Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, bardaris είπε:

δεν έχασα το απογευματινό μου ύπνο(μην κόψω κιόλας...) για τον τζίφο...μλκες δίνει...μακάρια να ευνοηθούν οι και αυτές αδικιμένες νδ θεσσαλία και φθιώτιδα....για εμάς..εδώ πάνω ο θεός βοηθός..περιμένω το UKMO και Ευρωπαίο....το UKMO το πρωί το είδα κιόλας οτι ειχε ανατολικίσει....για τον τζιφο...οποιος μου βρεί πόσα mp εχει το χαμηλό στην γροιλανδία εχει αγριογουρουνο σε ταπερ....μονδέλο!

gfs-0-84.png

935mb?🤔🤔🤔

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, bouasss είπε:

935mb?🤔🤔🤔

και εγώ εκεί το βλέπω.....αλλά μου φαίνεται παραμένει...στην λογική" βαλε όσο θελεις"......ukmo δεν με αρεσε για τα βόρεια....για τα προσήνεμα ημιορεινά ειναι καλύτερο....αλλα για να δουμε και το Ευρωπαίο....η 8 του μηνός...θα μας κανει τα ηδη τεντωμένα νευράκια....λάστιχο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, bardaris είπε:

δεν έχασα το απογευματινό μου ύπνο(μην κόψω κιόλας...) για τον τζίφο...μλκες δίνει...μακάρια να ευνοηθούν οι και αυτές αδικιμένες νδ θεσσαλία και φθιώτιδα....για εμάς..εδώ πάνω ο θεός βοηθός..περιμένω το UKMO και Ευρωπαίο....το UKMO το πρωί το είδα κιόλας οτι ειχε ανατολικίσει....για τον τζιφο...οποιος μου βρεί πόσα mp εχει το χαμηλό στην γροιλανδία εχει αγριογουρουνο σε ταπερ....μονδέλο!

gfs-0-84.png

Kαλησπερα! 924mb Δευτερα μεσημερακι 🍽️🍗🙃

image.png.7d771a5a0b4e66aa5e42331dbdc83a3a.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πρεπει να δουμε τις εδιαμεσες ωρες    βεβαια απο τις 72 καπως αλιως το περιμενα  αλλα με αυτα που εχουμε δει φετος δεν μας κανει εντυπωση τιποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Βαγγελαρα μας χιονίζει παιος;

Ναι ότι μετάφραση κι αν κάνει σε θερμοκρασία...βίαιη εισβολή.νονιζω ότι αξίζει να ασχοληθούμε με αυτό.μπορει να βγάλει πολύ μικρή μύτη Ιόνιο πάντως και να βγάλει πολύ μαμηστερη φαση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για μετά δεν είχε δείξει και κάτι..χωρίς εμποδισμό στην σκανδιναβία δεν μπορεί να κατέβει κάτι καλό και διαρκές ..ειδικά για κβ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Στις ενδιάμεσες ώρες πρεπει να είναι μπόμπα ο Ευρωπαίος 

Εκοψε αρκετο υετο,παραβγηκε βορεια.Το καλο ειναι οτι μας κραταει στο παιχνιδι και βγαζει καλη κακοκαιρια για τη χωρα και οχι την αηδια του τζεμ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όσο το γιουκμο στήνει τον αζορ τόσο βόρεια δεν φοβόμαστε τίποτα...άσε που είναι το μόνο που δείχνει μια λίμνη δεκανικι νότια του αζορ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, isnow είπε:

Για μετά δεν είχε δείξει και κάτι..χωρίς εμποδισμό στην σκανδιναβία δεν μπορεί να κατέβει κάτι καλό και διαρκές ..ειδικά για κβ

Ολα μπορει να συμβούν σε μια γρήγορη κυκλοφορία και με σκαμπανεβάσματα στους ζωνικούς ψηλά.....φαβορί τα μπακντορίσια, που είναι λουκουμάκια, έως και πιο εκτεταμένη κατάσταση που έδειξε το 6άρι.....υπομονή θέλει αυτή η κυκλοφορία και βημα βημα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αρκετό υετό περίπου 10 ωρών αν είδα καλά ....δίνει ο πάιος για εδώ.....αλλά αν δεν δω το -5 να το διαδέχεται το -10....εγώ στις 90 ωρες...απλά είμαι σκεπτικός....

αντε να δουμε πότε θα μας το δώσει και εμάς απλόχερα χωρίς κολοσφιξίματα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Μια χαρά η λογική του παιου στα μακρινά.στον σωστό δρόμο...

Άσε τα μακρινά, στα κοντινά πως τα πήγαμε στα 12αρια; Μόλις γύρισα σπίτι από το πρωί και δεν είδα τιποτα. Είδα όμως ότι ενθουσιάστηκες με τον παιο;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...