Jump to content
teo_73

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2Ο19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εδω ειμαστε..αυτο ειναι το δωματιο μου!!!!..τ αγαπημενο μου θεματακι..καλως ηρθατε παιδια!!..σας αρεσει το νεο διαμερισμα?ρετιρε γωνια με θεα τα..χιονια...χαχχαα..εγκαινια με μαγικο ευρωπαικο στον σχολιασμο..αγωνια για το υρ.νο αν και περιπου ξερουμε τι δειχνει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ευρωπαικο στο τελευτ;αιο του τρεξιμο  είναι καρμπον με το ουκμο.Ο τζιφος ποιος  θερμος στο 12αρι από το παραλληλο του .Παμε γερα για οποιες βελτιώσεις δουμε την τελευταια στιγμη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, notios_polos said:

εδω ειμαστε..αυτο ειναι το δωματιο μου!!!!..τ αγαπημενο μου θεματακι..καλως ηρθατε παιδια!!..σας αρεσει το νεο διαμερισμα?ρετιρε γωνια με θεα τα..χιονια...χαχχαα..εγκαινια με μαγικο ευρωπαικο στον σχολιασμο..αγωνια για το υρ.νο αν και περιπου ξερουμε τι δειχνει

winter is coming Βαγγέλη … είσαι ομάδα θετικής ενέργειας και φέρνεις τα χαμηλά εκεί που πρέπει... Το διαμέρισμα είναι σούπερ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και αυτος εινι ο πρωος ονλαιν χαρτης του παιου...αυτος ο χαρτης δινει τον χιοναρμαγεδωνα που ερχετε...λεγαμε σοφια και ξερω ψωμι..τωρα θα λεμε..ψιτ ψιτ ψιψινα ωκεανις(εχει και ονοματεπωνυμο) και θα τρεχει το στομα μας μελι...βεβαια ειναι εντελως μα εντελως αδικος αυτος ο χιονιας .Ηταν για αλλου και ισως να επρεπε να παιει και αλλου με τετοια δυναμικη τετοια χαρακτηριστικα οπως ο αυλωνας προελευσεις το ψυχος που κουβαλουσε ο εμποδισμος κτλ κτλ αλλα τι να κανουμε?ο καιρος δεν υπακουει ουτε σε κανονες ουτε σε δικαιο ουτε σε τιποτα.Το νιωσαμε 11 χρονια....... ECM1-48.GIF?21-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και παράταση μάλλον μέχρι και κυριακή σύμφωνα με gfs … για να δούμε … μην βάλω και δευτέρα

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16μμ βασιλικα με ανεβασμενες Τ βεβαια δεν ξερω γτ!κ εχει κ βορειο ανεμο.τελος παντων ας μεινει ο υετος ειναι φανταστικος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, tzelilis said:

16μμ βασιλικα με ανεβασμενες Τ βεβαια δεν ξερω γτ!κ εχει κ βορειο ανεμο.τελος παντων ας μεινει ο υετος ειναι φανταστικος

Στελιο Τριλοφο ποσα δινει?Τα ιδια πανω κατω πιστευω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απλά σκεφτείτε το εξής:

-Το yr.no δίνει πάντα την Τ της αρχής του εξαώρου

-Μερικές φορές τις έχει πιο τσιμπημένες

 

Meteo που είναι μετάφραση του bolam δίνει -1 ως 2

Επεξεργάστηκε από Philip
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και το υρ.νο αρκετες φορες ειδικα σε φαση β.δυτικου η εντονου υετου υστερει σε θερμοκρασιες..τουλαχιστον 1-2 βαθμους μπορει ν πεσει εξω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Yr.no για Αλμυρο. Το Σαββατο 9:00-11:00 χιονονερο, 12:00 μεχρι τα μεσανυχτα χιονι. Σαββατο 23μμ, Κυριακη 6μμ..

https://www.yr.no/en/overview/daily/2-8133791/Greece/Thessaly/Magnesia/Almyros

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, giannis.mar said:

Yr.no για Αλμυρο. Το Σαββατο 9:00-11:00 χιονονερο, 12:00 μεχρι τα μεσανυχτα χιονι. Σαββατο 23μμ, Κυριακη 6μμ..

https://www.yr.no/en/overview/daily/2-8133791/Greece/Thessaly/Magnesia/Almyros

 

 

Α τα έχει και τόσο αναλυτικά? Δε το ήξερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλα το μετεο το τερματησε. Μου δινει χιονι απο το βραδυ του Σαββατου και για ολη την Κυριακη. Και λιγο Δευτερα πρωι..

http://meteo.gr/cf.cfm?city_id=424

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Philip said:

Να τα αναλυτικά για το κέντρο

 

 

Χωρίς τίτλο.png

πανε για καλα πραγματα τα προαστια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...