Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, weatherforattica said:

Δεν μπορώ να καταλάβω, πως με τέτοιους χάρτες, τέτοιες θερμοκρασίες στα 850 και ψηλότερα, έχουμε τέτοια ΦΟΛΑΑΑ (διότι πρόκειται περι μεγάλης φόλας, ισως και της μεγαλύτερης)... Πραγματικά θα απορώ μέχρι τέλους.... Δεν έχει κάνενα νόημα, καμία πρόγνωση τελικά μόνο ο καιρός μιλάει.... Δεν ξέρω και πάλι τι να πω.... Πάω να συνεχίσω κανονικά τις δουλείες μου γιατί κανένα νόημα δεν έχει να κοιτάω το παράθυρο... ςίπα να περιμένω 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 ώρες αλλά εντάξει το πιάσαμε το νόημα.... Τουλάχιστον χαρείτε το εσείς παιδιά  και χωρίς προβλήματα....Δεν ξέρω ποτε θα ξαναδείτε τέτοια πράγματα... Καλό βράδυ...

Το μεγάλο παράπονο είναι οτι τα παιδια σε αυτές τις περιοχές δεν μπορούν ουτε ενα μικρό χιονανθρωπο να φτιαξουν !!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε ακόμα χρόνο. Εδώ είμαστε γύρω περίπου στους 40 πόντους χιόνι. Θα πάω βόλτα αργότερα να δω και με τα μάτια μου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γαμ…νες Τ, τωρα πηρε να ξαναφτιαξει πυρηνακια λευκα στο δρομο παροτι οι ευκολες κυμαινονται απο 1 εως 4, 5, 6, εκ.

τωρα δε βοηθα κι η ενταση της χιονοπτωσης η οποια ακομα και στα μεγιστα της δεν αποτελεσε  κατι που δεν εχω ξαναδει!

που σαι Μηδεια του Θριασιου να γελασεις!

(ως τωρα τουλαχιστον)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Inkas είπε:

Το μεγάλο παράπονο είναι οτι τα παιδια σε αυτές τις περιοχές δεν μπορούν ουτε ενα μικρό χιονανθρωπο να φτιαξουν !!!!!!!

Μακάρι τουλάχιστον να πιαναμε 1 πόντο.... Το σημερινό δεν έχει ξαναγίνει....Ιστορικά πράγματα συμβαίνουν αλλά από την αντίθετη πλευρά....Κρίμα... το ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το βράδυ ο κ. Καλλιάνος βλέπει ραγδαία επιδείνωση σε κεντρική Εύβοια και βόρεια Αττική. Για να δούμε τι θα δούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η πρώην μου δεν μπορούσε να ανέβει άνω Γλυφάδα!!! Όλα κλειστά!! Μιλάμε για χιονοθύελλα ασύλληπτη!! Η Αττική πάλι δίνει πόνο και γράφει ιστορία...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και υποτιθεται πως τωρα που αλλαξε ο ανεμος και εχει αρχισει να πεφτει η Τ θα βλεπαμε εστω και μια πετσα 

αντ αυτου με 0.6 νιωθεις σαν χιονονερο πραγματικα πολυ περιεργο το πως το δυτικο τοξο εχει πιθανοτητες να μην δει καν στρωμενο χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Να βάλουν τα Rafale να ξεχιονίσουν.. Έλεος με αυτά που συμβαίνουν..

Το προβλημα οπως ειπα και παραπανω ειναι οτι κανεις δεν ειχε αλυσιδες, τι να κανει το εκχιονιστικο;να παρει σβαρνα και τα αμαξια;;;

Η μονη ******** τους, αφορα την Αττικη οδο που τους αφηνε να μπουν χωρις αλυσιδες. 

Εκχιονιστικά, εχουμε και μαλιστα πολλα

Μην λεμε οτι θελουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α! Να μην ξεχασω

Και τα rafale  τα πηραμε για να εχουμε χωρα να ξεχιονιζουμε

Αποτρεπτικη δυναμη ονομαζεται και μακαρι να μην χρειαστεί ποτε! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, snowzz said:

Αν μπει στην Αττικη το νεφικο συστημα που υπαρχει αυτη τη στιγμη στην Ευβοια θα γινει πανηγυρι. Χαμος απο ηλεκτρικα 

Άμα γίνει πανυγήρι τότε τώρα τι γινεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από τις 8 το πρωί δεν έχει σταματήσει, εάν πάει έτσι μέχρι το πρωί θα φτάσουμε ή ξεπεράσουμε  Μήδεια. Απίστευτη χιονοκαταιγίδα με τον ουρανό να αστράφτει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Jimmys-snow said:

Α! Να μην ξεχασω

Και τα rafale  τα πηραμε για να εχουμε χωρα να ξεχιονιζουμε

Αποτρεπτικη δυναμη ονομαζεται και μακαρι να μην χρειαστεί ποτε! 

Ναι γιατί απειλούμαστε από τα ψάρια του Αιγαίου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, ORESIVIOS said:

Η πρώην μου δεν μπορούσε να ανέβει άνω Γλυφάδα!!! Όλα κλειστά!! Μιλάμε για χιονοθύελλα ασύλληπτη!! Η Αττική πάλι δίνει πόνο και γράφει ιστορία...

η πρωην καλεσε για...βοηθεια?? χεχεχε ; ) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχομενες αστραπες και βροντες !! Δεν βλεπεις ουτε στα 20 μετρα. Ασυλληπτο , μοναδικο !! Καλα , αν συνεχισει μεχρι αυριο δεν ξερω αν θα μας φτασουν οι προμηθειες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...