Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απερίγραπτο αυτο που γίνεται τώρα. ΕΠΟΣ!!! 

ΞΑΝΑΒΑΖΩ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ. ΧΙΟΝΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΑΙ ΑΤΤΙΚΗΣ. ΧΑΧΑΧΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ 

πρώτη φωτό: δορυφορική τώρα 

δευτερη φωτό: δορυφορική σε μια ώρα 

Screenshot_2022-01-24-14-06-13-641_de.wetteronline.wetterapp.jpg

Screenshot_2022-01-24-14-06-20-487_de.wetteronline.wetterapp.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, CATHA είπε:

Σχετικά αδικημένοι στην Κηφισιά... σε σχέση με αυτά που γράφετε... χαζορίχνει, είχαμε και μία βροντή πριν από λίγο... για να δούμε... σέρνεται λίγο το φόρουμ ή είναι η ιδέα μου...

Ε όχι και χαζό ρίχνει .. εδώ κοντεύουμε 30 πόντους σύνορα ερυθραια με κηφισια και ρίχνει φοβερά τώρα …

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδεσσσσσς έριξε κεραυνοοοοοο πωπωπωπω ξεπεράσαμε ήδη την Μήδεια….!παιανια 220μ. 30εκ +

Επεξεργάστηκε από fotobilolidas
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Ευρωπαϊκό δίνει εμμονή σε βορειοανατολικά μέχρι και τα μεσάνυχτα. Βλέπει ένταση των φαινομένων μέσα στο επόμενο 3ωρο, βέβαια αυτό που ρίχνει έξω δεν ξέρω πραγματικά με τι λόγια μπορεί να περιγραφεί. Δίνει και καλύτερες εξάρσεις σε δυτικά προάστια το επόμενο διάστημα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowstorm είπε:

Το Ευρωπαϊκό δίνει εμμονή σε βορειοανατολικά μέχρι και τα μεσάνυχτα. Βλέπει ένταση των φαινομένων μέσα στο επόμενο 3ωρο, βέβαια αυτό που ρίχνει έξω δεν ξέρω πραγματικά με τι λόγια μπορεί να περιγραφεί. Δίνει και καλύτερες εξάρσεις σε δυτικά προάστια το επόμενο διάστημα. 

Απλά δες φωτογραφίες που ανέβασα. Θα ζήσουμε ένα έπος για ένα 6ωρο το λιγότερο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηδη τοπικα 25 ποντοι.... 

Οι κεντρικοι και που καθαριζονται, ματαια. Αφου βαζει αμεσως. 

Παει η Μήδεια για εδω. Παμε για ανεπανάληπτη χιονοκαιρια. 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Απερίγραπτο αυτο που γίνεται τώρα. ΕΠΟΣ!!! 

ΞΑΝΑΒΑΖΩ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ. ΧΙΟΝΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΑΙ ΑΤΤΙΚΗΣ. ΧΑΧΑΧΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ 

πρώτη φωτό: δορυφορική τώρα 

δευτερη φωτό: δορυφορική σε μια ώρα 

Screenshot_2022-01-24-14-06-13-641_de.wetteronline.wetterapp.jpg

Screenshot_2022-01-24-14-06-20-487_de.wetteronline.wetterapp.jpg

😂😂😂εμεις στην τρυπα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα από τα Μεσόγεια, στον δρόμο (χωματόδρομος) μιλάμε για 23 πόντους! ενώ σε σημεία με ανεμοσουρια μιλάμε για 30+ .

180m υψόμετρο 

αργότερα θα κάνω ένα οδοιπορικό στα πιο ψηλά (280m) 

 

IMG_20220124_135405.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Αδιανόητη ένταση .....τρομακτικό .....ίσως ότι καλύτερο έχω δει στην Αθήνα στη ζωή μου

στην Αθήνα σίγουρα όχι!!!

Στου ζωγράφου ναι (εσυ ξέρεις)
Απαντάω σε σένα μοναδική μου αγάπη (χαχα)  για να ξεκαθαρίσουμε εκ των προτέρων (διότι μετα θα τσακώνονται πάλι για το αν ηταν η δεν ηταν δυνατή η ελπίδα κτλ)
Π.χ. Αθήνα δήμος αθηναίων λίγα πράγματα ως πριν 20 λεπτα που δινει πλέον και εδώ πονοοοοοοοοοοοο
Ιλιον που γραφει ο φίλος όμως , μπορει να μην έχει στο νοτιο κομμάτι του αλλά στη βορεια πλευρα του απο αναφορα του κουμπάρου, εχει στρωσει δρόμους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε λίγο θα ανεβάσω φωτογραφίες από προάστιο Χαλκίδας. Πάρτε δορυφόρο και αφήστε την φαντασία σας να οργιάσει 

IMG_20220124_141428.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...