Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τζεμ σαφής βελτίωση σε όλα τα κομμάτια...μακάρι να πάρει σωβρακα όπως έχει ξανακάνει στο πρόσφατο παρελθόν...ως τώρα έχουμε χειρότερο τζιφο, ελάχιστα χειρότερο ukmo, καλύτερο Τζεμ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, KapelosG είπε:

Τζεμ σαφής βελτίωση σε όλα τα κομμάτια...μακάρι να πάρει σωβρακα όπως έχει ξανακάνει στο πρόσφατο παρελθόν...ως τώρα έχουμε χειρότερο τζιφο, ελάχιστα χειρότερο ukmo, καλύτερο Τζεμ 

Και με εξαιρετικά καλά 850. -9 με -37 σχεδόν αν είδα καλα..σε βραδινές ώρες και με υετό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Η λίμνη πάνω μας θα έρθει 100% πλέον. Το μόνο που αλλάζει είναι ο τρόπος (πυκνές ισοβαρεις ή απουσία αυτών), και το Ταίμινγκ

Θα ρίξει κάνα χιόνι στην Ήπειρο βρε? Έστω και μπόρα🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά κακα τα ψέματα. Δεν ψάχνουμε θαψιματα σε δρόμους. Απλά να βγει μια καλή ραγδαιοτητα μετά τις 10 το βράδυ όπως Χαλκίδα την Δευτέρα το βράδυ στα τελειώματα που για μισή ώρα ασπρισε τα πάντα. Πέρα από δρομους. Δλδ μια καλή Στούπα 10 με 7 8 το πρωί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Κάτι πονηρά χαμηλά που ξεπετάγονται όταν έχει πολύ κρύο, στο τέλος του κρύου βασικά, πως και δεν έχουν εμφανιστεί καθόλου φέτος; Πρέπει ο αυλώνας να ακουμπάει έστω λίγο Ιόνιο;

Άστο μη το ψάχνεις... Τελείωσε για φετος σε εμας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, nikolas 2365 said:

Παιδιά κακα τα ψέματα. Δεν ψάχνουμε θαψιματα σε δρόμους. Απλά να βγει μια καλή ραγδαιοτητα μετά τις 10 το βράδυ όπως Χαλκίδα την Δευτέρα το βράδυ στα τελειώματα που για μισή ώρα ασπρισε τα πάντα. Πέρα από δρομους. Δλδ μια καλή Στούπα 10 με 7 8 το πρωί. 

απλα με -9/-37 ερχονται και αυτα 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Εμένα η δουλειά μου αποδίδει στο 100 με φουλ ξερασία και καύσωνες!!!Ο αδερφός μου είναι επαγγελματίας μελισσοκόμος και φυσικά τον πάει πίσω η παγωνιά όπως πέρυσι που έχασε τα μισά του μελίσσια στην Αγία Άννα λόγω πυρκαγιών!!!

Ο καιρός μια έτσι θα είναι μια αλλιώς και συνήθως όπως γνωρίζουμε στην χώρα μας όχι στο 50-50 αλλά γέρνει προς το ζεστό κομμάτι!!!

Το χιόνι πάντα φέρνει προβλήματα αλλά ο καιρός κανει πάντα ότι γουστάρει!!!

Η ξέρα και ο καύσωνας είναι το χειρότερο για την μελισσοκομία. Το να κάνει 5 μέρες κρύο παραπανω αυτή την εποχή δεν λέει τίποτα. Οι περσινοί καύσωνες μας ξεπατωσαν και ήρθαν και οι φωτιές και τέλος ολα. Δεν είμαι επαγγελματίας αλλά ερασιτέχνης με 80 μελίσσια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ και με κεφαλαία γράμματα ο Καναδός.....απίστευτο τρέξιμο....δεν περιγράφω αλλο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, MitsosEvia είπε:

Η ξέρα και ο καύσωνας είναι το χειρότερο για την μελισσοκομία. Το να κάνει 5 μέρες κρύο παραπανω αυτή την εποχή δεν λέει τίποτα. Οι περσινοί καύσωνες μας ξεπατωσαν και ήρθαν και οι φωτιές και τέλος ολα. Δεν είμαι επαγγελματίας αλλά ερασιτέχνης με 80 μελίσσια.

Βαρβάτος ερασιτέχνης θα πρόσθετα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικά δεν μπαίνω καν στη διαδικασία να πω τι θα μπορούσε να βγαλει αν επιβεβαιωνόταν!!

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με ταρακουνησε ο τζιφος..Με αποτελειωσε το σουπερ μαρκετ απο το οποιο μολις γυρισα..Αλλα με τονωσε η μεγαλη καψουρα..Στο δρομο που χαραξε απο το 21 με τον Κινεζο στη Μηδεια..Αγαπαμε gem..Αυτο ξερουμε αυτο εμπιστευομαστε!!

αρχείο λήψης (1).jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πατριώτες θέλω την βοήθεια σας για Κρητη. Τι λένε οι προβλέψεις σας;; Θα κάνει χιόνι στο νησί;;; Θα ήταν καλό να είχα μια πρόγνωση γιατί ίσως να με επηρεάσει επαγγελματικά.

σας ευχαριστώ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πούμε κάπου εδώ ότι το τζεμ βγάζει πρωί Σαββάτου -11.5!!!!!!!! στα 850....αυτό δεύτερο μισό Μάρτη δεν έχει προηγούμενο στην κυριολεξία αν βγει

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Πραγματικά δεν μπαίνω καν στη διαδικασία να πω τι θα μπορούσε να βγαλει αν επιβεβαιωνόταν!!

 

 

 

Για κανε μια προσπαθεια να μας πεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...