Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ριπές ανέμου ισχυρές, χιονοθύελλα τρομερή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, kostasmarousi13 said:

Επειδη διαβάζω ότι να ναι!!!Ναι για τον Άλιμο είναι ιστορικότατος αλλά στα βπ έχουμε πολυ περισσότερο χιόνι!!!Παμε για τον μεγάλο παναττικό!!!

Ζωγράφου πάντως (αν και δεν είναι νότια) και Ηλιούπολη στα 200μ έχουν πολύ περισσότερο από Μαρούσι τώρα. Σπάνιο αλλά είναι γεγονός.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30αρισαμε επισημα Γέρακα σε ευαίσθητες!!!! Και η ώρα είναι 2:30 το μεσημέρι... πραγματικά δεν ξέρω που θα πάει αυτό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άνω Λιόσια εδώ και μια ώρα πολύ λίγα πράγματα..... μέχρι και το κεραμίδι 980 υψόμετρο... ανοιχτό..... περίεργο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχω αρχίσει και φοβάμαι για το ρεύμα. Πολύ μεγάλες εντάσεις με -0,5C. 25 πόντοι περίπου. Είμαστε λίγο κάτω από τη Μήδεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Giannis.snow είπε:

Δεν υπάρχει λόγος για αντιπαράθεση προφανώς το χαιρόμαστε ότι και αν είναι . 
Η χιονόπτωση για τα δικά μου μάτια είναι πυκνή , η ποιότητα της νιφάδας δεν συγκρίνεται έως τωρα με άλλους χιονιάδες , τωρα ως αναφορά το ύψος τους χιονιού σε ενα τράπεζι που πάντα το έχω σαν μέτρο σύγκρισης έχει πάνω από 25 πόντους τωρα στον δρόμο δεν ξέρω ποσό είναι ακριβώς . Στην Μήδεια πάντως είχαμε στο τέλος της κακοκαιρίας 40-50 πόντους εγώ πιστεύω θα την περάσουμε . 

καμμία αντιπαράθεση απλά εχούμε ζήσει πολύ πιο έντονα φαινομενα ελπίζω τις επόμενες ώρες να μας αποζημιώσει,αυτο που με τρελαίνει είναι ότι έχει ρίξει του κόσμου τα μπουμπουνητό αλλά από χιόνι τίποτα χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, LosAlimos είπε:

εννοειται bro μου, για μας τα 15 cm σε δρομους ειναι ιστορια! αντιστοιχα τα βορεια λογικα θα πρεπει να παιζουν 35+ 

παμε να το φερουμε δυτικοτερα για ολους!

Παντού θα πάει!!!ΕΠΟΣ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Από το 2008 έχω να δω τέτοιο πράγμα!!!!! Περνάνε γκρέιντερ κ ασπρίζει αμέσως! 

Μπραβο μωρη Χαλκιδαρα!! Παρτε το αιμα σας πισω!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...