Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου φαίνεται ότι πάμε για τρελλη Στούπα σαρωμα από δυτικά προς ανατολικά όλης της Μακεδονίας με την κεντρική στο επικεντρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Μου φαίνεται ότι πάμε για τρελλη Στούπα σαρωμα από δυτικά προς ανατολικά όλης της Μακεδονίας με την κεντρική στο επικεντρο

Ότι πιο χυν όταν διαβάζω τέτοιο αισιόδοξο μνμ σου!! Απ το στόμα σου και στου θεού τ αυτί!😆

Παμε τώρα για έναν χυν τζιφο μιας και οι ώρες είναι ταμάμ για βελτιώσεις σε λεπτομέρειες!!

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Μου φαίνεται ότι πάμε για τρελλη Στούπα σαρωμα από δυτικά προς ανατολικά όλης της Μακεδονίας με την κεντρική στο επικεντρο

Σε παω κόντρα ευκολα ..Μόνο ο παιος το ειναξ αυτο τζιφος αικον και ουκμο δικού το περισσοτερο υετο σε θεσσαλια ηπειρο δυτικη μακεδονια γι αυτό τον θελω λιγο πιο νοτια χαχαχαχαχα.. θα πας κόντρα με τα γρεβενα τωρα ετοιμάσου χααχα...εσένα ετσξ κι αλλιως δε σ ε φτάνουν τη εσυ τη δευτρα βραδυ προς Τρίτη θα το δεις οποτε παω να τραβήξω τον ευρωπαιο νοτια 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομιζω οτι ΝΑ στα 700 θα δωσει τρελες ραγδαιοτητες στην πελλα κατι που δε φαινεται στα μοντελα κ μας κανει να βαζουμε πολυ παραπανω απο ημαθια, πιερια βσκ ειναι ο μονο τροπος να τους ξεπερασουμε σε χιλιοστα! επισης το παικο δεν θα παιξει ρολο δεν ψαχνουμε μεταφορα ψυχους επιφανειακη. οτι εγραψε ο Βαγγελης η ραγδαιοτητα  μπορει να εξαφανισει την θερμοβαθμιδα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Το αικον δεν το έχω δει ποτέ να δίνει τόσο υετο...μας χιονίζει και αυτό πάντως ...και καλύτερη την υποτροπή της Δευτέρας 

Τον τζιφο σου επιτρέπω να τον πας λίγο πιο βορεια για να μπω στον πολυ υετο με παίρνει χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

κατι ακουσα για χιονια σε μενα τη κυριακη?

Άντε ρε γκαρυ ένα φόρουμ σε περιμένει με τα λουκέτα στο χέρι! Που είσαι τόσες μέρες;😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Με το δικό μου δεν ξέρω τι πάει στραβά, αντί να πηγαίνει καλύτερα έχοντας βάρος και μεγάλο πάτημα, δεν ανεβαίνει με τίποτα και με κορυφαία λαστιχα(όχι χιονολάστιχα όμως). Η καλύτερη λύση για μένα όμως είναι το vw Taro με 3 τσουβάλια λίπασμα τέρμα πίσω στην καρότσα και αλυσίδες. Το ανεβάζω όπου θες 😆

Σας πατάω όλους dacia duster 4χ4 και τα μυαλά στο μπλέντερ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Άντε ρε γκαρυ ένα φόρουμ σε περιμένει με τα λουκέτα στο χέρι! Που είσαι τόσες μέρες;😃

αδερφε εμφανιζομαι οταν υπαρχει χιονιας για μενα στον οριζοντα χαχαχα 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τα Γιαννενα μην μπερδευουμε αυτην την κακοκαιρια με την εκπληξη της 8 Φλεβαρη που χιονισε προσκαιρα με 0+ στα 850.Ο μηχανισμος που βοηθησε τοτε να πεσουν τα υψομετρα τοσο πολυ,δεν υφισταται στην επικειμενη κακοκαιρια.Φυσικα τωρα θα εχουμε καλυτερες Τ στα 850 και ραγδαιοτητα οποτε λογικα θα χιονιστει η πολη για καποια ωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Άντε ρε γκαρυ ένα φόρουμ σε περιμένει με τα λουκέτα στο χέρι! Που είσαι τόσες μέρες;😃

