Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Γιάννης Μυλωνάς είπε:

Άνω Λιόσια εδώ και μια ώρα πολύ λίγα πράγματα..... μέχρι και το κεραμίδι 980 υψόμετρο... ανοιχτό..... περίεργο

Δεν το εχουμε εμείς της Παρνηθας, ειμαστε στην μεση! Ευτυχώς που εβαλε το πρωι και χαζοριχνει κατα διάστηματα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, aristal είπε:

καμμία αντιπαράθεση απλά εχούμε ζήσει πολύ πιο έντονα φαινομενα ελπίζω τις επόμενες ώρες να μας αποζημιώσει,αυτο που με τρελαίνει είναι ότι έχει ρίξει του κόσμου τα μπουμπουνητό αλλά από χιόνι τίποτα χαχα

Συμφωνώ!!! χαχααχ

Για να δουμε. Τωρα έπιασε αέρας. Μηπως ανακατευτεί γενικότερα η τράπουλα και φάμε και εμείς καλύτερα. Εδώ σε μένα έχει λιώσει σχεδόν το χιόνι στους δρόμους. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλλιθεα τωρα..Απο το μπαλκονι μου.

20220124_143843.jpg

Και Κοκκινο Βοιωτιας...Μολις μου στειλε η πεθερα μου...Θαψιμο!!

IMG-b4ec88ee33c8860d4bd56fe923b5e20a-V.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Συμφωνώ!!! χαχααχ

Για να δουμε. Τωρα έπιασε αέρας. Μηπως ανακατευτεί γενικότερα η τράπουλα και φάμε και εμείς καλύτερα. Εδώ σε μένα έχει λιώσει σχεδόν το χιόνι στους δρόμους. 🤣

πιστεύω ότι το βράδυ θα μας δώσει αυτό που δεν θέλει τώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Καλλιθεα τωρα..Απο το μπαλκονι μου.

20220124_143843.jpg

και μου αρεσει που εφυγα απο εκει γιατι δεν χιονιζε ουτε εριχνε νερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χιών είπε:

Κεντρική πλατεία Ηλιούπολης

 

ξεκαθαρα ανωτερο ηδη απο μηδεια... η πλατεια περυσι ηταν με λιγοτερο χιονι.
πιθανοτατα απο δημαρχειο και ψηλοτερα τοπικα 30εκ ανετα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπέρα και από μένα ,,, διαβάζοντας και βλέποντας διάφορες φωτογραφίες κατανοώ πως μέχρις ώρας το ανατολικό τόξο του λεκανοπεδίου έχει ευνοηθεί ιδιαίτερα.

Στην περιοχή μου (Νέα Φιλαδέλφεια) τα πράγματα είναι εντελώς διαφορετικά ,,,, γύρω στους 6-7 πόντους μετρημένους σε ταράτσα και τίποτε στους δρόμους ,,, on off καταστάσεις στην ένταση

Ελπίζουμε αργότερα να ευνοηθούν και περιοχές σαν την δική μου που δεν γειτνιάζουν με ορεινούς όγκους

Επεξεργάστηκε από SNOW ADDICTION
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειλικρινά δεν ξέρω αν έχει νόημα να μετρήσω εκατοστά. Θα ξαναβγω μια βόλτα πιο μετά αλλά δεν περιγράφεται αυτό που ρίχνει και αυτό το συναίσθημα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, kostasmarousi13 said:

Απ τις 8 δεν έχει σταματήσει!!!

κωστα, τι λεει για μετα το μενου φιλε..προχωραμε ως εχουμε με το κυριως για το απογευμα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν περιγράφω άλλο....σταμάτησα να μετράω εκατοστά ....είναι απλά ΕΠΟΣ ....

Ριχνει ασταμάτητα από τις 9 με τρομακτική ένταση....

Βγάζει γούστα ο Υμηττός 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On off μυγακια εδω ανευ ιδιαιτερης σημασιας, νιωθω και λιγο ντροπη να κανω τετοιες αναφορες σε τετοιο θρεντ. Τσιμπησε και η t, θα φθασει 2 βαθμους σε λιγο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Μπορείτε να εξηγηθεί, πώς στην παραλία της Γλυφάδας έχει 10 πόντους χιόνι, ενώ στο Καβούρι ίσα που πάει να πασπαλήσει τώρα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.....βγαίνω πολύωρη χιονοβόλτα  ...... !!!!!.... δεν χαλαρώνουμε ποτέ όσο χιονίζει ....!!!!!! .....😁 ..... θα ακολουθήσει πλούσιο οπτιακουστικό υλικό ικανό να ανεβάσει στα ύψη τα επίπεδα της σεροτονίνης ....!!!!!! .....😁 ...... γιατί μην ξεχνάμε ότι το καλύτερο αντικαταθλιπτικό είναι το ΧΙΟΝΙ.....!!!!!!!!! ...... 

..... τα λέμε μετά από μερικές ωρίτσες ......😉 .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...