Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Στον εγλωβισμο απο πεδινα μεροι ειναι ολο το εσωτερικο κομματι της θεσσαλιας λαρισα τρικαλα καρδιτσα  και ο καμπος σερρων..

κ εμεις εδω εχουμε δυνατο εγκλωβισμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Μου έρχεται να μπω στο αμάξι και να οδηγήσω μέχρι Κοζάνη μόνο και μόνο για να το δω! Έχω σκάσει ρεεεεεεεε 😆

Καλά κάτσε ν στο δειι και η Κοζάνη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Philip είπε:

Βοστώνη στούπα και την ίδια στιγμή -11 αύριο

 

https://www.yr.no/nb/værvarsel/daglig-tabell/2-4930956/USA/Massachusetts/Suffolk/Boston

η Βοστωνη ειναι Βοστωνη εμεις τι κανουμε αλλα θα ερθεο που θα παει θα ερθει.Θετικη ενεργεια και τα παντα γινονται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Καλά κάτσε ν στο δειι και η Κοζάνη 

Θα το δείτε όλοι ρε δυτική Μακεδονία, άλλοι περισσότερο άλλοι λιγότερο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Καλά κάτσε ν στο δειι και η Κοζάνη 

Είναι αυτό που λεμε...."Ουτε να μου το δει" 🤣 

Κοζάνη πάντως είναι ψιλοντεφορμε την τελευταία 10-15ετια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Είναι αυτό που λεμε...."Ουτε να μου το δει" 🤣 

Κοζάνη πάντως είναι ψιλοντεφορμε την τελευταία 10-15ετια

Όντως είνάι ντεφορμέ ...και πως αν μην είναι αφού τα χαμηλά φευγουν όπου να ναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ λέω να επικεντρωθούμε στις κάμερες της νέας Υόρκης. 🤓

Α και όποιος είναι και φραγκατος παιρνει ελικοπτερο και παει τωρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πόπο τι έβγαλα ο τζίρος για τρίτη Τετάρτη.....άμα  είναι να ρίξει αυτά που δίνει να μη ξενύχτησω αν είναι σήμερα τσάμπα ποοοοο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Εδώ από 2 που είχαμε στις 9 πήγε 8.5 τώρα 🤣

Απορώ με τι ασχολούμαστε....... μέχρι και στο nowcast μας μαζεύει τα ψίχουλα που μας έταζε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

O σκουπιδαιος καπνιζει απ το καλο πραγμα μαλλον βλεπει χιονοστρωσεις αυτη τη στιγμη θεσσαλονικη

Screenshot_20220129-000820_Chrome.thumb.jpg.586a83f06f84b35c2373497b4b992d08.jpg

περιττο φυσικα να πω οτι οχι απλα δεν εχουμε θερμοκρασιες για χιονια (8 βαθμους τωρα), αλλα εχουμε κατι μεταξυ ξαστεριας και αραιης συννεφιας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

O σκουπιδαιος καπνιζει απ το καλο πραγμα μαλλον βλεπει χιονοστρωσεις αυτη τη στιγμη θεσσαλονικη

Screenshot_20220129-000820_Chrome.thumb.jpg.586a83f06f84b35c2373497b4b992d08.jpg

περιττο φυσικα να πω οτι οχι απλα δεν εχουμε θερμοκρασιες για χιονια (8 βαθμους τωρα), αλλα εχουμε κατι μεταξυ ξαστεριας και αραιης συννεφιας

Αυτά είναι τα ανσάμπλ του και τα μμ και όχι χιονοστρωση για το σαββατο γενικά αφού έχεις βάλει 24 ώρα υετο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Screenshot_20220129-001520_Chrome.thumb.jpg.4b57b8d1980de5b4b860cb6b1f8666c3.jpg

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Αυτά είναι τα ανσάμπλ του και τα μμ και όχι χιονοστρωση για το σαββατο γενικά αφού έχεις βάλει 24 ώρα υετο

Υετος σε χιονι ειναι,παρε και χιονοστρωση την οποια εχεις δικιο την δινει τα ξημερωματα. 

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Screenshot_20220129-001520_Chrome.thumb.jpg.4b57b8d1980de5b4b860cb6b1f8666c3.jpg

Υετος σε χιονι ειναι,παρε και χιονοστρωση την οποια εχεις δικιο την δινει τα ξημερωματα. 

Το κύριο του δε σε είναι ίχνος....Επίσης έχει θέμα ο υετος στκ μετεολοτζιξ γιατι βλεπει το χορταιτη με χιονι λιφο 2 πόντους και απλώνει τον υετο και τάχα πιάνει Θεσσαλονίκη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Εγώ λέω να επικεντρωθούμε στις κάμερες της νέας Υόρκης. 🤓

Α και όποιος είναι και φραγκατος παιρνει ελικοπτερο και παει τωρα. 

Ελικόπτερο για Νέα Υόρκη; Ρε συ....δεν πας Τρίπολη; Πιο οικονομικα θα σου βγει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 minutes ago, Galanto said:

Όντως είνάι ντεφορμέ ...και πως αν μην είναι αφού τα χαμηλά φευγουν όπου να ναι 

Η καριερα της πνεει τα λοίσθια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το κύριο του δε σε είναι ίχνος....Επίσης έχει θέμα ο υετος στκ μετεολοτζιξ γιατι βλεπει το χορταιτη με χιονι λιφο 2 πόντους και απλώνει τον υετο και τάχα πιάνει Θεσσαλονίκη 

Δινει και το κυριο υετο το πρωι. Στις θερμοκρασιες οχι απλα ειναι εξω,αμφιβαλλω αν θα πιασουμε το 5 ελαχιστη που υποτιθεται εχουμε τωρα (8 εχει)

1739200453_Screenshot_20220129-003603_SamsungInternet.thumb.jpg.323b11db18aaccdba95c6a03418c688c.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βλεπωντας τους χαρτες φετος μου θυμιζουν πριν πολλα χρονια ισως και 30 χρονια που ενας χειμωνας στην κεντρικη μακεδονια κυριως ηταν σχεδον ανομβρος... με πολλους αεριδες

Επεξεργάστηκε από fullmoon36
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, fullmoon36 είπε:

βλεπωντας τους χαρτες φετος μου θυμιζουν πριν πολλα χρονια ισως και 30 χρονια που ενας χειμωνας στην κεντρικη μακεδονια κυριως ηταν σχεδον ανομβρος... με πολλους αεριδες

Συμφωνώ πρέπει να ήταν το 87 η το 88 δεν θυμάμαι καλά και γω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φολαρα παιου στο ναο καστ παιζει απ οτι καταλαβα.για θεσσαλους ηπειρωτες δυτικομακεδονες κτλ..wellcome..υπαρχει μια περιπτωση για οποιον θελει να ασχοληθει με πετσα να επαναληφτει το σκηνικο του 0 στα 850 πριν καποια αρκετα χρονια για οσους θυμουντε για το χαμηλο  τις τριτης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...