Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια συνηθως οταν ανεβαινουν οι θερμ   αυξανεται ο υετος εγω θα ελεγα να μην δινουμε κ πολυ σημασια στο 6αρι τουπαου μονο 00 κ 12 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Evosmitis είπε:

Στην κακοκαιρια της Αθηνας μιλουσαν για εκατοστα,για χιονοθυελλες,προβληματα κλπ και εμεις εδω συζηταμε αν ριξει καν χιονονερο ή μια πετσα....Τί να ασχοληθεις μετα;;

Μην μας συγκρίνεις με τα προσηνεμα. Εμείς τα τελευταία πολλά χρόνια έτσι παλεύουμε να χιονιστουμε! Η ελπίδα ήταν κακοκαιρία με @@@. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Gary είπε:

ο χαρτης αυτος δινει και σε μενα υετο καμποσο η κανω λαθος?

Ναι Γκαρυ αλλά σε βροχή θα ήταν άμα έβγαινε λογικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanossnow είπε:

Ναι Γκαρυ αλλά σε βροχή θα ήταν άμα έβγαινε λογικά 

ειμαι στα 224 υψομετρο και εχω και βαρδαρη αλλα λιγο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Gary είπε:

ειμαι στα 224 υψομετρο και εχω και βαρδαρη αλλα λιγο

Καλά είσαι αλλά η φασολάδα απαραίτητη .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, zaraskos είπε:

Γκάρυ.. με θυμάσαι; Βάλε μπόλικη φασολάδα στο καζάνι να βράζει.

Μας βλέπω να μαζευόμαστε όλοι στου γκαρυ για φασόλια! Βαλτα να μουλιαζουν από σήμερα γκαρυ τουλάχιστον να γλιτώσουμε τα ραδιενεργά αέρια!!😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Σημαντικές βελτιώσεις θελουμε όσον αφορά τη θερμοκρασία. Αν μιλάμε για εντελώς πεδινά πάντα!

Λιγο πιο μπλε ο αυλωνας,αρκει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Λιγο πιο μπλε ο αυλωνας,αρκει 

Ναι αλλά τι χρειάζεται για να γίνει αυτό; Απ ότι βλέπω μόνο ο τζίφος τον έχει λίγο πιο μπλε απ ότι το 6αρι του παιου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Azax Syndrom είπε:

Εγώ θα χιονιστώ;;;

Ναι Γκάρυ από Τρίτη πρωί εσύ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Ναι αλλά τι χρειάζεται για να γίνει αυτό; Απ ότι βλέπω μόνο ο τζίφος τον έχει λίγο πιο μπλε απ ότι το 6αρι του παιου. 

Με πολλους τροπους.Λιγο σκαψιμο πιο βορεια,λιγο χαμηλοτερα το χ της ρωσιας,λιγο καθυστερηση στη αποκοπη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Τα ρέστα μας ξανά μετά τις 12 Φλεβάρη για εδώ 

grapheens0_0001_0_0_23.5849056604_38.5020242915_.png

Μας αρκει να βγει η λαθος αποτυπωση του κυρίου στο διαγραμμα..🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, Evosmitis είπε:

Στην κακοκαιρια της Αθηνας μιλουσαν για εκατοστα,για χιονοθυελλες,προβληματα κλπ και εμεις εδω συζηταμε αν ριξει καν χιονονερο ή μια πετσα....Τί να ασχοληθεις μετα;;

τωρα μαλιστα...λοιπον εσυ θα εισαι η αιτια που θα χιονιστουμε παρα πολυ καλα και θα στρωσουν ολα τα μοντελα ...με ξυπνησες!!!σ ευχαριστω....😀..μαζεψτε τα κομματια σας ολοι στα 12αρια να αφιερωσουμε τον χιονια και την πετσα στον συχγωριανο μας..τον ευοσμιτη...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν τω μεταξύ φαντάζομαι στο Wetter ήταν ένας Γερμανός άυπνος μπροστά σε ένα πληκτρολόγιο και ενώ είχε γραφτεί ο κώδικας για τα δεδομένα του Ευρωπαϊκού ακόμα και στο 06άρι του (!) περίμενε να συμβεί η Ελπίδα για να πατήσει Enter. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

τωρα μαλιστα...λοιπον εσυ θα εισαι η αιτια που θα χιονιστουμε παρα πολυ καλα και θα στρωσουν ολα τα μοντελα ...με ξυπνησες!!!σ ευχαριστω....😀..μαζεψτε τα κομματια σας ολοι στα 12αρια να αφιερωσουμε τον χιονια και την πετσα στον συχγωριανο μας..τον ευοσμιτη...🤣

Βέρος ευοσμιτης ο φίλος μας;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

τωρα μαλιστα...λοιπον εσυ θα εισαι η αιτια που θα χιονιστουμε παρα πολυ καλα και θα στρωσουν ολα τα μοντελα ...με ξυπνησες!!!σ ευχαριστω....😀..μαζεψτε τα κομματια σας ολοι στα 12αρια να αφιερωσουμε τον χιονια και την πετσα στον συχγωριανο μας..τον ευοσμιτη...🤣

3 μερες σε σκουντάω να ξυπνήσεις, τώρα τι σε έπιασε ; 😆 Πάμε να το φέρουμε κι ας ειν και πέτσα. Μήπως είχαμε κάτι καλύτερο φέτος; 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

3 μερες σε σκουντάω να ξυπνήσεις, τώρα τι σε έπιασε ; 😆 Πάμε να το φέρουμε κι ας ειν και πέτσα. Μήπως είχαμε κάτι καλύτερο φέτος; 😅

τωρα θα δεις ....ετσι για το γα@@το οχι τιποτα αλλο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δείτε τη θετική πλευρά, ακόμα και με το χειρότερο σενάριο θα πασπαλίσει στα 400μ του Καϊμακτσαλάν στο φίλο μας που γέλαγε και έλεγε ''ποια χιόνια χαχα'' το Σάββατο για το λεκανοπέδιο. 🤣  

Πέρα από την πλάκα, με βάση τα ensembles στο 06άρι του Ευρωπαϊκού το κύριο είναι από τα θερμότερα σενάρια στη Θεσσαλονίκη και υπάρχουν κάποια αρκετά ψυχρά. Ο μέσος όρος βέβαια είναι στο 0 και λίγο υψηλότερα στο peak του υετού αλλά δεδομένων των διαφορών που θα υπάρξουν υπάρχει χρόνος για βελτίωση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

φερτε μου μοντελα να τα σκισω....να τα μασησω🤣

Αρχικά να αναγκάσουμε το σκυλάκι το αικον να πάρει το σωστό δρόμο, όχι ότι έχει πολλή σημασία απλά για να πάρουμε ένα μπουστ πριν τα βάλουμε με τους μεγάλους 😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...