Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξαφάνισε τονυετο για δω για σήμερα το βραδυ και το ουκμο ...τα πράγματα χειροτερεύουν πολύ...αν τον εξαφανίσει και ο ευρωπαίος άντε γεια ...Ούτε νιφάδες δε θα δούμε χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, KapelosG said:

Αφήνω αυτό εδώ

4/2/2022 μεσάνυχτα

-4.2 850, -31 500, σύγκλιση ανέμων ΒΒΔ-ΒΒΑ, 526.5 dam, χαμηλό Α Ρόδου 1003

Έχει γούστο 😂

καλα αυτο φτιαχνει κιολας μεχρι τοτε... μουρλια. Αντε να δουμε και λιγο χιονι γιατι ερημος θα γινουμε.. 🤡

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καλησπερα αρχηγε μου..Εγω εξεφρασα προ ημερων τη γνωμη μου...Εφαγα 23.2mm χιονουετου...Ειδα 10-15 ποντους στρωμενο χιονακι στη πορτα μου...Ειμαι στα 30 μετρα υψομετρο..Δοξα το θεο να λεω..Γιατι λιγα χιλιομετρα δυτικα μου δεν εβαλε ουτε πετσα..Χορτασα...Δεν θα με χαλαγε νεα χιονοδιαταραχη..Αλλα με κουρασε το κρυο αφενος και αφετερου θελω να χιονιστουν κι αλλοι..Αυτοι που μεχρι τωρα δεν εχουν δει ουτε νιφαδα..

Ολοι οι προσηνεμοι θελουν εκ νεου να επηρεαστουν και καλα κανουν..Το ιδιο θα εκανε ο οποιοσδηποτε σε οποιοδηποτε μερος της χωρας...Δεν ειναι κακο αυτο..Αντιθετως ειναι απολυτα φυσιολογικο..Απλα δεν θα με χαλαγε να ζεστανει και λιγο και να δω βροχουλες..

Θα ασχοληθω σοβαρα οταν θα δω να χιονιζεται αξιοπρεπως η Λεσβος λογω Μπαμπη και μετα η υπολοιπη χωρα..

Με τετοια κυκλοφορια ομως οπως σου ειπα και πριβε παλι τα προσηνεμα θα εχουν τον πρωτο λογο εαν και εφοσον..Δυστυχως η ευτυχως...

Αλλα ποτε μη λες ποτε!!Ο χειμωνας δεν τελειωνει στις 28 του γεναρη....

Για αυριο θα εχουμε εκπληξεις ειδικα στη βοιωτια..Και ισως σε φθιωτιδα και δυτικη θεσσαλια...Θα παιξει ρολο βεβαια και ο υετος..Ο τζιφος στο 12αρι βελτιωθηκε αλλα και παλι απεχει ετη φωτος απο τα υπολοιπα μοντελα..Δες για παραδειγμα τι δινει ο τζιφος για Αθηνα αυριο(ψιχουλα)και τι δινει το τζεμ..Που μας πνιγει....

 

Το θεμα ειναι φιλε μου να μας λες τι σου λενε τα πουλακια και ας μην ειναι ευχαριστα τα νεα για μας..οχι οτι ηταν και ποτε😂😂.....εχεις απουσιες πολλες.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dusterakos είπε:

καλα αυτο φτιαχνει κιολας μεχρι τοτε... μουρλια. Αντε να δουμε και λιγο χιονι γιατι ερημος θα γινουμε.. 🤡

Εσύ εκεί πάνω στις αετοφωλιες να ετοιμάζεσαι αιρχαιτε😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εξαφάνισε τονυετο για δω για σήμερα το βραδυ και το ουκμο ...τα πράγματα χειροτερεύουν πολύ...αν τον εξαφανίσει και ο ευρωπαίος άντε γεια ...Ούτε νιφάδες δε θα δούμε χαχαχα

αντε τυχερακια..κατι σου δινει..καιρος καστοριας αυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Philip είπε:

Θάβεται αύριο στο μεταξύ η Νέα Υόρκη με θερμοκρασίες επιφανείας -7 βαθμούς, και ελάχιστη -11 στο Μανχάταν. Αυτά είναι

στο ροτσεστερ χαμος τωρα jines restaurant cam

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεσσαλιωτες-καρδιτσιωτες δεν παρακολούθησα χάρτες και προγνώσεις..περιμένουμε καμιά νιφαδα για απόψε στα πεδινά η να την πέσω από τώρα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

αντε τυχερακια..κατι σου δινει..καιρος καστοριας αυριο

Χαχαχα τι να δω βρε βαγγελη μακαρι αλλα τα φοβάμαι τα μέτωπα...δύσκολα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβερο ουκμο στκς 108 ρωρες για δω ακριβως κατω απο τα γρεβνα το χαμηλο με συγκλιση εδω χαχαχαχ..Μια φορά ρε ρημαδι κάντο @bardaris το είδες; ;;

 

ukmo-1-108.png

ukmo-0-108.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλλαξατε πολλοι τα ονοματα σας..Και αναθεμα αν ξερω ποιος ειναι ποιος...

Εγω θα παραθεσω τουτο..Και με συγχωρειτε επειδη τρεχει το 12αρι του παιου..

