Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παμε να δουμε τον ψυχακια αδερφια...Πιθανο να χρεαστει και αυτος μπεμπανθολ...Το δυτικισμα θα γινει...Γιατι ετσι γουσταρουμε και μπορουμε!!!

Παμε δυνατα τα τα τα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω πιστευω οτι τοσο κλοουν που ειναι καποια μοντελα θα μπορουσαν ανετα αυριο να μας κανουν μια νδ μετατοπιση 100-200χλμ και να τριβουμε τα ματια μας (ακομα πιο πολυ)🙂 

Παντως και να μεινει ως εχει, εγω το αγοραζω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Καλά η ανατολική Εύβοια θα θαφτεί. Η Χαλκίδα είναι άλλο κομμάτι. Δυτικά Σπύρο. Εκεί είναι το θέμα. Γτ ακούω από πολλούς θαψιμο στην Εύβοια, αλλά να δούμε στη πράξη 

Ναι είναι και αυτό 

Πάντως η βόρειοανατολικη εύβοια δεν θα έχει πρόβλημα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε παιδες.Με το 1,2,3 αρχιζει ο καθενας το μακρυ και το κοντο του:πιο δυτικα,πιο ανατολικα,πιο παχυς,αποκοπη,πιο νοτια,πιο βορεια...😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άπλωσε λίγο περισσότερο τον αυλωνα σαν τραχανά ρε τζιφε ,και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειπαμε θ αρχισουν οι βελτιωσεις..Ο καταιγιδακιας..Συμπασχει μαζι σας..Και σας το εταξε...Και εγινε...Τα φιλια μου και την αγαπη μου...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, KapelosG είπε:

Αν γράφει ο @Santa snowο γείτονας για καλό Ραν δεν χάνουμε😂

Χαχαχα, με προλαβες!

αιρχαιτε πρωοιστωρεικως κωγκας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παμε παιδες.Με το 1,2,3 αρχιζει ο καθενας το μακρυ και το κοντο του:πιο δυτικα,πιο ανατολικα,πιο παχυς,αποκοπη,πιο νοτια,πιο βορεια...😂😂

Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα έχουμε τέτοιου είδους σχόλια από τα βόρεια........εμείς το μόνο που μπορούμε να σχολιάζουμε τις επόμενες ημέρες είναι το πόσο λαμπρός θα είναι ο ήλιο....χαχαχα🤣....άραγε θα λάμπει σε καταγάλανο ουρανό; η πίσω από θολό ουρανό...;;;; από την ανατολή θα βγει σίγουρα και στη δύση θα δύσει.......χαχαχα🙃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...