Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

νομιζω το τζεμ εχει το καλυτερο σεναριο για την λιμνη  Απο γαλαταδες εε εχουμε παιξει αντιπαλοι το 92 ειχαμε κ τζουτζου-μπρουτζου

92 εγώ ήμουν -7 χρόνων😊 έχουμε παίξει και πολύ πιο πρόσφατα με αξιουπολη αν θυμάμαι καλά όμως! Πλέον η ομάδα όμως είναι σε σήψη.🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

92 εγώ ήμουν -7 χρόνων😊 έχουμε παίξει και πολύ πιο πρόσφατα με αξιουπολη αν θυμάμαι καλά όμως! Πλέον η ομάδα όμως είναι σε σήψη.🤣

τα ιδια κ εμεις    Οπαιος πολυ καλος απο κιλκις κ δυτικοτερα πιστευω θα το δουνε την κυριακη καλη κ ηλιμνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

τα ιδια κ εμεις    Οπαιος πολυ καλος απο κιλκις κ δυτικοτερα πιστευω θα το δουνε την κυριακη καλη κ ηλιμνη

Ο παιος όντως είναι φοβερός! Δε θέλω να σκεφτώ καν ποσό θα βάζαμε σε ένα 6ωρο αν είχαμε ένα -6! Η μπαλίτσα φαίνεται ότι θα μας δώσει έναν μίνι χιόνια μπόνους αφού εκεί έχουμε καλές θερμοκρασίες πλέον!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δείτε υετό Ευρωπαϊκού!!!!! Χαμοςςς.  Αρκεί να το γυρίσει εκείνη την ώρα .

ecmwfgr-2-33.png

ecmwfgr-2-36.png

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κυριακη κοντη γιορτη που λενε...Παμε για εκπληξεις....Απολαυστε οτι ερθει...Δυτικη Μακεδονια θαψιμο...Και απο κει και περα οι χιονοπτωσεις θα κατεβουν αρκετα εως πολυ χαμηλα...Χωρις πολλα πολλα...Η καλυτερη κακοκαιρια για τα βορεια φετος...Και τα Γιαννενα παιζουν δυνατα τα τα τα ...

Αντε μαγκες καλη απολαυση....Και επεται και συνεχεια!!!

Ανοιξη ε???Νααααα...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν θυμάμαι να μας έχει κεντράρει έτσι ο υετος ποτε ξανά! Ίσως ήταν η ευκαιρία μας να γράψουμε ιστορία, την οποία θα χάσουμε για 1-2 βαθμούς! Αν ήταν τον Ιανουάριο ίσως και να ήταν ιστορικό 🙄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Δεν θυμάμαι να μας έχει κεντράρει έτσι ο υετος ποτε ξανά! Ίσως ήταν η ευκαιρία μας να γράψουμε ιστορία, την οποία θα χάσουμε για 1-2 βαθμούς! Αν ήταν τον Ιανουάριο ίσως και να ήταν ιστορικό 🙄

Με τόσο υετό δεν θα το γυρίσει κάποια στιγμή...Τόσο άτυχοι είμαστε;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanossnow είπε:

Με τόσο υετό δεν θα το γυρίσει κάποια στιγμή...Τόσο άτυχοι είμαστε;;;

Ίσως το γυρίσει. Αλλά θα είναι κακής ποιότητας και προφανώς δεν θα πιάνει πουθενά. Αυτό εννοώ ότι θα χάσουμε ιστορικό, το αν θα προλάβουμε να το δούμε έστω είναι άλλο θέμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

Ίσως το γυρίσει. Αλλά θα είναι κακής ποιότητας και προφανώς δεν θα πιάνει πουθενά. Αυτό εννοώ ότι θα χάσουμε ιστορικό, το αν θα προλάβουμε να το δούμε έστω είναι άλλο θέμα 

Πιστεύω παίζεται σενάριο Απριλίου του 20 που από Αλεξάνδρεια και δυτικά είχε στρώσει πολύ και εγώ εδώ είχα στα τελειώματα του υετού μόνο μια χιονόπτωση και συνέχεια βροχή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτοι ονομασαν την κακκοκαιρια μπιανκα εγω προυεινω να να περασει στις αναφορες με το ονομα της μητερας του βαγγελη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Αυτά πάντως είναι ότι καλύτερο έχουμε δει στον φετινό χειμώνα!E51F7248-CFA4-4DDA-98BF-597F19795CC4.thumb.png.11e145a96a2867febe894152300c378a.png

λογικο ειναι αφου δεν ειχαμε δει κ τιποτα χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

Αυτοι ονομασαν την κακκοκαιρια μπιανκα εγω προυεινω να να περασει στις αναφορες με το ονομα της μητερας του βαγγελη 

Κι εγώ συμφωνώ μαζί σου!! Αν και κρατάω μια επιφύλαξη μήπως κάνει κάποια πιο καλή κακοκαιρία που να επηρεάσει και την Θεσσαλονίκη που τόσο αγώνα έχει κάνει ο Βαγγέλης να την ασπρίσει φέτος! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Κι εγώ συμφωνώ μαζί σου!! Αν και κρατάω μια επιφύλαξη μήπως κάνει κάποια πιο καλή κακοκαιρία που να επηρεάσει και την Θεσσαλονίκη που τόσο αγώνα έχει κάνει ο Βαγγέλης να την ασπρίσει φέτος! 

