Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, snow_attica είπε:

εγώ πάντως περιμένω τις κλασσικές αττικές εκπλήξεις... είδωμεν (μήπως να αλλάξεις την υπογραφή σου; waiting for snow from 2021 δεν θα έπρεπε να είναι;) 🙂

Μακάρι να χρειαστεί να αλλάξω την υπογραφή μου σε waiting for snow from 2022😁... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 ώρες πριν, Αττικαριος_ είπε:

 

 

παιδια παντως πιστευω οτι θα ερθει χιονιας στις 19 . Την Ταση αυτη την καταγραφει και ο Ευρωπαιος. Μακαρι  να ερθει και να χιονιστουμε ολοι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, Seventower said:

Ραι πεδοια μωυ αιχαιτε βγαλοι τοιν πυστι μαι τυν ανωρθωγραφοια σας αιλαιος πυα 😁😁😁

Toρα μπώραισα αιπηταιλους να σαι καταλαβο αδαιρφε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ζεστοτερο ραν το κυριο και βλεπω στο 12Ζ πρωτους συναγερμους για Ηπειρο και οχι μονο εφοσον εχει συνεχεια οτι φανηκε στο 6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδιά με δεδομένα

-Οτι η κυκλοφορία φέτος δεν είναι για μαγκιές...μετά την πρωτοχρονιά.....είχαμε και τον αυλώνα της 15 και μας εσπασε τα νεύρα..

-Οτι τα μοντέλα...είναι για ...(βάζετε ότι λεξη θέλετε) δεν μιλώ για να πιασουν μια τάση αλλά στις 12 ωρες διναν χιόνια στην ΔΥτική Μακεδονία...οπου τώρα στην πλειοψηφία βρέχει με 4 βαθμούς.

-Οτι η αλλη βδομάδα εχει ενδιαφέρον αλλά με ετοιμη φάπα πάλι

Τέρμα οι χάρτες πλην υετού....μας χιονίζει καλώς δεν μας χιονίζει πάμε παρακάτω.Ελπίζω να γυρίσω...από την στήλη των αναφορών πια.

Υ.Γ.ελπίζουμε εδω στην θεσσαλονίκη για καμμία παράταση φαινομένων μπας και δουμε καμμία μύγα..

respect Πελοππόνησο που τα μοντέλα και η Εμυ την ειχαν γραμμένη και στα βουνά..της χιόνισε καλά,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο μυαλό μου έχει κάνει ολος ο Γενάρης για να μην καούν τα νεύρα μου..αν και βάση και μοντέλων δεν απέχει πολύ από το να καει..τώρα με καρμελιτες δεν ασχολούμαι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το αικον δειχνει οτι πρεπει να μην γινει ετσι ωστε να μην παλευουμε για ενα 6αωρο σκουπισμα..αλλα τουλαχιστον δειχνει εμποδισμο και αυτο .Κακο εμποδισμο αλλα ειπαμε θα δουμε πολλα σεναρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε για το 12αρι και σχολιασμό χαρτών, με τη παράκληση να κρατήσουμε οσο το δυνατόν  καθαρό το θέμα .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μόνο που αξίζει να αναφερθεί είναι ότι δεν φαίνεται να αδειάζουν οι αποθήκες ψύχους στη Ρωσία με βάση Αμερικάνο και Ευρωπαϊκό αλλά και άλλα μοντέλα. Το να συζητήσουμε από τώρα για το τι θα κάνει από τα μέσα της άλλης εβδομάδας είναι στα όρια του ψύχωσης. Και γι' αυτό ακριβώς θα το συζητήσουμε. 😎

Επεξεργάστηκε από Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Snowstorm είπε:

Το μόνο που αξίζει να αναφερθεί είναι ότι δεν φαίνεται να αδειάζουν οι αποθήκες ψύχους στη Ρωσία με βάση Αμερικάνο και Ευρωπαϊκό αλλά και άλλα μοντέλα. Το να συζητήσουμε από τώρα για το τι θα κάνει από τα μέσα της άλλης εβδομάδας είναι στα όρια του ψύχωσης. Και γι' αυτό ακριβώς θα το συζητήσουμε. 😎

Είμαστε έτοιμοι να ακούσουμε την τοποθέτηση σου 🤪🤪🤪🤪🧐🧐🧐

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόνο εγώ νιώθω τρελός που βλέπω το 12αρι του Τζιφου για αύριο και μεθαύριο; ή μένω με την ελπίδα;

Επεξεργάστηκε από weatherforattica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Μόνο εγώ νιώθω τρελός που βλέπω το 12αρι του Τζιφου για αύριο και μεθαύριο

οχι δεν εισαι τρελλος εφ σοσον υπαρχει εστω και μια γραμμουλα απο ανσμπλ οποιουδηποτε μοντελου που δειχνει κατι που σ αρεσει απλα το βλεπεις.το εχω κανει πολλες φορες και καποιες βγηκε😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Μόνο εγώ νιώθω τρελός που βλέπω το 12αρι του Τζιφου για αύριο και μεθαύριο; ή μένω με την ελπίδα;

Πάντως πιο πιθανό είναι να βγάλεις πρόγνωση μόνος σου αν δεις το αβαταρ σου να σε περιτριγυρίζει παρά ο τζιφος σχετικά με το τι θα κάνει χααχ

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαρέθηκα να βλέπω ωραίους χάρτες στις 300++ ώρες.. Μου άρεσε πολύ το 6αρι του τζίφου σαν λογική γιατί άλλαζε κάτι απότομα ήδη από την πρώτη καρτέλα... Αλλά είναι τελείως διαφορετική από τα άλλα μοντέλα, και οι δείκτες δεν μου πολυάρεσαν οπότε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυξησε τα χιονια και υετο σε Αττικη το 12αρι gfs για αυριο..

18-779GR.GIF

Επεξεργάστηκε από Αττικαριος_
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυξησε τα χιονια καπως και για αυριο απογευμα (12αρι και 6αρι ιδιες ωρες) με λιγο ακομα βελτιωση στο 18αρι ισως δουμε λιγο χιονι..

30-779GR.GIF

36-779GR.GIF

Επεξεργάστηκε από Αττικαριος_
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κανένα χιόνι σε κανέναν εντός λεκανοπεδίου (άντε καμιά μεταφερόμενη σε Θρακομακεδόνες και Φυλή). Το ψύχος θα φρενάρει έξω από τους ορεινούς όγκους και όταν μπει θα είναι ήδη αργά. Πολύ ενδιαφέρων θα έχουν οι περιοχές εκτός λεκανοπεδίου άνω των 400-500 μέτρων.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...