Σωστε το νοτιο πολο..Δωστε μας πισω τον Βαγγελη μας..

antarctica1_1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, bardaris είπε:

παιδιά...επειδη δεν ξέρω αν τα διάβασα όλα αλλά το UKMO των 12ζ το είδατε? δειχνει πολυ καλή ταση για ΚΒ για 2-4

αστο προσηνεμα θα παει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καλησπερα αρχηγε μου..Εγω εξεφρασα προ ημερων τη γνωμη μου...Εφαγα 23.2mm χιονουετου...Ειδα 10-15 ποντους στρωμενο χιονακι στη πορτα μου...Ειμαι στα 30 μετρα υψομετρο..Δοξα το θεο να λεω..Γιατι λιγα χιλιομετρα δυτικα μου δεν εβαλε ουτε πετσα..Χορτασα...Δεν θα με χαλαγε νεα χιονοδιαταραχη..Αλλα με κουρασε το κρυο αφενος και αφετερου θελω να χιονιστουν κι αλλοι..Αυτοι που μεχρι τωρα δεν εχουν δει ουτε νιφαδα..

Ολοι οι προσηνεμοι θελουν εκ νεου να επηρεαστουν και καλα κανουν..Το ιδιο θα εκανε ο οποιοσδηποτε σε οποιοδηποτε μερος της χωρας...Δεν ειναι κακο αυτο..Αντιθετως ειναι απολυτα φυσιολογικο..Απλα δεν θα με χαλαγε να ζεστανει και λιγο και να δω βροχουλες..

Θα ασχοληθω σοβαρα οταν θα δω να χιονιζεται αξιοπρεπως η Λεσβος λογω Μπαμπη και μετα η υπολοιπη χωρα..

Με τετοια κυκλοφορια ομως οπως σου ειπα και πριβε παλι τα προσηνεμα θα εχουν τον πρωτο λογο εαν και εφοσον..Δυστυχως η ευτυχως...

Αλλα ποτε μη λες ποτε!!Ο χειμωνας δεν τελειωνει στις 28 του γεναρη....

Για αυριο θα εχουμε εκπληξεις ειδικα στη βοιωτια..Και ισως σε φθιωτιδα και δυτικη θεσσαλια...Θα παιξει ρολο βεβαια και ο υετος..Ο τζιφος στο 12αρι βελτιωθηκε αλλα και παλι απεχει ετη φωτος απο τα υπολοιπα μοντελα..Δες για παραδειγμα τι δινει ο τζιφος για Αθηνα αυριο(ψιχουλα)και τι δινει το τζεμ..Που μας πνιγει....

 

εγω να πω την αληθεια θελω ξανα μια χιονοδιαταραχη αλλα να επηρεαση και την πελοποννησο γιατι αυτη που ηρθε προ λιγων ημερων δεν εκανε και κατι το τρομακτικο για πελοποννησο και ειδικα στην περιοχη μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Φοβερο ουκμο στκς 108 ρωρες για δω ακριβως κατω απο τα γρεβνα το χαμηλο με συγκλιση εδω χαχαχαχ..Μια φορά ρε ρημαδι κάντο @bardaris το είδες; ;;

 

ukmo-1-108.png

ukmo-0-108.png

το γραψα κιόλας πριν λίγο το είδα...και αρχιζω και ψήνομαι..μιλάμε για ενα πολυ αξιόπιστο μοντέλο...που δίνει χρόνο στον Αυλώνα να σκαψει αδριατική ιόνιο και να μας γεμίσει υετό....εγώ φοβάμε μην αποκοπέι ο Αυλώνας.....προς την Συρτη αν δεν γίνει αυτό τα πράγματα ειναι πολύ καλά...τουλάχιστον για σενα...αν ο Ευρωπάιος συμφωνήσει ανεβαίνουμε level

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, Philip είπε:

Θάβεται αύριο στο μεταξύ η Νέα Υόρκη με θερμοκρασίες επιφανείας -7 βαθμούς, και ελάχιστη -11 στο Μανχάταν. Αυτά είναι

Απ ότι κοίταζα υπήρχε διασπορά σεναρίων  για το που θα δημιουργηθεί το χαμηλό. Λίγες ώρες πριν και δεν ήταν σίγουροι, Δηλαδή από θάψιμο Νέας Υόρκης. Νιου Τζέρσι Βοστώνη μέχρι τα φαινόμενα να ήταν μέσα στον Ατλαντικό. Τώρα δεν ξέρω αν έκλεισε η διασπορά. Δεν έχω δει χάρτες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, bardaris είπε:

και ναι και ο Ευρωπαίος συμφωνεί στην φιλοσοφία UKMO με μη αποκοπή αυλώνα....βρε λες?

Λες λες ...Τώρα βγήκα και ξερει γιατι παμε για σύγκλιση τετοια θελω .....οριακά το 0 πανω απο τρικαλα Καλαμπάκα και εδω μειον 3 ...Πολυ δυνατό..μακάρι μακρια αλλα εχουμε βελτιωση και από ουκμο και ευρωπαιο και τζιφο ασχετα αν δε βγήκε τοσο καλος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, bardaris είπε:

και ναι και ο Ευρωπαίος συμφωνεί στην φιλοσοφία UKMO με μη αποκοπή αυλώνα....βρε λες?

Αρκετά καλός ... γιατί όχι ... ? Από κανένα κουλό μπορεί να γελάσει και εμάς το χειλάκι... παλέψτε γενναίοι μου ...  Να κάνω και κανένα ποστ στις αναφορές με κάτι διαφορετικό από ήλιο και ψοφο τα πρωινά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, BillG είπε:

Ευτυχώς που χιονίζει και στο Ρότσεστερ και βλέπουμε καμιά νιφάδα...🤣🤣

Βάλε κάμερα από Aomori Airport...κάθε μέρα χιονίζει εκεί πέρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...