Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Εγω διαφωνω οταν τα σοβαρα μοντελα νγαζουν συνεχεια το ιδιονσεναριο αυτο θα αλλαζει αλλα οχι τοσο ωστε να μαςβολεψει ....ο τζιφος επισης θα κατεβασει πικ ισχυρο μαλλον αυλωνα 

Αντώνη, ναι για τα κεντροβορεια που θέλουν τον Αυλώνα 1000 χμ δυτικά είναι πιο δύσκολο.  Για προσηνεμα με 300 με 400 χμ πιο δυτικά πάμε για αξιοπρεπη χιονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ναι στο τζιφο χαχχαααχχαχαχααχ

έχω αυτό από χθες και περιμένω να δω που θα το στείλει σήμερα και τα ξαναλέμε το βράδυ

ECM1-168.GIF?00

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως κάνει μπαμ οτι θα το φέρει προς εμάς. Δεν ξέρω αν θα είναι προς Ιόνιο ή Αιγαίο, αλλά νομίζω οτι φαίνεται πως πάει καλύτερα και απο το μεσημεριανό του

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Προβλεπω ο βασιλιας να πηγαινει τοσο δυτικα που θα μπουμε και στο θερμο τομεα με υποτροπικο

μπορεί και ναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

Βαγγέλη ετοίμασε γραμματοσειρά 72 για να το γράψεις

Στο μυαλό μου είσαι?έτοιμος είμαι..δεν βαριέσαι...τζιφος ξετζιφος θα ηαναεχω ευκαιρία στην πρώτη καρτέλα φέτος?τώρα που γυρίζει...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Τζίφος κι αν εγέρασε 
Θα φέρει αρκουδάκι
Πάνω στο χιόνι θα γραφτεί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολυ δυνατος ο αζορικος κ με εκτεταμενη βαση στο ουκμο κ σχετικα νοτια! παντως κ λογω αναλυσης στις 120+ παντα ετσι ειναι οι διαταξεις του οποτε ας ξεκινησουμε απ το οτι κατι ερχεται καπου προς τα εδω🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

έχω αυτό από χθες και περιμένω να δω που θα το στείλει σήμερα και τα ξαναλέμε το βράδυ

ECM1-168.GIF?00

 

Έχω αυτο απο το μεσημέρι και αυτκ απο το απόγευμα κοιτα ατλαντικο σκέτη απόλαυση  χαχαχαα

 

gfs-0-156.png

gfs-0-162.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Στο μυαλό μου είσαι?έτοιμος είμαι..δεν βαριέσαι...τζιφος ξετζιφος θα ηαναεχω ευκαιρία στην πρώτη καρτέλα φέτος?τώρα που γυρίζει...χαχαχα

μη μιλας πανω στο χερι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόνο μην κάνει καμια αποκοπή τώρα και αρχίσει ταξιδεύει σαν τσουτσού προς Ιταλία και μας ξενερώσει άγρια! Για τους προσήνεμους μιλάω.

Εννοώ να μικρύνει πολύ. Να λεπτύνει δλδ

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Έχω αυτο απο το μεσημέρι και αυτκ απο το απόγευμα κοιτα ατλαντικο σκέτη απόλαυση  χαχαχαα

 

gfs-0-156.png

gfs-0-162.png

ό,τι με βολεύει το αγνοώ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...