Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Τι κι αν έχει βαρβάτο -5 στα 850..... και όλο την ημέρα εννοείται.... στους 5 βαθμούς είμαστε τώρα βράδυ πλέον εδώ και 2 ώρες σχεδόν με καθαρό νεράκι έστω και αυτό το ασθενές που ρίχνει όλη μέρα(ψιλόβροχο ψιχάλες)..... Μάρτης γαρ....αν ήταν Δεκέμβρης ή Γενάρης ή έστω αρχές Φλεβάρη με παραπλήσιες συνθήκες σε 500 και 850 ανετότατα χιονάκι ή έστω χιονόνερο στα πεδινά ...εδώ έβρεχε πριν μισή ώρα στα 150 της Βέροιας..!!!

 

Πρέπει να πεφτει σιγά σιγά η θερμοκρασία τώρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Στους 4,9οC η θερμοκρασία εδώ στα Μελίσσια.....

Σίγουρα;πως γίνεται να εχουν τα Μελισσια 4.9 και εδω να εχω 9.1;;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Imathia Desert είπε:

Πρέπει να πεφτει σιγά σιγά η θερμοκρασία τώρα. 

ε θα πέσει σιγά σιγά δεν γίνεται να μείνει εκεί στο -6,5 θα πέσουμε στα 850 τα ξημερώματα ...αν έχει αυτά τα φαινόμενα τα λίγα θα πέσουμε κοντά στον  1 με 2 βαθμούς ....αν όχι 3-4 σίγουρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, sotos*snow said:

ε θα πέσει σιγά σιγά δεν γίνεται να μείνει εκεί στο -6,5 θα πέσουμε στα 850 τα ξημερώματα ...αν έχει αυτά τα φαινόμενα τα λίγα θα πέσουμε κοντά στον  1 με 2 βαθμούς ....αν όχι 3-4 σίγουρα....

Σωτο εδω εχει πεσει στους 0,6 και αρχισε να χωνει καλα. Σιγουρα θα πεσει και θα σου ερθει σε λιγη ωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολικη παλον ολα ασπρα και ριχνει καλα ...αλαλ θερμοκρασιες συδτυχως ο τζιδος τελειως εκτος 0,9 σταθερα εχουμε ουτε 0 που εδινε ουτε χαζομαρες ...κριαμ αν ειχε 0 θα το παιναμε το 15 ισως τωρα μαλλον θα τελεθβσει ο υετος κατα τις 2 οπότε ένα 5 σωρό έχουμε ακόμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Jimmys-snow είπε:

Σίγουρα;πως γίνεται να εχουν τα Μελισσια 4.9 και εδω να εχω 9.1;;;;

9.1 Αυλώνα??????????

Αποκλείεται αδερφέ!!!!!!!

Εδώ έχω εγώ 7.3 που είμαι κοντά στο κέντρο 

 

Screenshot_2022-03-08-20-35-10-383_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, immortalx είπε:

Σωτο εδω εχει πεσει στους 0,6 και αρχισε να χωνει καλα. Σιγουρα θα πεσει και θα σου ερθει σε λιγη ωρα

στα πιο ψηλά της Νάουσας; γιατί στο κέντρο δίνει 2 βαθμούς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπωπω κρυουλακι αποτομα και πανεμορφα με ΒΒΔ κ στην Αττικη....

6.7 ηδη στα ψηλα του Ζωγραφου με αισθηση 5.5 και μυριζει χειμωνας εξω !!!! Τζακαρες παντου τι κι αν φτανουμε.μεσα Μαρτη !!!!

7.2 εχω στο.βορειο μπαλκονι παμε να μην ξανανεβει πανω απο 7 βαθμους για 5-6 ημερες !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Ολικη παλον ολα ασπρα και ριχνει καλα ...αλαλ θερμοκρασιες συδτυχως ο τζιδος τελειως εκτος 0,9 σταθερα εχουμε ουτε 0 που εδινε ουτε χαζομαρες ...κριαμ αν ειχε 0 θα το παιναμε το 15 ισως τωρα μαλλον θα τελεθβσει ο υετος κατα τις 2 οπότε ένα 5 σωρό έχουμε ακόμα 

Τι κακό ειναι αυτο με την θερμοκρασια φετος..ακομα κολλημενο στο 0,9

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

9.1 Αυλώνα??????????

Αποκλείεται αδερφέ!!!!!!!

Εδώ έχω εγώ 7.3 που είμαι κοντά στο κέντρο 

 

Screenshot_2022-03-08-20-35-10-383_com.android.chrome.jpg

Ρε μπας και τα εχει κλασει το θερμόμετρο μου;;;αλλα απο την αλλη και η αισθηση δεν ειναι οτι κανει κρυο.. Μηπως εγινα χοντροπετσος;! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Snowthessaly7 είπε:

Τι κακό ειναι αυτο με την θερμοκρασια φετος..ακομα κολλημενο στο 0,9

Πραγματικά τώρα πήγα 0,8 καλύτερα βέβαια πιστεύω αν είχαμε από τώρα κάτω από το 0 θα χαμε  ακόμα λιγότερο υετο

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, maria30 said:

Στο κέντρο 2 βαθμοί και βρέχει 

Σοβαρα? Με αυτο που ριχνει εδω και εχει ασπρισει ηδη, περιμενα κεντρο εστω ελαφρια χιονοπτωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

  Χαμός τωρα μέτρια η νιφαδα δεν ει αι χο τη αλλα ριχνει πολυ πυκνό αξεκιμανμε ανέβαινουμε ,,αργήσαμε ελεγα θα χουμε πιο πολύ τετοια  ωρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

  Χαμός τωρα μέτρια η νιφαδα δεν ει αι χο τη αλλα ριχνει πολυ πυκνό αξεκιμανμε ανέβαινουμε ,,αργήσαμε ελεγα θα χουμε πιο πολύ τετοια  ωρα 

 Τι λες; έπαθες εγκεφαλικό; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Είπα τη γυναίκα να πάμε βόλτα και μου λέει αυτη τη δουλειά θα κάνουμε φετος ολο χιονιζει και παμε βόλτες στα Χίονια χααχα

Δωστην ένα λουλουδάκι σήμερα που γιορτάζει και μην την ταλαιπωρεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, CLAPSANTO said:

Είπα τη γυναίκα να πάμε βόλτα και μου λέει αυτη τη δουλειά θα κάνουμε φετος ολο χιονιζει και παμε βόλτες στα Χίονια χααχα

Σημερα ειναι γιορτη της γυναικας. Κανε της μια φορα τη χαρη τουλαχιστον να μη γκρινιαζεις που δεν εριξε μισο μετρο 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...