Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές ισχυρής χιονο-κακοκαιρίας Bianca (Ζωγραφιά) από 26/2-2/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ισαρη Αρκαδίας τώρα, με φοβερή ομίχλη κ ψιλό βρόχο, θερμοκρασία ντε ξέρω!!! Δεν έχω θερμόμετρο!!!

 

1AF93D58-BCFE-4379-B9EA-6CE557FAD72F.thumb.jpeg.795b504d14d1ecb4044c046a82c30edf.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περουντζια Ιταλια 4c τωρα στα 420μ κ ενω εκει κορυφωνεται η ψυχρη εισβολη υποτιθεται...υπομονη παντως το πρωι για τα ΒΔ κ το μεσημερι για κεντρικη Μακεδονια οπου προσκαιρα ισως χιονισει εντονα κ σε παραθαλασσιες περιοχες...

Επεξεργάστηκε από geornik
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ερχονται μεγαλες χιονοεκπληξεις....πιθανον θαναι πιο κρυο το συστημα απ οσο δειχνουν τα μοντελα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Ερχονται μεγαλες χιονοεκπληξεις....πιθανον θαναι πιο κρυο το συστημα απ οσο δειχνουν τα μοντελα!!!

Κώστα σύμφωνα με τα μοντέλα έπρεπε να χω 3 βαθμούς και έχω 5 και

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4.9  βαθμοι στα 420μ εδω, προηγηθηκε μισαωρο με εντονη βροχοπτωση. Προς το παρον πανω απο τα 1000μ οι χιονοπτωσεις αλλα θαρρω πως παμε καλα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, geornik είπε:

Περουντζια Ιταλια 4c τωρα στα 420μ κ ενω εκει κορυφωνεται η ψυχρη εισβολη υποτιθεται...υπομονη παντως το πρωι για τα ΒΔ κ το μεσημερι για κεντρικη Μακεδονια οπου προσκαιρα ισως χιονισει εντονα κ σε παραθαλασσιες περιοχες...

Μα δεν έχει φαινομενα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα ρίχνει καλό νερό συνοδεία θυελλωδών ανέμων.

Και τα πρώτα ηχητικά !!

Επεξεργάστηκε από giorgoscorfu
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κώστα σύμφωνα με τα μοντέλα έπρεπε να χω 3 βαθμούς και έχω 5 και

Δεν πειραζει, εσυ βλεπεις το τωρα, προσωπικα ανιχνευω το πιο κατω, με βασει πολλα στοιχεια!! Το καλο πραγμα αργει να γινει οπως λεει η παροιμια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Beach-snow NG είπε:

Δεν πειραζει, εσυ βλεπεις το τωρα, προσωπικα ανιχνευω το πιο κατω, με βασει πολλα στοιχεια!!

Α σόρρυ απλα νομιζα για τωρα έλεγες...ΠΑ της τα μια φαινομενα τα πηγαν 3 ώρες αργότερα οποτε ουσιαστικά καλα ειμαστε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, geornik είπε:

Πριν λιγο εβρεχε...γενικα ζοριστηκε εκει να πεσει ακομα κ στους 3c

Ήταν μακρια το χαμηλο έπαθαν οτι παθαίνουμε εδω που βγαζει μειον 4 στα 850 λες θα χιονιστω σιγουρα με τα μέτωπα αλλα αν το χαμηλο είναι νοτια  πελοποννησο κατω απο 3 βαθμους δε πέφτει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυριο προς το μεσημερι ο αμερικανος κατεβαζει τα χιονια κ μαλιστα προσκαιρα πολυ εντόνα κ μεσα στη Θεσσαλονικη...αντιθετα τα υπερυψηλης αναλυσης ελβετικα βγαζουν οριακα ανατολικο ανεμο και βροχαρες...να δουμε ποιος θα δικαιωθει

Screenshot_20220226-220615_Chrome.jpg

Screenshot_20220226-220748_Chrome.jpg

Screenshot_20220226-220731_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...