Ξεθαβε ξιφολογχες του Α ΠΠ 😋😋😋

Εδώ άρχισε ο Γ ΠΠ  Γκαρυ 😉😉😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γρεβενα και δυτικη Μακεδονια γενικοτερα πανε για μεση χιονοστρωση 30 με 60εκ. αναλογα το υψομετρο.Πολυ πιθανο να ξαναχιονισει Δευτερα-Τριτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Άντε ρε πασα μου. Άρχισα να ανησυχώ που χάθηκες εσύ. 😋😋😋

χαχαα οπως προανεφερα οταν επικειται χιονι για μενα ξυπναω απο το καλοκαιρινο λιθαργο 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και λέει στα επόμενα τρεξίματα κατεβαίνουμε στο - 6 και συν τις άλλης αυξάνει και τα χιλιοστά και τις ώρες με πόσο χιόνι θα ξυπνούσα με σαλόνικα; απαντούν αυτοί που ξέρουν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Γρεβενα και δυτικη Μακεδονια γενικοτερα πανε για μεση χιονοστρωση 30 με 60εκ. αναλογα το υψομετρο.Πολυ πιθανο να ξαναχιονισει Δευτερα-Τριτη

Ποπο παω για φοβερο διπλό...Δεν υπάρχει περίπτωση τα γρεβενα ουτε καν Τζορτζ αλλα και άλλες περιοχές ουτε τα 15 δε θ αφήσουν ....άντε να δούμε ποιος θα κερδίσει....Για δευτρα τριτη συμφωνω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ερχεται η καλυτερη κακοκαιρια για φετος...Τοσο για Ηπειρο οσο και για Μακεδονια...Το στοιχημα θα το κερδισει το κεντρο της Θεσσαλονικης..Θα χιονισει..Αυτο πιστευω...Λογω ραγδαιοτητων ειμαι βεβαιος οτι θα το γυρισει εστω και προσκαιρα μεχρι τη θαλασσα..Πολυ ενδιαφερουσα μερα η Κυριακη και μαλλον ολη σχεδον η επομενη βδομαδα...Καλη σας μερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ποπο παω για φοβερο διπλό...Δεν υπάρχει περίπτωση τα γρεβενα ουτε καν Τζορτζ αλλα και άλλες περιοχές ουτε τα 15 δε θ αφήσουν ....άντε να δούμε ποιος θα κερδίσει....Για δευτρα τριτη συμφωνω

Κατσε ρε,τι διπλο;;Αφου παιζεις εντος εδρας.Εγω θα παρω το διπλο αν πεσω μεσα.😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κατσε ρε,τι διπλο;;Αφου παιζεις εντος εδρας.Εγω θα παρω το διπλο αν πεσω μεσα.😜

Καλα αντε άσσο,, χαχαχαα αλλα θα το πάρω,,, α και ο τζιφος βελτίωσε πολυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

Νομιζω οτι ΝΑ στα 700 θα δωσει τρελες ραγδαιοτητες στην πελλα κατι που δε φαινεται στα μοντελα κ μας κανει να βαζουμε πολυ παραπανω απο ημαθια, πιερια βσκ ειναι ο μονο τροπος να τους ξεπερασουμε σε χιλιοστα! επισης το παικο δεν θα παιξει ρολο δεν ψαχνουμε μεταφορα ψυχους επιφανειακη. οτι εγραψε ο Βαγγελης η ραγδαιοτητα  μπορει να εξαφανισει την θερμοβαθμιδα!

ποτε δε βαζει περισσοτερο η Πελλα με ΝΑ ρευμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Και ναι κ τζιφος έκανε αυτο που ειπα ηρθε λιγκ βορεια ,, τωρα εμεινε ο ευρωπαιος να πάει λιγο νοτια 

Νομίζεις...αυτό το κόκκινο μέσα στον Θερμαϊκό θα πάει εκεί που πρέπει κι ας χάσεις και ξανά δεκαποντο από τα 40...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...