Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Δευτέρα θαψάρ τ ανατολικά.....για Κυριακή θα το δούμε μην βιάζεστε.....και Σάββατο έχει αυξήσει και υετό.....θα τρίβετε τα μάτια σας κάποιοι!!

Κώστα μακάρι. Βασικά ευτυχώς υπάρχει αυτό της Δευτερας, οπότε το Σάββατο πάμε nowcast και ότι γίνει. Και 2 ώρες να ρίξει θα σας κάνω live το υπόσχομαι. Χαχαχα με γυαλιά ηλίου βραδιάτικα χαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

κινδυνεουμε να χασουμε και την πασπαλα οι πεδινοι..Οι Τ δεν νομιζω οτι αρκουν για πεδινα την ωρα των λιγοστων φαινομενων(πρωισαββατου)

θα εχει βορειοδυτικο επιφανειας στο μεγαλυτερο μερος του ηπειρωτικου κορμου ξημερωματα σαββατου θα το γυρισει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χάλι μαύρο Τζιφος και Ουκμο για τη 2η φάση. Το πολύ πολύ να δούμε κάνα 20 πόντο στο Σύνταγμα και ολικό παγετό. 

Τριχες δλδ.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η δευτερη φαση ειναι ο ορισμος του προσηνεμου χιονια. υετος σε 2,5 νομους αυστηρα. αυτη ειναι η φαση που πρεπει να επικεντρωθουμε. η πρωτη ειναι διαταξη με βδ και τρουπες μονο μακαρι να χιονιζε ολη την Ελλαδα και ας εβρεχε εδω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παπλαμουδας είπε:

απο χθες ηθελα να πω πως ανετα θυσιαζα το ΣΚ για την Δευτερα-Τριτη αλλα ποιος θα μου το εγγυοταν;

Εγώ το θυσιάζω άνετα. Χαχαχ. All in 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, stathis2b είπε:

Πάντως βλέπω μια σταθερότητα όσο μπορεις νατο πεις και συμφωνία από όλα σχεδόν τα μοντελα για Δευτέρα σ´αυτες τις ώρες κάτι που δεν γινόταν γις τη φάση του ΣΚ. δεν ξέρω αν είναι ιδέα μου. Βεβσια θα δούμε τι θα γίνει όταν φτάσουμε στις 72 ώρες πχ 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως κατάφερε στις κοντινές ώρες με κάποιο τρόπο να μας αποφύγει το καλό για ΣΚ, δεν μας ήθελε να κάτσει τέλεια...ας ελπίσουμε για της Δευτέρας αν και με αυτά που έχουμε δει μπορεί να ρίχνει και Στούπα Σάββατο Κυριακή και εμείς να κοιτάμε ακόμα μοντέλα κατάντια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θαψιμο δίνει ο Τζιφος στην δεύτερη φάση. Άρα πάει κι αυτη η λίμνη. Τα λέμε στις 26 μήπως έρθει κάτι καλό κεντροβορειο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Πάλι στις 120 ώρες. Και στις 70 πάει η σφαλιάρα φουλ 

gfs-13-138.png

Δεν υπάρχει καμιά σφαλιάρα για  την δεύτερη φάση 

Πες μου εσύ ποιο μοντέλο θα καταλαξει οριστικά στο που θα καταλήξει μια μπάλα που κουβαλάει 500αρια των τάξεων - 42 παρακαλώ? 

Μέχρι το αργότερο Παρασκευή βράδυ θα μας βγάλουν την πίστη τα μοντέλα για Δευτέρα 

Οποίος βγάλει από τώρα πρόγνωση για Δευτέρα είναι καμμένο χαρτί 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Είναι ελάχιστος ο υετός εδώ. Σαν ρύζι θα είναι όπως στο Διομήδη. Κοιτάμε για το μετά που είναι μακριά ακόμη και έχει χρόνο να εμφανίσει κάτι.

θα ξεκαθαρισει στα περιοχικα , δεν θα ειναι σαν το διομηδη θερμοκρασιακα εισαι καλυτερα και με βδυτικο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

απο χθες ηθελα να πω πως ανετα θυσιαζα το ΣΚ για την Δευτερα-Τριτη αλλα ποιος θα μου το εγγυοταν;

Αρκεί να μας καθόταν η 2η. Διαφορετικά θα μέναμε με τις…φάσεις στο χερι 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Δεν υπάρχει καμιά σφαλιάρα για  την δεύτερη φάση 

Πες μου εσύ ποιο μοντέλο θα καταλαξει οριστικά στο που θα καταλήξει μια μπάλα που κουβαλάει 500αρια των τάξεων - 42 παρακαλώ? 

Μέχρι το αργότερο Παρασκευή βράδυ θα μας βγάλουν την πίστη τα μοντέλα λα για Δευτέρα 

Σπύρο εννοώ στις 126 είναι καλά και όταν φτάνουμε στις 72 πάμε πάλι απ' την αρχή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τριτη πρωι δεν παει κανεις για δουλεια..Το σκ θα ειναι τα προεορτια...Κατεβαινει το ανηψακι του Κογκα...Αλλα απο δευτερα ο Κογκας ερχεται σηκωμενος....

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

30 ποντοι Σύνταγμα στην δεύτερη φάση. Η ανατολική τάση όμως αν συνεχιστεί τελειώσαμε.

Δες σε παρακαλώ στο 6άρι για την δεύτερη φάση που την είχε την λίμνη και που την έχει τωρα ο τζιφος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...