Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Για τρίτη οσοι εχουν τον φουλ υετο μεσημερι θα δυσκολευτούν αρκετα μονκ σε εξάρσεις 

Τι πάλι με βροχές θα είμαστε κυρίως  .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

με κανει εντυπωση που ολα τα μοντελα δειχνουν αμεσως μετα πολυ δυνατη κατασταση να ετοιμαζεται με διαφορετικο τροπο το καθενα ομως.Ολα πλην τζιφου που δεν δειχνει εδω και καποια ραν τιποτα ενω συνηθως αυτος ειναι ο ταχτης

Στο τέλος όμως ολοι ακολουθούν τον τάχτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Αναρτηση ζιακο.....

@bardarisσε ακουμε....

20220227_191833.jpg

κοιτα οταν βάζει...αρχαία...και θρησκευτικά πάω πάτος ...αλλά αν αρχίσουμε και τα αγγλικά καήκαμε...αν κατάλαβα καλά..ειναι οτι η πρόγνωση για την θεσσαλονίκη βγηκε σήμερα καθώς τελικά η υπόθεση ηταν δύσκολη....αντίθετα για γιάννενα ..παραδέχτηκε οτι περίμενε περισσότερα,αλλά οπως λέει και ο ιδιος, για την θεσαλονίκη ομως δεν τελειώσαμε ακόμα,νομίζω πάντως οτι φέτος...ειναι "χορταστικός" για ολους εμάς τα αρωστάκια,από την αλλη αλλο να βγάζεις πρόγνωση για αθηνα...και αλλο να προσπαθήσεις να βγάλεις ακρη με το μικροκλίμα της θεσσαλονίκης...νομίζω πάντως οτι αφήνει το παιχνίδι ανοιχτό...αλλά αυτο με το aset δεν το καταλαβαίνω!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικα εφτασε η ωρα μετα απο 35χρονια να ξαναγραφτει η ιστορια....αρχισα το πιστευω και εγω....ναι ερχεταιιιιιιιιιιιι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Τελικα εφτασε η ωρα μετα απο 35χρονια να ξαναγραφτει η ιστορια....αρχισα το πιστευω και εγω....ναι ερχεταιιιιιιιιιιιι

τι είδες και ενθουσιάστηκες?.....ακόμα δεν εδειξαν κατι σταθερό τα κωλ@@@@ντελα...δεν κανω πλακα πεισμωσα και εγώ τωρα με την κυκλοφορία...!

Επεξεργάστηκε από bardaris
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ευρωπιος το τζεμ το κοντρολ τζιφου και ουκμο δίνουν πανω απο 20 ποντους από Τρίτη απόγευμα μέχρι τατρτη πρωι εδω ?μονκ ο τζιφος δινει 10 με 12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, bardaris είπε:

τι είδες και ενθουσιάστηκες?.....ακόμα δεν εδειξαν κατι σταθερό τα κωλ@@@@ντελα...δεν κανω πλακα πεισμωσα και εγώ τωρα με την κυκλοφορία...!

Αρχισα και μετανοω....εκτη αισθηση😂😂😂..δεν παει αλλο οντως..εγινε πολυ ψυχοφθωρο...

Επεξεργάστηκε από Delsnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχει κολλησει το μετεοσιελ.Αυτη ειναι η εικονα του παιου για τις.επομενες 3-4 μερες με χιονια σχεδον παντου σε μεγαλο μερος της χωρας,και την αττικη με την ευβοια τραγικα απουσες.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και αφου απο τη μια δεν θελει ο καιρος,απο την αλλη οι εκτιμησεις μαλλον δεν ειναι "αρεστες" και κανεις δεν μπαινει πλεον σε αυτο το "παιχνιδι",ας ακολουθησω το γνωστο ρητο και ας ...παω για ψαρεμα,για λιγο...να ξεκουραστουμε και λιγακι..😉 

Καλο παρτυ σε οσους χιονιστουν και ειδικα στον μονιμα απαισιοδοξο Αντουαν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Και αφου απο τη μια δεν θελει ο καιρος,απο την αλλη οι εκτιμησεις μαλλον δεν ειναι "αρεστες" και κανεις δεν μπαινει πλεον σε αυτο το "παιχνιδι",ας ακολουθησω το γνωστο ρητο και ας ...παω για ψαρεμα,για λιγο...να ξεκουραστουμε και λιγακι..😉 

Καλο παρτυ σε οσους χιονιστουν και ειδικα στον μονιμα απαισιοδοξο Αντουαν.

