Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές ισχυρής χιονο-κακοκαιρίας Bianca (Ζωγραφιά) από 26/2-2/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο σταματα-ξεκινα και δω στο χωριό. Αν και στο ξεκινα πιανει δυνατες εξαρσεις, τπτ φοβερο ως τωρα που πανω κατω ετσι αναμενοταν τετοια ωρα.

Τ στους 6.3 ομως, εκει δε ξερω τι θα επρεπε κ τι ισχυει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8,7 βαθμοι στην Αρτα στα 50 μετρα.

Λογικα αργοτερα οταν μπουκαρουν τα δυνατα φαινομενα μεσα στην ηπειρο θα πεσουν γρηγορα οι θερμοκρασιες και στον νομο ιωαννινων.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερό νερό στην Κέρκυρα 

Μιλάω με τον κουνιάδο μου και μου αναφέρει καταρρακτώδη βροχή και άπειρα ηλεκτρικά με θυελλώδη αέρα...

20mm ο σταθμός μου στον Ποταμό σε λίγα λεπτά μέσα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανησυχειτε αδικα για μια εκρηκτικη κακοκαιρια.Ονειρο το χω να ζησω τη συγκλιση που θα ζησετε σε λιγες ωρες στα βορεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ανησυχειτε αδικα για μια εκρηκτικη κακοκαιρια.Ονειρο το χω να ζησω τη συγκλιση που θα ζησετε σε λιγες ωρες στα βορεια.

Ποτε θα το ζησουμε αυτο γιωργο;;;Προς το παρών 4,8 με φαινόμενα κιόλας....5 πόντους αύριο θα χει στις 9 το πρωί...λέω να πάω για ύπνο και ξύπνημα 7 πιο νωρίς δε θα χει τίποτα,, μήπως  Α ξενυχτάω δευτέρα η τρίτη καλυτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ποτε θα το ζησουμε αυτο γιωργο;;;Προς το παρών 4,8 με φαινόμενα κιόλας....5 πόντους αύριο θα χει στις 9 το πρωί...λέω να πάω για ύπνο και ξύπνημα 7 πιο νωρίς δε θα χει τίποτα,, μήπως  Α ξενυχτάω δευτέρα η τρίτη καλυτερα

5,1 πέφτουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Μολις εσκασε κεραυνος 

Θα σε βρει μπαναρισμένο ο πρωινός καφές...χαχαχαχα.....

8,9οC Μελίσσια με συννεφιά και που και που κανα ψιχαλίδι αντάμα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ποτε θα το ζησουμε αυτο γιωργο;;;Προς το παρών 4,8 με φαινόμενα κιόλας....5 πόντους αύριο θα χει στις 9 το πρωί...λέω να πάω για ύπνο και ξύπνημα 7 πιο νωρίς δε θα χει τίποτα,, μήπως  Α ξενυχτάω δευτέρα η τρίτη καλυτερα

Δεν ξερω τι "διαβαζεις" στους χαρτες φιλε.Εσυ περιμενεις ενα ψυχρο.μετωπο να σε σαρωσει,κατι που δεν ισχυει."Θερμη" μεταφορα εχεις ακομα απο τη μερια που σου ερχεται ο υετος αυτην την ωρα.Προς τα ξημερωματα οι υγρες αυτες αεριες μαζες θα συνδυαστουν με το ψυχος που ερχεται απο β.ανατολικα.Αυριο θα κλαις απο χαρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν ξερω τι "διαβαζεις" στους χαρτες φιλε.Εσυ περιμενεις ενα ψυχρο.μετωπο να σε σαρωσει,κατι που δεν ισχυει."Θερμη" μεταφορα εχεις ακομα απο τη μερια που σου ερχεται ο υετος αυτην την ωρα.Προς τα ξημερωματα οι υγρες αυτες αεριες μαζες θα συνδυαστουν με το ψυχος που ερχεται απο β.ανατολικα.Αυριο θα κλαις απο χαρα.

Ναι Τζορτζ αλλά το ζήτημα είναι ποτέ αν έρθουν στις 7 το πρωί μέχρι τις 10 πάπαλα Κ φέτος οπότε ένα τρίωρο,  σιγά μη κλάψω για ένα τρίωρο χιονόπτωσης...το ζήτημα ήταν να το γύρναγε κατά τις 4 να βλέπαμε κάνενα 6ωρο..Αλλά με τέτοιες τ δύσκολα να το γυρίσει πριν τις 7 αυτό λέω όχι ότι δε θα χιονίσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ναι Τζορτζ αλλά το ζήτημα είναι ποτέ αν έρθουν στις 7 το πρωί μέχρι τις 10 πάπαλα Κ φέτος οπότε ένα τρίωρο,  σιγά μη κλάψω για ένα τρίωρο χιονόπτωσης...το ζήτημα ήταν να το γύρναγε κατά τις 4 να βλέπαμε κάνενα 6ωρο..Αλλά με τέτοιες τ δύσκολα να το γυρίσει πριν τις 7 αυτό λέω όχι ότι δε θα χιονίσει

Εγω σου λεω οτι θα εχεις αυριο 25 με 30 ποντους.Εσυ λες 5,πριν λιγο το εγραψες.Να δουμε αυριο ποιος θα επιβεβαιωθει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φθάσαμε τα 2,6 χιλιοστά από την ποτιστική βροχή η οποία συνοδεύεται από ένα ελαφρύ βοριαδάκι, η θερμοκρασία πέφτει αργά και σταθερά στους 7,4°C τώρα.

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εγω σου λεω οτι θα εχεις αυριο 25 με 30 ποντους.Εσυ λες 5,πριν λιγο το εγραψες.Να δουμε αυριο ποιος θα επιβεβαιωθει.

Μακάρι τι να πω..Μου την εχει δωσει πολυ η θερμοκρασία που πεφτει σαν χελώνα και φοβαμαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Μακάρι τι να πω..Μου την εχει δωσει πολυ η θερμοκρασία που πεφτει σαν χελώνα και φοβαμαι

Ρε συ Αντωνη με ποιον μηχανισμο ακριβως περιμενες τετοια ωρα να πεσει αποτομα η θερμοκρασια;;;Η Τ θα πεσει σταδιακα ως τα ξημερωματα και με την υετικη εκρηξη εκεινες τις ωρες θα πεσει αποτομα ωστε να το γυρισει σε σφοδρη χιονοπτωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...