Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, sirokos είπε:

σιγουρα αν θυμαμε καλα ειταν τσικνοπεμπτη

ειχαμε κανονικοτατη χιονοθυελα τοτε.ειχα παθει sok

Φλεβάρη Λαμια τότε μεσημέρι 3 περιπου 10 βαθμοί με νοτιά ήπιος καιρός σταμάτησε να βρέχει και μόλις πέρασε το χαμηλό Αιγαίο στις 5-6 που νύχτωνε έπεσε στους -1 -2....! με χιονοχαλαζο το έπιασε αμέσως και μέχρι βράδυ χιόνιζε κάνα 10-20ποντο μέσα στη πόλη χαμηλα  και πιο πάνω πιο πολύ σαφώς και μετά το πάγωσε δύο μέρες είχε ολικό παγετό παρόλο την Βελτίωση καιρού....και το είχε κάνει παρόμοια τον Γενάρη πάλι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιμενω να το δούμε αύριο με πρώτη ισως πέτσα εδώ Αγ Στεφανο και ταυτόχρονα κοιτάμε και για την άλλη εβδομάδα? Φτου Φτου, δεν εχω καλύτερο!Παντα τέτοια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, Παπλαμουδας said:

Ενταξει εισαι και στην εφηβεια εσυ οποτε δε θυμασαι παλιοτερα!

τι να πω ρε Κωστα, το ιδιο και πριν τα Χριστουγεννα, δλδ ή υπερμουτζα ή καποιος παταει κουμπακια, χαχαχαχα, αλλιως δεν εξηγειται!🤪

Ποια εφηβεία μωρέ νιάτο?😂

ΘΑ ΤΟΝ ΦΕΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΛΕΜΕ! THINK POSITIVE!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, Kostas. said:

Ποιο δοκαρι και εξω? Αν μιλαμε για Αθηνα ημουν στο Περιστερι στη Μηδεια..τοσο πυκνη χιονοπτωση δεν ειχα ξαναδει. Διαβαζω μερικες φορες και εχω την αισθηση οτι εχει να χιονισει δεκαετιες στην Αθηνα οταν ο ιδιος εκανα βολτες με το σκυλι ωρες και ειχα τρελαθει με αυτα που εβλεπα.

Για φέτος μιλάω φιλε μου. Φ-Ε-Τ-Ο-Σ. Όχι για πέρυσι ούτε για την προηγούμενη δεκαετία.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σε όλους.για σήμερα βράδυ αύριο ξημερώματα δεν νομίζω να χιονίζει στο κέντρο της πόλης.περιφεριακα μία πετσουλα βλέπω.για το μετά υπάρχουν τα συστατικά λεπτομέρειες λειπουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλείστε το μαγαζί. Έχει ρεταρει . Ακόμα τρέχει σενάρια καλά για μας 

ens_image.png

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Για φέτος μιλάω φιλε μου. Φ-Ε-Τ-Ο-Σ. Όχι για πέρυσι ούτε για την προηγούμενη δεκαετία.

Φετος δεν χαθηκε καμια ευκαιρια για κανεναν. Μακαρι να χιονιστουμε ολοι αλλα δεν μας πηρε κατι ξυστα. Εχουν υπαρξει πολυ πιο ψυχοφθορες απωλειες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εβγαλε  και τα λιγα χιονια εδινε για θεσσαλονικη προς μεσανυχτα το gfs στο 6αρι..

Επεξεργάστηκε από Αττικαριος_
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, North _ Walker είπε:

ΚΡΙΜΑΑΑ..ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΛΙΜΝΗ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑΝΤΙΚΟ ΘΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΟ ΜΕΤΑ...

To πρόβλημα φέτος είναι ότι όλες οι διατάξεις σε τέτοιες ώρες που δείχνει όλες έχουν πάει ανατολικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, North _ Walker είπε:

ΚΡΙΜΑΑΑ..ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΛΙΜΝΗ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑΝΤΙΚΟ ΘΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΟ ΜΕΤΑ...

μηπως τον βοηθαει να ανεβει πιο ψηλα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, nikolas 2365 είπε:

FB_IMG_1641891439647.jpg

Τι τα βάζεις βρε Νικόλα αυτά κ μπαίνουμε στην πρίζα για...φάπα τελικά...

Αυτό είναι το ιδανικό για μας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Μου φαίνεται ότι αυτό το μπερδεγουει με την λίμνη στον ατλαντικο θα βγει σε καλό...

Κ γω έτσι λεω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

Λέω να το φέρει πάνω μας;

Στέλιο ( αν θυμάμαι καλά ) η τάση υπάρχει, αλλά πραγματικά πλέον εκεί που πίστευα ότι ο φόβος μας πλέον είναι το πολύ δυτικά ( Ισπανία και δυτικά), η ανατολή φέτος τα παίρνει όλα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

Λέω να το φέρει πάνω μας;

Στέλιο!!!!η λιμναρα μας θα ανακατέψει την τράπουλα και τους εμποδισμους...είναι αυτό το κάτι που πάντα αλλάζει σε αυτές τις ώρες...144-168

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δλδ δεν μπορεί να κατεβάσει έναν αυλωνα Ιόνιο βάρβαρο να ξεκινήσει από δυτικά, κεντροβορεια και να καταλήξει σε εμάς; Ή τέρμα δυτικά θα πάει ή Τουρκμενισταν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...