Μην φεύγεις Τζορτζ, να φέρουμε ένα ωραιο αποχαιρετιστήριο με 30 υπερβορεια και 60 σε σένα, ειδικά μετά την 3αρα μόνο ένα τέτοιο θα με ανεβάσει..🤣

Πέρα από την πλάκα, από τις εκτιμήσεις σου μαθαίνουμε κι εμείς που δεν ξέρουμε τόσο σε βάθος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, Petros21 είπε:

Μην φεύγεις Τζορτζ, να φέρουμε ένα ωραιο αποχαιρετιστήριο με 30 υπερβορεια και 60 σε σένα, ειδικά μετά την 3αρα μόνο ένα τέτοιο θα με ανεβάσει..🤣

Πέρα από την πλάκα, από τις εκτιμήσεις σου μαθαίνουμε κι εμείς που δεν ξέρουμε τόσο σε βάθος 

Οχι ρε Πετραν που να παω;;;Μια-δυο μερες ρεπο και μετα επιστροφη με τα της Αττικης ομως.Λιγο χαλαρωμα.Εδω ειμαι και στη διυλεια οταν ειμαι συνδεδεμενος με το φορουμ ειμαι..😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Οχι ρε Πετραν που να παω;;;Μια-δυο μερες ρεπο και μετα επιστροφη με τα της Αττικης ομως.Λιγο χαλαρωμα.Εδω ειμαι και στη διυλεια οταν ειμαι συνδεδεμενος με το φορουμ ειμαι..😉

Τζορτζ @GEORGE SNOWMANτο ματς μεταξυ μας για σήμερα θα το κανουμε χ ;;;; Εγώ είχα πει 5 εσυ 25 και εριξε 15 χαχαχαχαχα....Πάμε για το αυριανό εγω γουστάρω πες εκτίμηση μονο για μένα .....εγω λεω 10 πόντους από απόγευμα τρίτης μεχρι πρωι τέταρτης; ;; αν και τωρα ειδα αικον και τα εξαφανισε ολα χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σήμερα είχαμε ξεκάθαρα χιόνια σε πεδινά τμήματα καθαρά λόγο ραγδαιότητας και ιδιαιτερης έντασης φαινομένων αν αναλογιστεί κανείς ότι μέχρι τις 6-7 το πρωί είχαμε 6-7 βαθμούς ακόμα........

από αύριο το βράδυ μπορεί να πέφτει η θερμοκρασία στα 850 κατά 1-2 βαθμούς μπορεί να έχουμε λίγο καλύτερο 500αρι αλλά δεν θα έχουμε σε καμία περίπτωση τα ραγδαία φαινόμενα .....θα είναι πιο μέτριας έντασης και κατά τόπους πιο έντονης ......λογικά πάλι θα παλεύουμε με χιονόνερα κατά την ταπεινή μου άποψη το πολύ υγρά χιόνια και αυτά τις νυχτερινές και πρώτες πρωινές ώρες .....πλέον μιλάμε για αρχές Μαρτίου...δεν είναι αρχές Φλεβάρη..... μόνο νυχτερινές ώρες και πρώτες πρωινές αν έχει έντονα φαινόμενα ίσως δούμε κάτι σχετικά πιο αξιόλογο αλλιώς τίποτα το ιδιαίτερο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο χειμωνας εδω εχει ξεφυγει απο το μέτριος για τα γούστα μου και εχει παει στο καλος παντως ...χόρτασα να βλέπω χιονι στον αερα , βέβαια δε χόρτασα στρωμένο κατω αλλα τι να κανουμε μη τα θελουμε και ολα δικά μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ο χειμωνας εδω εχει ξεφυγει απο το μέτριος για τα γούστα μου και εχει παει στο καλος παντως ...χόρτασα να βλέπω χιονι στον αερα , βέβαια δε χόρτασα στρωμένο κατω αλλα τι να κανουμε μη τα θελουμε και ολα δικά μας 

