Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Εγώ πάλι πιστεύω ότι στα βραδινά ο τζίφος θα κρατήσει δυναμικά! Και μετά θα κρατηθούμε να δούμε αν και αύριο συνεχιστεί η ίδια τάση και να αρχίσουμε σιγά σιγά να ελπίζουμε για κάτι δυνατό.🙄

ρε συ βγαλτο εξω αυτο που θες και νιωθεις...τα βλεπεις ωραια το ξερω το συναισθημα...ριξτο😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το γραψε και ο αρναουτογλου πριν λιγο τα στοιεια ειναι καλα και για χιονοεκπληξεις θεσσαλονικη...μακαρι ρε παιδια να σας κατσει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Εγώ πάλι πιστεύω ότι στα βραδινά ο τζίφος θα κρατήσει δυναμικά! Και μετά θα κρατηθούμε να δούμε αν και αύριο συνεχιστεί η ίδια τάση και να αρχίσουμε σιγά σιγά να ελπίζουμε για κάτι δυνατό.🙄

το χαμηλάκι Ιόνιο ειναι κλειδωμένο,,, να δουμε πως θα ρίξουμε τις Τ .... για να ήμεθα σίγουροι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, freeze είπε:

Κλαιω να ξέρεις ....🤣 έχει και συνέχεια .... να σου κάτσει σωστά όλο αυτό και να είσαι Θεσσαλονικιός .... να παρακαλας να μην γυρισει ο ανεμος ΒΑ , να έχουν κρυώσει τα πυρότουβλα της Τσιμισκή και να μην χιονίσει μόνο στην μισή Μοναστηρίου και δυτικότερα και στην άλλη μισή να βρέχει....

 

🤣🤣 αυτό ειναι το τελευταίο στάδιο για το ψυχιατρείο.....αφου...πέρασες ολα τα level και εχεις φθάσει στην νιφάδα που πέφτει...στα πυροτουβλα της μητρόπόλεως αυτην παθαίνει ανάφλεξη....και εξατμίζεται...και οταν τελικά....πυρότουβλα νιφάδες αποφασίζουν να σοβαρευτούν....ο άνεμος στα 700hpa από ΝΑ γίνεται Α......και εσυ κοιτάς με ενα χαμογελο τον ουρανό.....!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

ρε συ βγαλτο εξω αυτο που θες και νιωθεις...τα βλεπεις ωραια το ξερω το συναισθημα...ριξτο😀

Σκόπευα στο 18αρι αν συνεχίσει στην ίδια λογική, αλλά ίσως βάλω ξυπνητήρι αύριο το πρωί και εκφραστώ ελεύθερα μετά τον παιο! Αν δεν τα έχουν σκουπίσει βέβαια 😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Philip είπε:

Όποιος έχει ζήσει αυτό έχει ανοσία στα πταίσματα τα τωρινά

 

ECM1-96.GIF?00

αλλοι κι αυτο..και τελικα πηραμε απ ολοοοοο αυτο τον χαμο ενα δεκαποντο 6 ωρων και καναμε σαν του τρελλους...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

αλλοι κι αυτο..και τελικα πηραμε απ ολοοοοο αυτο τον χαμο ενα δεκαποντο 6 ωρων και καναμε σαν του τρελλους...

Τίποτα απολύτως δεν είχαμε πάρει από αυτό, τρεις ψιχάλες έπεσαν και θάφτηκαν Σκόπια και Βουλγαρία. Ο τζίφος έταζε  μισό μέτρο και το ευρωπαικό κανά 30ποντο στις 90 ώρες. Για εμένα είναι με διαφορά πιο μεγάλη χαμένη ευκαιρία τα τελευταία 12 χρόνια που κοιτάω χάρτες

 

4 μέρες μετά από σπόντα έγινε η Αριάδνη με άλλη διάταξη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ 2 είπε:

Γιάννενα θέλουμε-2 και ΝΔ ή να. Ξέχασε το το χιονι με -1

Εξαρταται..Αν θυμαμαι καλα με Ν.Δ συνηθως χιονιζε και με 0 εως +1 βαθμους στα Γιαννενα.Αν ειναι βορειος ο ανεμος με χαμηλοτερα ποσα υγρασιας μπορει να χιονισει και με θετικες θερμοκρασιες στους + 2 η και + 3 και παιζει και ρολο η ενταση των φαινομενων.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Παιδια αν γνωριζει κσποιος να γραψει και για η.π.α....ειναι τοσο ακραια οπως τα παρουσιαζουν????

