Jump to content
teo_73

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2Ο19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, Κώστας. said:

Μα πόσα ξέρετε. Πόσα ξερετε!

 

Να σας πω κι εγώ για την ανεπάρκεια μιτροειδους;

Χαχαχαχα

Πες σε μένα.. Έχω σε όλες..και Τριγλώχινα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, BrainA said:

εντάξει, λίγο λιγότερο από Αθήνα, ας το παραδεχθώ 

Βέβαια εγώ το ρωτούσα στα σοβαρά. Με έχουν καλέσει για συνέντευξη και έχω χεστεί από τη χαρά (αλλά και κυριολεκτικά)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το παράλληλο ήρθε να συμφωνήσει με το ευρωπαικό για πολύ έντονο κύμα φαινομένων από Θερμαϊκό προς Σαλόνικα αύριο το πρωί.....για να δουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια δεν ξερω για εσας,αλλα εγω μυριζομαι τη φοοοοοοοοοολλλλλλλαααααααα να ερχεται και να μη ριχνει 30 εκατοστα,αλλα μονο τα μισα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, notios_polos said:

σειρα εχει ο δυτικος χιονιας σου επιτελους..χαχαχα..και ο μεγαλος προσηνεμος.ειδικα για εκει παραπηγε..νομιζω οτι δεν εχει ξαναγινει κατι αναλογο

Οταν παει να κανει δυτικο χιονια θα το φερω εδω με χαμηλο που θα μας ερθει απο τη σαουδικη αραβια κινουμενο αναποδα απο τη φορα της γης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 minutes ago, Κώστας. said:

Αυτό το hauter neige που γράφει στο meteociel τι ειναι; υψος χιονοπτωσης; Τα στραμμένα εκατοστα;

Ναι ειναι το συσσωρευμενο υψος χιονιου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα το παρατήρησα....το μετέο και το yr.no μου δίνει χιονόπτωση αύριο το πρωί με 4 μποφόρ βορειοδυτικό....δηλαδή σχεδόν χιονοθύελλα....πράγμα σπανιότατο για εδώ αφού σχεδόν πάντα με χιονιάδες έχουμε άπνοια το πολύ μέτριο άνεμο..τουλάχιστον εγώ δεν θυμάμαι χιονόπτωση με πάνω από 2-3 μποφόρ ποτέ....να δούμε βέβαια τι εννοεί ο ποιητής αύριο γιατί πολύ απλά μπορεί απλά να έχει ένα αεράκι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, Philip said:

Βέβαια εγώ το ρωτούσα στα σοβαρά. Με έχουν καλέσει για συνέντευξη και έχω χεστεί από τη χαρά (αλλά και κυριολεκτικά)

να πας.

 

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, Κώστας. said:

Αυτό το hauter neige που γράφει στο meteociel τι ειναι; υψος χιονοπτωσης; Τα στραμμένα εκατοστα;

ύψος χιονιού (στρωμενου)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...