Επιτέλους μίλησες  και μια φορά νορμάλ🤣  Κλαίνε οι χήρες κλαίνε και οι παντρεμένες που λένε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ο χειμωνας εδω εχει ξεφυγει απο το μέτριος για τα γούστα μου και εχει παει στο καλος παντως ...χόρτασα να βλέπω χιονι στον αερα , βέβαια δε χόρτασα στρωμένο κατω αλλα τι να κανουμε μη τα θελουμε και ολα δικά μας 

Για εμάς παραμένει αθλιος χειμώνας χωρίς ουσία......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Σήμερα είχαμε ξεκάθαρα χιόνια σε πεδινά τμήματα καθαρά λόγο ραγδαιότητας και ιδιαιτερης έντασης φαινομένων αν αναλογιστεί κανείς ότι μέχρι τις 6-7 το πρωί είχαμε 6-7 βαθμούς ακόμα........

από αύριο το βράδυ μπορεί να πέφτει η θερμοκρασία στα 850 κατά 1-2 βαθμούς μπορεί να έχουμε λίγο καλύτερο 500αρι αλλά δεν θα έχουμε σε καμία περίπτωση τα ραγδαία φαινόμενα .....θα είναι πιο μέτριας έντασης και κατά τόπους πιο έντονης ......λογικά πάλι θα παλεύουμε με χιονόνερα κατά την ταπεινή μου άποψη το πολύ υγρά χιόνια και αυτά τις νυχτερινές και πρώτες πρωινές ώρες .....πλέον μιλάμε για αρχές Μαρτίου...δεν είναι αρχές Φλεβάρη..... μόνο νυχτερινές ώρες και πρώτες πρωινές αν έχει έντονα φαινόμενα ίσως δούμε κάτι σχετικά πιο αξιόλογο αλλιώς τίποτα το ιδιαίτερο....

Ετσι ακριβως σωτηρη και είναι τόσο απρόβλεπτο το που θα βγει ο υετος .,μπορει να βγει ο που να ναι ,, βλέπω μέγαλες αποκλίσεις στα ανσαμπλ για 1 μερα μπροστά αρα μονο στο νοουκαστ θα δουμε που θα βγει 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οι λιμνες και ειδικα τοσο μικρες ετσι ειναι..φτερο στον ανεμο και ειδικα οταν δεν πιεζονται απο καποιο ισχυρο εμποδισμο ..μπορουν να πανε οπου να νε ακομη και στο ναο καστ...πελλα πιερια ημαθεια ακομη ειναι φαβορι για μενα για κατι ισως και πιο αξιολογο απο το σημερινο,την δυτικη μακεδονια δεν την σχολιαζω για τετοιες καταστασεις γιατι ειναι ντροπη να το κανω και θεωρω οτι την υποβιβαζω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κακο το αικον για το δευτερο σκελος της λιμνης αλλα αυριο το πρωι μπορει να επανελεθει δριμυτερο.Θεσσαλονικη λογω ωρας και μονο μπορω να πω οτι ελπιζω για καμια εκπληξη.ολα τα λεφτα πλεον για περιοχες οπως η θεσσαλονικη και γενικοτερα ολη την βορεια αλλα και μεγαλο μερος της κεντρικης ελλαδας για να σωθει οτι μπορει να σωθει απ αυτο τον χειμωνα ειναι το αμεσως μετα ,λογω εποχης για να βγει κατι πραγματικα καλο θελει να ερθει κατι πραγματικα μεγαλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μπορώ να καταλαβω τι θέλει η Σαλονικα για να κάνει ένα δυνατό χιονια. Μου φαίνεται απίστευτο να δυσκολεύεται πιο πολύ από την Αθήνα. Τόσα χρόνια δεν θυμάμαι ένα 30ποντο στην παραλία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Δεν μπορώ να καταλαβω τι θέλει η Σαλονικα για να κάνει ένα δυνατό χιονια. Μου φαίνεται απίστευτο να δυσκολεύεται πιο πολύ από την Αθήνα. Τόσα χρόνια δεν θυμάμαι ένα 30ποντο στην παραλία 

ποιος ειπε οτι δυσκολευεται πιο πολυ απο την αθηνα?για φετος και μονο ,επισης τι ειναι το 30 ποντο και το πεταμε ετσι ευκολα?για μεσογειακη παραλιακη πολη μιλαμε...και αφου λες για 30 ποντο το πλησιασε η παραλιακη καλαμαρια αν δεν θυμασε το 2019

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...