Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πλεον μιλαμε για 35εκ γενικα και ανεβαινει επικινδυνα το υψος του χιονιου. το μισο μετρο δεδομενο... θα βγω κατα τις 8 εξω και ελπιζω να μπορω να περπαταω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, SnowNurse είπε:

Άντε, καλή αρχή και υπέροχη συνέχεια!

Να σαι καλά φίλε Γιάννη.Για ολους μας! Μακάρι το πρωί να μη μπορούμε να ανοίξουμε τη πόρτα μας😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kostasmarousi13 είπε:

Υπομονή Γιωργάρα!!!

Κρίμα και εδώ Πειραιά τα ίδια....

Τουλάχιστον να τι χαρούν τα παιδιά στις υπόλοιπες περιοχές

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γενικά η ένταση της χιονόπτωσης τις τελευταίες ώρες μόνο σε ιστορικούς χιονιάδες συναντάται. Το χειρότερο είναι ότι δεν υπάρχει ίση κατανομή του υετού. Προφανώς τα δυτικά είναι στην υπήνεμη πλευρά των συγκλίσεων. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχω ζησει αυτο το σκηνικο 3 μερες ασταματητη χιονοκαταιγιδα με -16 σαραγεβο και μισο μετρο χιονι κεντρο,2 μετρα στα περιξ...εννοειται ουτε στα στενα δεν εκλεισαν ποτε οι δρομο,ειχε ατομα που με φτυαρια ανοιγαν στα σοκακια δρομο

FB_IMG_1640883207546.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αρχισε να νυχτωνει!!Τωρα αρχισουν τα γλεντια,εδω συνεχιζει αμειωτα!!!Σε ενταση ο καλυτερο χιονιας που εχω ζησει...Αδιονοητο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω, πως με τέτοιους χάρτες, τέτοιες θερμοκρασίες στα 850 και ψηλότερα, έχουμε τέτοια ΦΟΛΑΑΑ (διότι πρόκειται περι μεγάλης φόλας, ισως και της μεγαλύτερης)... Πραγματικά θα απορώ μέχρι τέλους.... Δεν έχει κάνενα νόημα, καμία πρόγνωση τελικά μόνο ο καιρός μιλάει.... Δεν ξέρω και πάλι τι να πω.... Πάω να συνεχίσω κανονικά τις δουλείες μου γιατί κανένα νόημα δεν έχει να κοιτάω το παράθυρο... ςίπα να περιμένω 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 ώρες αλλά εντάξει το πιάσαμε το νόημα.... Τουλάχιστον χαρείτε το εσείς παιδιά  και χωρίς προβλήματα....Δεν ξέρω ποτε θα ξαναδείτε τέτοια πράγματα... Καλό βράδυ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Απίθανες φωτοο ...μπραβο παιδια να ριξει ξαι να στρωσει σε ολους οσο γουσταρετε ...και τώρα βραδυ ερχονται τα καλύτερα με πορτοκαλοκιτρινο ουρανό..θελω φωτο και το βράδυ με τρελαίνει το χιονι βραδυ ....έπος Από τα λιγα

Εσύ ετοιμάσου για γενική βορειοελλαδιτικη επιστράτευση.Και δεν θέλω μιρλες και πισωγυρισματα.

Πάμε να φέρουμε το ΤΕΡΑΣ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...