Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τσίμπησε  μισό βαθμο το άικον αλλά δε με νοιάζει πλέον θα παίξω οριακά με τον υετο μου δίνει το άικον παρακαλώ 50 χιλιοστά τα 40 κάτω από μείον 1 αλλά μειον 2 μόνο στα 15 με έχει..αν χιονίζει με μειον 1 γίναμε 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τσίμπησε  μισό γάμο το άλλον αλλά δε με νοιάζει πλέον θα παίξω οριακά με τον υετο μου δίνει το άλλο παρακαλώ 50 χιλιοστά τα 40 κάτω από μείον 1 αλλά μειον 2 μόνο στα 15 με έχει..αν χιονίζει με μειον 1 γίναμε 

Σε δικιά σου γλώσσα 😆 Μάλλον είναι η γλώσσα του χιονιά, και που να την καταλάβουμε εμείς οι στερημένοι 🥲

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Σε δικιά σου γλώσσα 😆 Μάλλον είναι η γλώσσα του χιονιά, και που να την καταλάβουμε εμείς οι στερημένοι 🥲

Χαχαχαχα τα διορθωσα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

ας μου απαντησει καποιος

Γκαρυ είναι πολύ οριακή η κατάσταση! Κανεις δεν ξέρει να σου πει ξαι ούτε θα ξέρει! Μόνο όταν το δούμε θα ξέρουμε να σου πούμε! Η θερμοκρασία δεν αρκεί αλλά αν βγει εκεί που την δείχνουν δλδ κοντά στους -4 στα 850 την ώρα των καλών φαινομένων κι αν τα φαινόμενα είναι τόσο ισχυρά εκείνη την ώρα όσο μας τάζουν τα μοντέλα τότε ίσως δούμε και τα πεδινά ισχυρή χιονόπτωση! Εσυ που έχεις και 200μ νομίζω ότι έχεις καλές πιθανότητες να το δεις!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Γκαρυ είναι πολύ οριακή η κατάσταση! Κανεις δεν ξέρει να σου πει ξαι ούτε θα ξέρει! Μόνο όταν το δούμε θα ξέρουμε να σου πούμε! Η θερμοκρασία δεν αρκεί αλλά αν βγει εκεί που την δείχνουν δλδ κοντά στους -4 στα 850 την ώρα των καλών φαινομένων κι αν τα φαινόμενα είναι τόσο ισχυρά εκείνη την ώρα όσο μας τάζουν τα μοντέλα τότε ίσως δούμε και τα πεδινά ισχυρή χιονόπτωση! Εσυ που έχεις και 200μ νομίζω ότι έχεις καλές πιθανότητες να το δεις!

ευχαριστω πολυ αδερφε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Αρναούτογλου είπε πάντως ότι ίσως το γυρίσει σε πολύ πυκνή χιονόπτωση μέσα στην Κυριακή και σε εντελώς πεδινά της Κ Μακεδονίας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Gary είπε:

θα δω χιονι εξω στην αυλη μου εγω η οχι απαντηστε μου κλαψ 😞

Πολύ χιονι, βάλε μπριζολες!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αικον τι κάνει ρε με την μπαλίτσα 😱

ας πάμε σε κάτι τέτοιο να βγουν τα σπασμένα!!!

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Pupazzo di Sole είπε:

Αχ ρε ****** 2 βαθμούς κάτω να ήταν αχ..

Μπορεί και να είναι στο ναό καστ...κάτω από 1 θα πάει...για το μετά ο τζιφος φουντώνει την λίμνη!!!!!ο βασικός μου στόχος από την αρχή...η μπιλλια του μπαμπη ειπαμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Παπλαμουδας είπε:

Τωρα που ηρθα ομως κανω σαν τον Galanto και γω, ξαφνιξα κοιταω τα -1.5 και τα σ.δ. και με ζωνουν φιδακια, χαχαχα

Χαχα,κανόνισε να κοιμηθείς αργά το Σάββατο να μας στείλεις την αρχή της παπλαμουδας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

Άντε Κοσμά μαζί με την Ημαθία θα είστε οι πρωταγωνιστές της μπιλλιας...εμείς να δουμε

Πραγματικά αν έβγαινε σαν το 18αρι του τζίφου μάλλον θα ήταν εξιλέωση μεγάλη για φέτος! Παίζει μόνο εμάς να χιονίζει καλά όπως βγήκε 

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Μπορεί και να είναι στο ναό καστ...κάτω από 1 θα πάει...για το μετά ο τζιφος φουντώνει την λίμνη!!!!!ο βασικός μου στόχος από την αρχή...η μπιλλια του μπαμπη ειπαμε

 

billiards.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Χαχα,κανόνισε να κοιμηθείς αργά το Σάββατο να μας στείλεις την αρχή της παπλαμουδας.

Με τπτ δε το γυριζει πριν τις 5 Τζορτζ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Με τπτ δε το γυριζει πριν τις 5 Τζορτζ

Ναι έτσι είναι Γιώργο αλλά θα είναι ονειρική η αλλαγή από βροχή σε χιόνι,όπως και να έχει καλά χιόνια πατρίδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...