Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ISIMERINOS είπε:

θελουμε αυλωνακο λιγο πιο μπλε λιγο πιο βαθυ το χαμηλο στα δυτικα και λιγο πιο βορεια οταν παει να περασει στο αιγαιο και εκει να κανει και μια αποκοπη...

τα θελουμε ολααααα   🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Εμένα πάλι μπυ φαίνεται ακόμα χειρότερο το αικον 😆

καλυτερο κοσμα..καλυτερο...καλο σημαδι εστω κι αν προκειτε για το αικον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, TOUAREG είπε:

τα θελουμε ολααααα   🙂

βασικα αν βγει το πρωτο νομιζω οτι τα αλλα θα ερθουν ετσι κι αλλιως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

καλυτερο κοσμα..καλυτερο...καλο σημαδι εστω κι αν προκειτε για το αικον

Έχεις δίκιο ναι ! Καλύτερο αλλά όχι αρκετό θέλει κι άλλο, χρόνος υπάρχει ας είναι η αρχη των βελτιώσεων!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

Έχεις δίκιο ναι ! Καλύτερο αλλά όχι αρκετό θέλει κι άλλο, χρόνος υπάρχει ας είναι η αρχη των βελτιώσεων!!

ε ναι δεν το συγκρινουμε με αλλα μοντελα αλλα με τον εαυτο του...εκανε ενα βημα προς το σωστο σημειο...παμε για τα επομενα τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, TOUAREG είπε:

το αικον ειναι 2 βαθμους πιο κρυο......ας κρυωσουν και τα υπολοιπα......

οσο πιο βαθυ και πιο βορεια τοσο πιο κρυο..δεν εχουμε θεμα με αυτο ναι απο την στιγμη που θα ειμαστε στον ψυχρο τομεα ,ισα ισα θα ειναι και πιο εντονη η θερμοβαθμιδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

τι δινει σε μενα παιδια? πειτε μου να ετοιμασω φασολαδα η ψησταρτια?

Και στο χιόνι πάνε τα φασόλια γκαρυ!! Με μπόλικο μπουκοβο, με συνοδεία ρεγκας και τσιπουράκι(γλυκάνισο). Άλλο πράμα σου λέω 😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμπρός πιο βόρεια άντρες μου.

Ιλαρχε @Seventower, να στήσουμε τα M110-A2 σε κατεύθυνση προς βορρά,να ρίξουμε με βλήματα Hera??

Πρέπει να βγει πιο βόρεια.

Οπλιστε άντρες μου,η μεγάλη μάχη είναι τώρα 🔥🔥⚔️⚔️⚔️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ISIMERINOS είπε:

οσο πιο βαθυ και πιο βορεια τοσο πιο κρυο..δεν εχουμε θεμα με αυτο ναι απο την στιγμη που θα ειμαστε στον ψυχρο τομεα ,ισα ισα θα ειναι και πιο εντονη η θερμοβαθμιδα 

.........το κυνηγι της πετσας η φετινη χρονια για τα βορεια........😇 εχει ενδιαφερον δε λεω........αλλα ενα -10 με χαμηλο στο ιονιο 4..5 μερες νωριτερα  , ειναι αλλο πραμα  !!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σημαντικη βελτιωση αικον σε ενα μονο ραν.Βεβαια θα πω οτι ελεγα και στους προσηνεμους.Απο δω και περα σημαντικο ειναι να βελτιωθουν τα 4 μεγαλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, TOUAREG είπε:

.........το κυνηγι της πετσας η φετινη χρονια για τα βορεια........😇 εχει ενδιαφερον δε λεω........αλλα ενα -10 με χαμηλο στο ιονιο 4..5 μερες νωριτερα  , ειναι αλλο πραμα  !!!!!!!

αχ καλομελετα κι ερχεται...🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Σημαντικη βελτιωση αικον σε ενα μονο ραν.Βεβαια θα πω οτι ελεγα και στους προσηνεμους.Απο δω και περα σημαντικο ειναι να βελτιωθουν τα 4 μεγαλα.

Νομίζω ότι το πιο φλέγον ζήτημα αυτή τη στιγμή είναι να αντιστραφεί η κακή πορεία που πήρε ο παιος στο 06 του!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Νομίζω ότι το πιο φλέγον ζήτημα αυτή τη στιγμή είναι να αντιστραφεί η κακή πορεία που πήρε ο παιος στο 06 του!!

Θα αντιστραφει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θα αντιστραφει.

😇...χαχαχαχα...πλακα πλακα αυτο που κανεις εσυ (ενταξει εσυ το κανεις ετσι κι αλλιως) αλλα κυριως ο σεθ που ειναι και "σκληροπυρηνικος" 😜ειναι η διαφορα του τωρα με το πριν...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγώ γιατί νομίζω οτι την Τετάρτη θα είναι η θεσσαλονίκη που όλοι αγαπήσαμε?.....

υ.γ. 1 σοβαρά τώρα αν εχουμε κάποια ελπίδα θα είναι η δευτερη φάση δλδ χαμηλό στο βορειοδυτικό αιγαίο...και ο αυλώνας να το σκαβει...αλλά μπριιιιιτσ δεν μασάμε😎

υ.γ.Σας το εχω πεί είναι η συνωμοτική συνεργασία ολων των μοντέλων για το τελικό χτύπημα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Σημαντικη βελτιωση αικον σε ενα μονο ραν.Βεβαια θα πω οτι ελεγα και στους προσηνεμους.Απο δω και περα σημαντικο ειναι να βελτιωθουν τα 4 μεγαλα.

Γεια σου Γιώργη μου!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Εμπρός πιο βόρεια άντρες μου.

Ιλαρχε @Seventower, να στήσουμε τα M110-A2 σε κατεύθυνση προς βορρά,να ρίξουμε με βλήματα Hera??

Πρέπει να βγει πιο βόρεια.

Οπλιστε άντρες μου,η μεγάλη μάχη είναι τώρα 🔥🔥⚔️⚔️⚔️

Λογαγε μου ημουν σε άδεια...μεταξύ μας λιποτάκτης!λογο στεναχώριας.επέστρεψα κ θα κάνουμε +  - οτι αφορά της τιμητικές κ την κοπάνα μου.ακούω εντολές!!ο Βαγγέλης βλέπω επέστρεψε...κ βοηθούν κ αλλες δυνάμεις απο Νότια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...