Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω πως γίνεται το πλατύ που είναι αρκετά νοτιοανατολικά από τους Γαλαταδες και σε 0 υψόμετρο να έχει χαμηλότερες θερμοκρασίες και με σχεδόν ίδιο υετο… καταραμένη περιοχή είμαστε 😆

τουλαχιστον σήμερα δεν θα βγει ο ήλιος όπως χθες και δεν θα περάσουμε τους 10 βαθμούς ελπίζω μέσα στη μέρα…

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

δεν υπαρχει χιονονερο με 1 βαθμο αν σου βγει ετσι που μαλλον ετσι θα βγει θα στο στρωσει κι ολας

Εχω δει κ βροχη κανονικη με 1c...λογικα με 100% σχετικη υγρασια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Δεν ξέρω πως γίνεται το πλατύ που είναι αρκετά νοτιοανατολικά από τους Γαλαταδες και σε 0 υψόμετρο να έχει χαμηλότερες θερμοκρασίες και με σχεδόν ίδιο υετο… καταραμένη περιοχή είμαστε 😆

για τον υετο μαλλον επειδη ειναι πιο κοντα στην θαλασσα αλλα για θερμ. για ποτε λες;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, geornik είπε:

Εχω δει κ βροχη κανονικη με 1c...λογικα με 100% σχετικη υγρασια

ναι σιγουρα μιλαω για τη συγκεκριμενη χρονικη στιγμη και την συγκεκριμενη διαταξη δεν ειναι για χιονονερο και 1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Δεν ξέρω πως γίνεται το πλατύ που είναι αρκετά νοτιοανατολικά από τους Γαλαταδες και σε 0 υψόμετρο να έχει χαμηλότερες θερμοκρασίες και με σχεδόν ίδιο υετο… καταραμένη περιοχή είμαστε 

Ίσα ίσα εδώ είναι καταραμένος βαλτός το Πλατύ... Όχι μόνο δεν λέει να ρίξει πάντα ούτε νιφάδα ( χθες απο τύχη έστρωσε λίγο) .Αλλά ούτε το καλοκαίρι... μπορεί να βλέπεις την καταιγίδα από πάνω σου και σε λίγα λεπτά βγάζει έναν αέρα και διαλύονται όλα .😂 Μόνο ήλιο και θαλάσσια αύρα(το καλοκαίρι) ή βαρδάρη ( τον χειμώνα )εδώ . Για χιόνια παίζει να είναι το χειρότερο μέρος. 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

για τον υετο μαλλον επειδη ειναι πιο κοντα στην θαλασσα αλλα για θερμ. για ποτε λες;

Ναι υετο λογικό να έχουν περισσότερο! Για αύριο λέω το yr που μεταφράζει τον παιο τους δίνει όλη μέρα 1-2 βαθμούς κι εμάς μας δίνει 1-2 βαθμούς παραπάνω!!!! Αν και αυτό είναι από το 18αρι του παιου όχι από το 00

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanossnow είπε:

Ίσα ίσα εδώ είναι καταραμένος βαλτός το Πλατύ... Όχι μόνο δεν λέει να ρίξει πάντα ούτε νιφάδα ( χθες απο τύχη έστρωσε λίγο) .Αλλά ούτε το καλοκαίρι... μπορεί να βλέπεις την καταιγίδα από πάνω σου και σε λίγα λεπτά βγάζει έναν αέρα και διαλύονται όλα .😂 Μόνο ήλιο και θαλάσσια αύρα(το καλοκαίρι) ή βαρδάρη ( τον χειμώνα )εδώ . Για χιόνια παίζει να είναι το χειρότερο μέρος. 😂😂

εισαι το τελευταιο μερος που πιανει ο βαρδαρης ε?...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, geornik είπε:

Εχω δει κ βροχη κανονικη με 1c...λογικα με 100% σχετικη υγρασια

ο βαγγ μιλαει για την σθγκεκριμενη κακκοκαιρια τι 12 με -3 εβρεχε δυνατα βεβαια με το που επεφτε εδαφος παγωνε ακαριαια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

στα πιο κοντινα τι παιζει?πριν τις 9

Παιζει καοκαιρια 5 με 6 αλλα παλι οριακά θερμοκρασιες απο μεικν 2 εως μειον 4 περιπου  εδω σε εμενα εχει ξανα χιονια αλλα ακομα δεν ειναο σίγουρο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

εισαι το τελευταιο μερος που πιανει ο βαρδαρης ε?...

