο τρεξιμο αλγοριθμων που ουδεμια σχεση με την πραγματικοτητα ειχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Αττικαριος_ said:

μολις ειδα τρεξιματα νταξει ****το το 6αρι gfs

Εκεί επιτρέπεται και 2 αρνια να ψησεις υπαίθρια, ποιο φουρνάκι με κεφτεδάκια τωρα😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Αττικαριος_ είπε:

μολις ειδα τρεξιματα νταξει ****το το 6αρι gfs

Καλά...το 6αρι του gfs είναι πιο αναξιόπιστο και απο το να προσπαθήσω να φτιάξω εγώ κεφτεδάκια φούρνου.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γενικά ο Ευρωπαίος είναι σαν το παιδί στην τάξη που θύμιζε στον καθηγητή ότι μας είχε βάλει ασκήσεις ενώ το είχε ξεχάσει.

Κι οπότε τυχόν δείχνει κάτι καλό, μια στις 1000 δηλαδή, τότε το παίρνει πίσω αμέσως.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολυ χιονι  Αττικη και ευβοια το 6αρι gfs επιμενει κιολας..

overview_20220109_06_120.jpg

Επεξεργάστηκε από Αττικαριος_
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θα ειμαι απο αυριο ως Τεταρτη στο Λιβαδι.Θα σε ενημερωσω.

Μυριστηκες χιόνι Γιώργη ε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Για το παιδι φίλε,να ξεσκάσει.Εγω δεν ηθελα...😜😜

Ναι ναι...Γιατι προερχεται απο χωρισμο και θελει να ξεχασει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Προβατινα μυριστηκε Γιωργαρα μου..😜

Και εγώ κάτι λουκάνικα από Τυμφρηστού και θα πεταχτω μέχρι Αγ.Νικολαο Δευτέρα Τετάρτη να τα πάρω.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Αττικαριος_ είπε:

σε μηδενικο υψομετρο τα χιονια 14 του μηνα πρωι σε Αττικη-ευβοια  το 6αρι gfs..

canvas.png

Αν βγει παρασκευη θα φτιαξω κοτοσουπα🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Και εγώ κάτι λουκάνικα από Τυμφρηστού και θα πεταχτω μέχρι Αγ.Νικολαο Δευτέρα Τετάρτη να τα πάρω.......

Τι διαολο παθαινετε ολοι..Οταν ειναι να χιονισει σας ανοιγει ορεξη...🤣Κρεατολαγνοι ειστε ρε..Οχι χιονοφιλοι..😘

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Τι διαολο παθαινετε ολοι..Οταν ειναι να χιονισει σας ανοιγει ορεξη...🤣Κρεατολαγνοι ειστε ρε..Οχι χιονοφιλοι..😘

Δηλαδή θες να μου πεις ότι αν σου έλεγαν τζάκι χωριάτικο λουκάνικο (με πράσο) πατατουλα στο τζάκι και ένα ωραίο κρασάκι και έξω από το παράθυρο να πετούσε μπαμπάκια θα σε χαλούσε εεεε;; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seventower είπε:

Δηλαδή θες να μου πεις ότι αν σου έλεγαν τζάκι χωριάτικο λουκάνικο (με πράσο) πατατουλα στο τζάκι και ένα ωραίο κρασάκι και έξω από το παράθυρο να πετούσε μπαμπάκια θα σε χαλούσε εεεε;; 

Ολα τα παραπανω αδερφε μου θα τα προτιμουσα ακομα κι αν εξω χιονιζε βατραχια..😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 λεπτά πριν, LosAlimos είπε:

Παιδες Παρασκευη 14 λεω για Αραχωβα. Θα υπαρχουν προβληματα σε δρομους; Με αλυσιδες κλπ δεν το κατεχω πολυ…

Πάρε πανιά, αν δεν έχεις. Είναι εντελώς γελοίο να τα βάλεις και δεν κάνουν απολύτως καμία ζημιά στο αυτοκίνητο.

Επίσης και δεν αναφέρομαι σε σένα, γιατί δεν γνωρίζω αν διαθέτεις αλυσίδες ή πανιά και επειδή δυσκολεύεσαι, ελπίζεις να γλυτώσεις τη χρήση τους (κάτι απολύτως λογικό), αλλά (το επαναλαμβάνω δεν το λέω προσωπικά),  το να ξεκινάς να ταξιδέψεις σε τέτοιο καιρό, χωρίς να διαθέτεις σε περίπτωση που χρειαστεί το ανάλογο εξοπλισμό ή δεν φοράς χιονολάστιχα είναι  εγκληματικό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Για το παιδι φίλε,να ξεσκάσει.Εγω δεν ηθελα...😜😜

Καταναγκαστικά έργα φίλε καταλαβαίνω....να περάσετε καλά αδελφέ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα το προβλημα με τον τζιφο ειναι οτι το κυριο ραν δεν υποστηριζεται απο τα ενς του τα οποια κατα πλειοψηφια δινουν την λιμνη να περνα μαλιστα βορεια της ελλαδας πραγματικα εκλπηκτικο...οτι το ουκμο αλλαξε και δινει αποκοπη δινει πολυ μεγαλο ενδιαφερον στα σημερινα 12αρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...