Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, casperakos said:

Να ξεκαθαρίσω κάτι για τα παιδιά που απογοηντευονται,ότι ακόμα δεν είμαι τίποτα αυτό που έχει κάνει μέχρι τώρα απόλυτος τίποτα με αυτά που μπορεί να δώσει μόλις γυρίσει βα ο άνεμος στα ανώτερα στρώματα όλο το Αιγαίο θα ξερνάει επάνω μας... Τα καλύτερα από το μεσημέρι και μετά υπομονή!!! 

Εχω ανταπόκριση απο την παλιά μου γειτονιά, το Ν.Κόσμο που ρίχνει πυκνά και εκεί και εύχομαι να είναι όπως τα λες. Είναι συγκινητικό να βλέπω έστω και ασπρισμένα τα δέντρα εκει. Εδώ πάνω...αδιανόητα πράγματα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανεμοστρόβιλο Σκιάθο  κ;ποιος το τράβηξε από κοντά ότι πιο εντυπωσιακο έχω δει τελευταία χρόνια στο φβ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Santa snow said:

Νομίζω ότι ο τρελαρας ο Υμηττός δίνει πόνο . 5+ πόντους και συνεχίζουμε

Ο Τηλέμαχος σε λίγο θα είναι παρελθόν. Το Ευρωπαϊκό έπιασε το επίκεντρο ασχέτως των εκατοστών το οποίο είναι βορειοανατολική-ανατολική Αττική. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To Λιμάνι του Πειραιά ζωντανά

 

https://www.skylinewebcams.com/el/webcam/ellada/atiki/piraeus/port-of-piraeus.html

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1,5 στο κέντρο Χαλκίδας και 0,4 Έξω Πανγίτσα. Αναμένουμε το κύμα που απασχολεί Νότια Μαγνησία βόρεια Εύβοια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά θαψιμο με -1 . Απίστευτο ! Είδα βίντεο από κεραίες Υμμητου. Δεν έχουμε μεγάλη διαφορά στην χιονόστρωση. Αντε εκεί να έχει 15-20 πόντους.

Εδώ είμαστε στους 5-10 ήδη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...