Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Ναι τα ίδια έλεγε και για σήμερα Μιλτο και πήραμε το τρίτο το μακρύτερο... Απλά χιόνισε λίγο στα ορεινά... Πάνω από τα 800μετρα

Ωπα λαθος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Πολυ μεγαλη χιονοκαλυψη δινει ο τζιφος και εδω στην ηπειρο στις 2 φεβρουαριου..Για να δουμε

 Κ. Μακεδονία …

 

Ναι τα ίδια έλεγε και για σήμερα Μιλτο και πήραμε το τρίτο το μακρύτερο... Απλά χιόνισε λίγο στα ορεινά... Πάνω από τα 800μετρα

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τωρα μολις ειδα οτι και στα μακρινα ο τζιφος κατι εβγαλε υετο με χαμηλες θερμοκρασιες στην Ηπειρο με πιθανοτητες χιονιου και στα Γιαννενα.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, heavy snow είπε:

Τωρα μολις ειδα οτι και στα μακρινα ο τζιφος κατι εβγαλε υετο με χαμηλες θερμοκρασιες στην Ηπειρο με πιθανοτητες χιονιου και στα Γιαννενα.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Ακόμη ελπίζεις χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Ναι τα ίδια έλεγε και για σήμερα Μιλτο και πήραμε το τρίτο το μακρύτερο... Απλά χιόνισε λίγο στα ορεινά... Πάνω από τα 800μετρα

Το καινουργιο ομως φαινεται πιο ενισχυμενο χαχαχα.Για να δουμε.

Για σημερα πανω κατω ξεραμε απο πριν οτι περιμεναμε κατι χωρις δυναμικη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέπει να βγει ο τζιφος για να δούμε κάτι τη Τρίτη αν και δυσκολα ....Αλλά άμα εβγαινε θα βλέπαμε χιονι και δω ολη μερα ....βελτίωσε θερμοκρασιες και ο γάλλος.....Πολύ ανεβασμένος θερμοκρασιες απο ευρωπαιο και ουκμο να δούμε μήπως τις κατεβάσουν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Πρέπει να βγει ο τζιφος για να δούμε κάτι τη Τρίτη αν και δυσκολα ....Αλλά άμα εβγαινε θα βλέπαμε χιονι και δω ολη μερα ....βελτίωσε θερμοκρασιες και ο γάλλος.....Πολύ ανεβασμένος θερμοκρασιες απο ευρωπαιο και ουκμο να δούμε μήπως τις κατεβάσουν 

Μην το ψάχνεις οποίο μοντέλο δείχνει χιόνια σε μας τρέχει λάθος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Mercedakias είπε:

Για να δούμε ποιος θα γίνει καρνάβαλος στο δεύτερα-τριτη.Σημερα έγινε ο παιος.τοτε στοιχηματίζω τζιφο

Πάντα ξεβρακωνεται οποίος δίνει το ευνοικότερο σενάριο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Σε 5 μερες θα βλέπουμε άλλους χαρτες ....σχεδόν δεδομένη για μένα η ζωνικη τουλαχιστον για μια βδομάδα 

μακαρι γιατι ετσι θα γινοταν η μεγαλη και ριζικη επανεκκινηση αλλα δυστηχως δεν το βλεπω ειναι πολυ δυνατος ο αζορ...εγω πιστευω οτι θα παμε στο μικρο ρισταρτ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ISIMERINOS είπε:

μακαρι γιατι ετσι θα γινοταν η μεγαλη και ριζικη επανεκκινηση αλλα δυστηχως δεν το βλεπω ειναι πολυ δυνατος ο αζορ...εγω πιστευω οτι θα παμε στο μικρο ρισταρτ

Ωχ τα ίδια παντελακη μου τα ίδια παντελή μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ωχ τα ίδια παντελακη μου τα ίδια παντελή μου 

ετσι το κοβω εκτος κι αν μας κανει το χατηρι ο υποτροπικος και σηκωθει στην αν.μεσογειο  και στην μεση ανατολη και κοπει η ροη ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ακομη και αυτο της τριτης ειναι ευκολακι και οχι καμια σπουδαια αλλαγη για 4-5 μερες μετα να γινοταν ακομη και στο παρα πεντε σοβαρο χιονοχαμηλο αλλα δεν...ενα τιποτα ειναι απλα το χαμηλο που ερχεται με φορα απο πισω να παει ακομη πιο γρηγορα τοσο απλο αλλα αυτα γινονται μονο οταν ειναι να χαλασει κατι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Τζίφος πως σας φαίνεται τώρα; 

α ρε κοσμα...εχει διαφορες και μαλλον πολυ καλες αλλα φιλε μου θα τις παρει πισω στο επομενο η στο μεθεπομενο ραν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φιρι φιρι το πάει να ξανασχοληθουμε σοβαρά.  Προς το παρών δε μασαμε

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε μασάμε τσίρκο ουτε απο Σ ενα ουτε απο το άλλο το τσίρκο τον ευρωπαιο ξανα....θα ψαχνουμε το χειρότερο σενάριο και μ αυτκ θα πορευομαστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενταξει κλαιω!!!και με τον τζιφο αλλα μαλλον και με το γιουκμο...ειδικα ο τζιφος πρεπει να δινει πολυ χιονι με οριακα θετικες και χαμηλο σημειο παγ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αξιόλογος χιονιάς δυτικής Μακεδονίας και Πίνδου από τον τζιφο,μακάρι να βγει θα πέσει αρκετό χιόνι,πολύ ωραίο χαμηλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...