Ναι , μετά πιο δυτικά προς Αλεξάνδρεια κόβει πολύ... σχεδόν καθόλου δεν πιάνει . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Ναι , μετά πιο δυτικά προς Αλεξάνδρεια κόβει πολύ... σχεδόν καθόλου δεν πιάνει . 

Πιο δυτικά άστο σαν εμάς είναι! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Ναι , μετά πιο δυτικά προς Αλεξάνδρεια κόβει πολύ... σχεδόν καθόλου δεν πιάνει . 

δηλαδη εισαι μεσα στην στενη λωριδα που ξεκιναει απο νοτια των μαλγαρων περναει απο σενα και φτανει μεχρι γιαννιτσα οπου τα μοντελα συνηθως την διαβαζουν σαν ερημο και σαν το πλεον αχιονο μερος η γνωστη τρυπα με την δευτερη πιο γνωστη αυτη του πολεοδομικου της θεσσαλονικης και την τριτη πιο γνωστη αυτη της λαρισας...που οταν βλεπουμε να κλεινουν αυτες οι τρυπες σημαινει μεγαλος χιονιας...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολυ μικρες μετακινησεις λιγων χιολιομετρων απο αικον που ομως μπορει να κανουν την διαφορα.το κεντροδυτικο κομματι της πολης το βαζει μεσα στον υετο αυριο το πρωι που σημαινει οτι μετακινησε την συγκλισουλα λιγο πιο ανατολικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

δηλαδη εισαι μεσα στην στενη λωριδα που ξεκιναει απο νοτια των μαλγαρων περναει απο σενα και φτανει μεχρι γιαννιτσα οπου τα μοντελα συνηθως την διαβαζουν σαν ερημο και σαν το πλεον αχιονο μερος η γνωστη τρυπα με την δευτερη πιο γνωστη αυτη του πολεοδομικου της θεσσαλονικης και την τριτη πιο γνωστη αυτη της λαρισας...που οταν βλεπουμε να κλεινουν αυτες οι τρυπες σημαινει μεγαλος χιονιας...χαχαχαχα

Ααα ναι...😂😂 Μην μου θυμίζεις αυτήν την λωρίδα ερήμου... Αμέτρητες φορές μου έχει προκαλέσει νεύρα... γιατί το κακό είναι ότι πάντα βγαίνει και μένω με αέρα και ξαστεριά ενώ αλλού κοντά μπορεί και να χιονίζει ...χαχαχαχαχχα😂

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λιγο πιο ανατολικα ολο το παει το αικον και το πρωτο κομματι της μπιλλιας αλλα ετσι οπως το κοβω και το δευτερο το βραδυ της τριτης μεχρι το πρωι της τεταρτης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και για να τα βαζουμε στην θεση τους ολα τελικα σ αυτο το διαστημα ασχετα με θερμοκρασιες ολα γιναν παραλληλα οπως ακριβως φαινοταν αυλωνες μπιλλιες κτλ γιατι για καποια στιγμη νομιζα οτι εβλεπα αλλους χαρτες απο τους λογικους και τους αυτονοητους βαση εμποδισμων και ισοβαρων 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αικον πήρε τον υταο για βράδυ και αυριο το πρωι απο δυτικη μακεδονια και απο Ημαθία Πιερία Πέλλα και τον πηγε προς Θεσσαλονίκη αλλαξε τελειως ...Αλλά το 6α ρι του είναι χάλια ούτως ή άλλως,,,πάντως απο τριτη μεσημερι μεχρι τα έτη πρωι εδω μας έβαλε το διπλάσιο σχεδόν 20 μμ δινει ....Και σε ώριμες ωρες απο τις 3 το μεσημέρι και μετά, έχει 3 βραδυ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το αικον πήρε τον υταο για βράδυ και αυριο το πρωι απο δυτικη μακεδονια και απο Ημαθία Πιερία Πέλλα και τον πηγε προς Θεσσαλονίκη αλλαξε τελειως ...Αλλά το 6α ρι του είναι χάλια ούτως ή άλλως,,,πάντως απο τριτη μεσημερι μεχρι τα έτη πρωι εδω μας έβαλε το διπλάσιο σχεδόν 20 μμ δινει ....Και σε ώριμες ωρες απο τις 3 το μεσημέρι και μετά, έχει 3 βραδυ 

