Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κώστα αυτα ειναι και με βάση τα σημερινά; ;;; Γιατί πολλα φαινονται για δω τα 5 με 10 ..αμα ριξειι τοσα θα πανηγύρισω

Ναι εσυ εισαι στα 5 οχι στα 10 χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ναι εσυ εισαι στα 5 οχι στα 10 χαχαχ

Xaxaxaxa ας ρίξει 2 ...Πάντως στα τελευταία σημερινά από ευρωπαίο και από αλλά έχω πιο πολύ υετό από την υπόλοιπη δυτική Μακεδονία και σαν χθες που είχα λιγότερο 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Xaxaxaxa ας ρίξει 2 ...Πάντως στα τελευταία σημερινά από ευρωπαίο και από αλλά έχω πιο πολύ υετό από την υπόλοιπη δυτική Μακεδονία και σαν χθες που είχα λιγότερο 

Απο θεσσαλια η καρδιτσα και φαρσαλα εχουν ελπιδες να δουν  χιονακι 5-10 εκατοστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Xaxaxaxa ας ρίξει 2 ...Πάντως στα τελευταία σημερινά από ευρωπαίο και από αλλά έχω πιο πολύ υετό από την υπόλοιπη δυτική Μακεδονία και σαν χθες που είχα λιγότερο 

Φλωρινα ξεκινησε παντως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Φλωρινα ξεκινησε παντως

Έχει +1,8 και εγω εχω μειον 0,2 χαχαχαχαχα...εγκλωβίστηκε το κρυο ....άντε να δούμε από υετο 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νάουσα λογικά θα δει χιονάκι μέσα στη νύχτα, εμείς εδώ πάλι αστέρια! Ας ήταν τουλάχιστον μέρα να πήγαινα Νάουσα να το διώξω κι από εκεί 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες άκυρο αλλά είδε κανείς στο μετεοσιέλ ότι βάλανε 6ρια 18ρια και ενδιάμεσες ώρες παιου? Είναι σε καλή ανάλυση αυτά εκεί αξίζει να τα κοιτάμε?

Επεξεργάστηκε από alkis91_2.0
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, alkis91_2.0 είπε:

Παίδες άκυρο αλλά είδε κανείς στο μετεοσιέλ ότι βάλανε 6ρια 18ρια και ενδιάμεσες ώρες παιου? Είναι σε καλή ανάλυση αυτά εκεί αξίζει να τα κοιτάμε?

Από προχθές...0,4 σε πολυ καλή ανάλυση νομιζω ειναι ...Αλλά έχω παρατηρήσει ότι έχουν μεγάλες αλλαγές σαν το τζιφο τα ενδιάμεσα σε σχέση με 12 αρια και 00

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Από προχθές...0,4 σε πολυ καλή ανάλυση νομιζω ειναι ...Αλλά έχω παρατηρήσει ότι έχουν μεγάλες αλλαγές σαν το τζιφο τα ενδιάμεσα σε σχέση με 12 αρια και 00

Δν εχουν καλη αξιοπιστια σε σχεση 00 12 δεν εχει και πολυνοημα και καστορια ξεκινησε σου ερχετε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, larissa_mare είπε:

Αλλαξε η πρόγνωση δηλαδή..

Αυτη τη στιγμη η φλωρινα ει αι στους 1,8 βαθμους αρα ο τζιφος ειξαι εκτος θερμοκρασιών καθώς επρεπε να είχε μειον 3 με μειον 4 εκει ...Ούτε μειον 2 δεν έχει αλλιως η φλωρινα θα ταν στο μηδέν αρα θεωρω ότι θα ναι εκτος και υετου ο τζιφος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Θα πεσει η θερμοκρασία; τωρα 4.

Μην κοιτας τον δικο μας σταθμο ειμαστε στη πιο θερμη γωνια της πολης χαχαχ...2.4 με 2.6 ειναι στη νυπολοιπη πολη...νεαπολη 6 δρομοι κλπ

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Μην κοιτας τον δικο μας σταθμο ειμαστε στη πιο θερμοι γωνια της πολης χαχαχ...2.4 με 2.6 ειναι στη νυπολοιπη πολη...νεαπολη 6 δρομοι κλπ

Πού ειναι ο σταθμός; Εγώ μένω Φιλιππούπολη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καρντασια σηκωστε κεφαλι...!!Και θεσσαλοι..Απολαυστε οτι ερθει αρχικα σημερα το βραδυ και αυριο και βλεπουμε για το μετα..Εχει πολυ δρομο ακομα ο χειμωνας..Το πιο ωραιο θεμα του φορουμ κατεμε ειναι ο σχολιασμος χαρτων και αποφευγω πλεον να γραφω γιατι βλεπω μια μιζερια που δεν τη δικαιολογω στο βαθμο που επικρατει..Και ξαναγραφω 28/01 γραφει σημερα..

Λιγο θετικη σκεψη ρε γμτ..!!Τελειως φιλικα και καλοπροαιρετα...

Υ.γΑυριο θα εχει καλουδια με λιγη τυχη...Καλο βραδυ...Παμε ρε δυνατα τα τα τα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ναι εσυ εισαι στα 5 οχι στα 10 χαχαχ

εμείς στην σαλόνικα στα τρία προφανώς αλλά δεν το βάλατε για λόγους τακτ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bardaris είπε:

εμείς στην σαλόνικα στα τρία προφανώς αλλά δεν το βάλατε για λόγους τακτ.....

Δεν νομιζω να εχει υετο η θεσσ οπως και λαρισα λιγα πραγματα..αυτο το χαμηλο ηταν καλη ευκαιρια αλλα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν νομιζω να εχει υετο η θεσσ οπως και λαρισα λιγα πραγματα..αυτο το χαμηλο ηταν καλη ευκαιρια αλλα...

συμβολικά λέω τα τρία!!!.....χιχιχιχι

Επεξεργάστηκε από bardaris
διορθωση
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπαρχει σοβαρος χειμωνας γξα τα βορεια .....τελειωσε τοτς στα φωτα που δεν ήρθε εκείνο...οπότε αφού δε θα χει Εγώ θα κυνηγάω κάθε ευκαιρία να ηδω νιφάδες όπως σήμερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...