28-1 θεσσ ειναι χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

28-1 θεσσ ειναι χιονι

Ωραια ας ονομαστεί ζωγραφιά λοιπόν η κακοκαιρία!! Κι ας ελπίσουμε να βγει όντως μια ζωγραφιά στο ναουκαστ !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους και λευκά τοπία.....

Δεν εχει νοημα πλεον τα μοντελα, ηδη εισηλθαμε στο nowcast.....τωρα θ' αρχισουν οι χιονοεκπληξεις.....καλη τυχη σε ολους.....Χριστος Ανεστη!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Ωραια ας ονομαστεί ζωγραφιά λοιπόν η κακοκαιρία!! Κι ας ελπίσουμε να βγει όντως μια ζωγραφιά στο ναουκαστ !

ας γινει σε συνενοηση με τον βαγγελη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

ας γινει σε συνενοηση με τον βαγγελη

Ναι φίλε μου και ευχαριστώ και σένα και τον Κοσμά που το σκεφτήκατε και τον Μπάμπη που έκανε αγώνα να φέρει την μπιλλια...😁😁...είτε χιονίσει είτε όχι μέσα στην Θεσσαλονίκη αυτή η κακοκαιρία θα ζωγραφίσει σε πολλές περιοχές είτε τώρα είτε την 1 Μαρτίου και θα είναι κάτι όμορφο αφιερωμένο ειδικά για την ψυχή της ..ας το αλλάξει τον τίτλο ο δημιουργός του θέματος των αναφορών γιατί έτσι λένε οι κανόνες εφ όσον δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, thanossnow είπε:

Πιστεύω παίζεται σενάριο Απριλίου του 20 που από Αλεξάνδρεια και δυτικά είχε στρώσει πολύ και εγώ εδώ είχα στα τελειώματα του υετού μόνο μια χιονόπτωση και συνέχεια βροχή. 

1 Απριλίου 2020, κλεισμένοι (ίσως και κλ.σμενοι, θα έλεγε κανείς) λόγω της πρώτης καραντίνας. Βεροια θυμάμαι ξηγήθηκε ισχυρή χιονόπτωση από τις 9-10 το βράδυ και έστρωσε από τα πεδινά προάστια της πόλεως και πάνω. Είχαμε μια αξιοπρεπή πετσα, νομίζω με με -2 στα 850.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, chrys92 είπε:

1 Απριλίου 2020, κλεισμένοι (ίσως και κλ.σμενοι, θα έλεγε κανείς) λόγω της πρώτης καραντίνας. Βεροια θυμάμαι ξηγήθηκε ισχυρή χιονόπτωση από τις 9-10 το βράδυ και έστρωσε από τα πεδινά προάστια της πόλεως και πάνω. Είχαμε μια αξιοπρεπή πετσα, νομίζω με με -2 στα 850.

Από φίλους έμαθα και είδα φωτογραφίες πως η χιονοστρώσεις ξεκινούσαν από Αλεξάνδρεια και δυτικά. Άλλα τότε ήταν σαν ψυχρό μέτωπο η κακοκαιρία λίγες ώρες κράτησε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Από φίλους έμαθα και είδα φωτογραφίες πως η χιονοστρώσεις ξεκινούσαν από Αλεξάνδρεια και δυτικά. Άλλα τότε ήταν σαν ψυχρό μέτωπο η κακοκαιρία λίγες ώρες κράτησε. 

Μπορεί. Προσωπικά θυμάμαι πως το Μακροχωρι δεν είχε χιονόστρωση, αλλά δεν επιμένω, άλλωστε δεν είναι και on topic.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, chrys92 είπε:

Μπορεί. Προσωπικά θυμάμαι πως το Μακροχωρι δεν είχε χιονόστρωση, αλλά δεν επιμένω, άλλωστε δεν είναι και on topic.

Ψάξε σε παλιά θέματα στις αναφορές θα βρεις την κακοκαιρία 1-2 Απριλίου 2020.  Έχει ενδιαφέρον. Τέλος πάντων να δούμε τι θα κάνει αύριο .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...