αν δεν ειναι να χιονισει  εδω μου ειναι αχρηστος ο υετος οποτε απο το να δω 7 νιφαδες καλυτερα να παει εκει που μπορει να ειναι χρησιμος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

αν δεν ειναι να χιονισει  εδω μου ειναι αχρηστος ο υετος οποτε απο το να δω 7 νιφαδες καλυτερα να παει εκει που μπορει να ειναι χρησιμος

Το ίδιο ισχύει και για μένα! Δεν ζητάω χιονοστρωση αλλά αν είναι να δω χιονόνερο πάλι ας τα ρίξει όλα στον Αντώνη να δει 30 πόντο τουλάχιστον !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Μετανοειτεεεεεεεερχεταιιιιι...

20220228_105047.jpg

Ανηξιάτικι άντε να αρχίσουμε ιλιοθεραπια και μαύρισμα...

Χαμηλό συρτής και Κόγκας μεγαλοπρέπης μυρίζει....

Καμικάζι αλλά και τα άλλα σαν τα πουκάμισα αλλάζουν συνεχώς στα ίδια είναι μεσοπροθεσμα τώρα μεταβατικά....

J132-21(9).GIF

J156-21(2).GIF

J192-21(4).GIF

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

Ανηξιάτικι άντε να αρχίσουμε ιλιοθεραπια και μαύρισμα...

Χαμηλό συρτής και Κόγκας μεγαλοπρέπης μυρίζει....

Καμικάζι αλλά και τα άλλα σαν τα πουκάμισα αλλάζουν συνεχώς στα ίδια είναι μεσοπροθεσμα τώρα μεταβατικά....

J132-21(9).GIF

J156-21(2).GIF

J192-21(4).GIF

οντος το ποσο αλλαζουν τα σεναρια ανα ραν ολα τα μοντελα και το τι μετακινησεις κανουν σε εμποδισμους και αυλωνες δεν περιγραφεται..αλλα ενταξει λογω εποχης εν μερη και λογω κυκλοφοριας που τα εχει μπλοκαρει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Το ίδιο ισχύει και για μένα! Δεν ζητάω χιονοστρωση αλλά αν είναι να δω χιονόνερο πάλι ας τα ρίξει όλα στον Αντώνη να δει 30 πόντο τουλάχιστον !

Ευχαριστώ παιδιά είστε πολύ λαρτζ τελικα Χαχαχαχαα..Και με 10 ικανοποιημένος ειμαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ISIMERINOS είπε:

οντος το ποσο αλλαζουν τα σεναρια ανα ραν ολα τα μοντελα και το τι μετακινησεις κανουν σε εμποδισμους και αυλωνες δεν περιγραφεται..αλλα ενταξει λογω εποχης εν μερη και λογω κυκλοφοριας που τα εχει μπλοκαρει

Ο δείκτης αο δειχνει οτι θα κατέβει αυλωνα χαμηλα προς το παρων 1,2 μοντελα τον κατεβάζουν τα άλλα τον τραβάνε πίσω μιλαω για 8 με 11 αλλα μαλλον θα αρχίζουν α τον κατεβάζουν προς τη Μεσόγειο σιγα σιγα ετσι πιστευω εγω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...