Βοστώνη... Η μέρα νύχτα

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Philip είπε:

Ναι μέχρι και πρόπερσι

Κι εγω το ίδιο..μεταναστευσα αλλα εκει εζησα την Σοφία νομιζω κι εσυ πρεπει να ησουν τότε διναμε αναφορές

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Philip είπε:

Τίποτα απολύτως δεν είχαμε πάρει από αυτό, τρεις ψιχάλες έπεσαν και θάφτηκαν Σκόπια και Βουλγαρία. Ο τζίφος έταζε  μισό μέτρο και το ευρωπαικό κανά 30ποντο στις 90 ώρες. Για εμένα είναι με διαφορά πιο μεγάλη χαμένη ευκαιρία τα τελευταία 12 χρόνια που κοιτάω χάρτες

 

4 μέρες μετά από σπόντα έγινε η Αριάδνη με άλλη διάταξη

Αυτη ηταν η μεγαλη πικρα μετα το 7 και τα τέρατα που έδειχναν..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Philip είπε:

Όποιος έχει ζήσει αυτό έχει ανοσία στα πταίσματα τα τωρινά

 

ECM1-96.GIF?00

Θυμάμαι γιόρταζε η μάνα μου(Βασιλική), το σπίτι γεμάτο κόσμο κι εγώ κολλημένος στο φόρουμ να κρέμομαι απ τα χείλη των παλαιοτερων για την ανάλυση αυτής της υπερκακοκαιριας που ερχόταν!! Η ξενερα όταν έπεσε σκούπα δεν περιγράφεται!! Και η Αριάδνη μετά ήταν μια μ@@@@ και μισή εδώ σε μας! Τζάμπα κρύο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

σκουπα ν1 αικον...χαχαχαχα...

Ποιος το λογαριάζει μωρέ! Και ένα μέτρο να έδινε πάλι δρν θα το κοιτούσα! Έχω τους δυο βασιλιάδες σε σχετική συμφωνία και θα με χαλάσει το αικον;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Βρήκα ποιο μοντέλο θα βγει χαχαχα...το αικον στο 18 αρι και θα δείτε τι θα πάρουμε  ολοι χαχαχα

Εμ ετσι ειναι οι προβλεψεις του χιονιου..συνηθως καταληγουν σε αποτυχημενη προβλεψη αλλα ομως υπαρχουν και λιγες πιθανοτητες να βγουν σωστες. 

Εκει που διαπρεπουν συνηθως οι προβλεψεις των μοντελων ειναι στους καυσωνες το καλοκαιρι..οσους καυσωνες μας ειχαν ταξει δεν χασαμε ουτε εναν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Pupazzo di Sole είπε:

Πέρσι που χιονιζε με αρνητική και δεν έστρωνε πόσο του μηνός ήταν? Και γιατί είπαμε δεν έστρωνε με αρνητική?

καποιο ειπαν κακη ποιοτητα νιφαδας...ψωνισαμε νιφαδες απο την λαικη,καταλαβες?...με -2 εγω ξερω οτι ποιοτητα νιφαδας και να υπαρχει στρωνει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Βρήκα ποιο μοντέλο θα βγει χαχαχα...το αικον στο 18 αρι και θα δείτε τι θα πάρουμε  ολοι χαχαχα

Γελανε και οι τσιπουρες του ατλαντικου με το αικον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Γελανε και οι τσιπουρες του ατλαντικου με το αικον

Σπύρο εδω αν είναι να μην Χίονισει σοβαρα θα γελάσουν κι αυτές🤣🤣...φετος πολυ δυσκολα η φάση εδω πανω 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 29/1/2022 at 11:25 ΜΜ, Pupazzo di Sole είπε:

Πέρσι που χιονιζε με αρνητική και δεν έστρωνε πόσο του μηνός ήταν? Και γιατί είπαμε δεν έστρωνε με αρνητική?

14-15 φεβρουαρίου κάπου εκει .... αλλά όντως ειχε -2 και έλιωνε μολις ακουμπούσε ....και όχι μονο κέντρο ...παντου ...εντάξει έστρωσε μετα ...

Οι νιφαδες δεν είχαν υγρασία μέσα παρά το μεγάλο σχετικά μεγεθος ... Απλά ήταν πλατιές αλλά όχι παχιές ... 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...